TWÓJ KOKPIT
0

Wojny Klonów

Chewie w TCW? 3 filmy?

2008-04-27 22:26:00 TheForce.Net

Podczas Générations Star Wars expo we Francji (26-27 kwietnia) Peter Mayhew (Chewbacca) powiedział kilka ciekawych rzeczy. Zapytany, czy Lucas lub McCallum kontaktowali się z nim w związku z serialami, odpowiedział, że Chewbacca powinien pojawić się w "The Clone Wars", ponieważ w przygotowaniu jest jego figurka promująca serial.
Ale ciekawsza wydaje się jego wypowiedź o 3 filmach z serii TCW. Wspomniał, że istnieje taka możliwość, ponieważ jest dużo materiału jak na jeden film.
Na razie są to oczywiście niepotwierdzone informacje.
KOMENTARZE (30)

Wojny Klonów

Epic Battles

2008-04-23 23:10:28 oficjalna

Na oficjalnej pojawił się nowy dokument filmowy o nowym serialu animowanym: „The Clone Wars”. Nazywa się on The Clone Wars: Epic Battles. Zawiera on kolejny wywiad z Davem Filonim. Dave opowiada tym razem o znaczeniu bitew w świecie Gwiezdnych Wojen. Porównuje główne starcia z poszczególnych Epizodów i wskazuje jak to wszystko będzie się miało do Wojen Klonów. Filoni obrazuje także ponadczasowość momentu śmierci Obi-Wana Kenobiego i uczucia, jakie wiązały się z tym momentem. Dokument zawiera też kilka nowych scen z filmu kinowego, między innymi z: „wspinaczki” Jedi i klonów oraz pojedynku Anakina z Dooku. Wszystkich serdecznie zapraszamy do oglądnięcia filmiku, który znajdziecie pod poniższym adresem:

The Clone Wars: Epic Battles

KOMENTARZE (25)

Wojny Klonów

Nowe zdjęcia z Wojen Klonów

2008-04-22 01:00:44 empireonline.com

W najnowszym numerze magazynu filmowego Empire, który nie raz już zajmował się Gwiezdnymi Wojnami, znajdą się trzy nowe fotografie z nadchodzących "the Clone Wars". Zdjęcia ukażą się w majowym numerze Empire przy okazji publikacji wywiadów z Davem Filoni i Georgem Lucasem.


KOMENTARZE (55)

Wojny Klonów

Seth Green podkłada głos w TCW

2008-04-19 22:30:36 TheForce.NetWśród aktorów, którzy użyczą głosu postaciom z serialu "The Clone Wars" znajdzie się aktor Seth Green. Green pojawiał się już zarówno na wielkim (seria o Austinie Powersie, "The Italian Job") jak i małym ekranie ("Buffy, postrach wampirów"), podkłada też głosy w serialach (Family Guy, Robot Chicken). Nie jest to jego pierwszy kontakt z SW. Jest on jednym z twórców "Robot Chicken: Star Wars" oraz podkładał głos w filmie "Family Guy: Blue Harvest".
Aktor swój udział w zbliżającym się serialu ogłosił na konwencie Comic Con w Nowym Jorku. Nie zdradził jaka postać przemówi jego głosem. "Bardzo chciałbym wam to powiedzieć, ale nie mogę".
KOMENTARZE (12)

Wojny Klonów

Koncepty z TCW

2008-04-14 22:04:00 oficjalna

Na oficjalnej zaprezentowano kolejne koncepty z TCW tym razem dotyczą one Y-Wingów, a raczej ich wcześniejszej wersji z czasów Republiki.

Na oficjalnej pojawił się też kolejny koncept z TCW, tym razem droid bojowy.

KOMENTARZE (0)

Wojny Klonów

Wojny Klonów - polski zwiastun

2008-04-12 13:38:55 Filmweb

Dystrybutor firmy Warner Bros przygotował już polską wersję zwiastuna do filmu Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów. Zwiastun można obejrzeć TUTAJ, a sam film jak już informowaliśmy ukaże się w kinach 26 września.

UPDATE (Freed - 13/04/2008 00:19): Jako że zaprezentowany na Youtube plik z trailerem został szybko usunięty, postanowiliśmy zamieścić go w formacie .avi na Ślimaku. Jest dostępny do ściągnięcia w tym miejscu>>>.

Poniżej opis dystrybutora filmu:

Na frontach wielkiej, międzygalaktycznej wojny pomiędzy dobrem i złem młodsi i starsi fani Gwiezdnych Wojen spotkają swoich ulubionych bohaterów, takich jak Anakin Skywalker, Obi-Wan Kenobi i Padmé Amidala, a także zupełnie nowe postaci, jak padawański uczeń Anakina, Ahsoka. Bezlitośni najeźdźcy - pod wodzą Palpatine'a, Hrabiego Dooku i Generała Grievousa - zamierzają zagarnąć władzę nad galaktyką. Stawka jest wysoka, a los wszechświata "Gwiezdnych Wojen" znowu spoczywa w rękach nieustraszonych Rycerzy Jedi. Ich śmiałe wyczyny ożywiają dynamiczne bitwy i prowadzą do zaskakujących zwrotów akcji, które wypełniają "Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów".

UPDATE (Burzol - 13/04/2008 12:10)
Wiadomość o trailerze tajemniczo zniknęła z serwera FilmWebu, zatem przedwczesna premiera trailera była jedynie pomyłką Warner Bros. Poland. Oficjalnie trailer zostanie zaprezentowany dopiero 9 maja.

UPDATE (Freed - 13/04/2008 15:45): Kolejny działający link do zwiastuna prowadzi na stronę Gametrailers.com. Klikajcie tutaj>>>.
KOMENTARZE (139)

Wojny Klonów

''Wojny Klonów" w kinach w wersji z napisami! - PRIMA APRILIS!

2008-04-01 14:51:54 Filmweb

Zaledwie wczoraj przekazaliśmy Wam wspaniałą wieść - oto półtoragodzinny pilot animowanego serialu "Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów" (czyli "The Clone Wars"), którego premierę zapowiedziano w kinach na całym świecie w sierpniu tego roku, pojawi się także na polskich ekranach. Kinowa premiera "Wojen Klonów" będzie miała miejsce w kraju nad Wisłą już 26 września. Idąc za ciosem przekazujemy Wam najnowszą, równie wspaniałą wieść - oto bowiem film pojawi się w Polsce również w wersji z napisami! Wygląda na to, że dystrybutor w końcu poszedł fanom na rękę, a liczne petycje nareszcie przyniosły skutek. Wyznający pogląd, że dubbing w Gwiezdnych Wojnach jest obrazą dla Sagi, w końcu mogą świętować. Miejmy także nadzieję, że równie szybko wersja z napisami pojawi się u nas na DVD.

PRIMA APRILIS!

Niestety z przykrością musimy ogłosić, że powyższa wiadomość nie jest prawdziwa... przynajmniej na razie ;) Ale znając polskie realia i podejście do wszelkiego rodzaju animowanych produkcji nie radzimy liczyć na zbyt wiele :)
KOMENTARZE (26)
Loading..