TWÓJ KOKPIT
0

Wojny Klonów

Nowe zdjęcia do ''The Clone Wars''

2008-05-29 14:24:57 TheForce.Net

W sieci, na stronie Entertainment News International pojawiły się nowe zdjęcia do „The Clone Wars”. Wszystkie znajdziecie i obejrzycie w tym miejscu wraz z publikowanymi już wcześniej fotosami do tej produkcji.
Przypominamy: premiera w Stanach 15 sierpnia, a w Polsce 26 września.
KOMENTARZE (20)

Wojny Klonów

Film 'The Clone Wars' ma już swoją kategorię wiekową

2008-05-19 22:30:42 MPAA

Jak słusznie zauważył theforce.net, tajemnicza amerykańska organizacja MPAA zatwierdziła ostatnio kategorię wiekową dla filmu "Star Wars: The Clone Wars". Brzmi ona w oryginale: "PG for sci-fi action violence throughout, brief language and momentary smoking". Czyli film, jak można się było wcześniej domyśleć, będzie odpowiedni dla widzów pod opieką rodziców. Ciekawi natomiast wytłumaczenie dla przyznania tej kategorii: otóż film ma być pełen akcji sci-fi, pełen przemocy, pojawią się nieliczne przekleństwa, oraz palenie (w sensie spalania tytoniu lub innej substancji uzależniającej). Czyżby do gwiezdnej sagi powrócić miały papierosy?

Przypomnijmy, że wszystkie poprzednie filmy Star Wars miały kategorię PG, za wyjątkiem "Zemsty Sitthów", która otrzymała surowszą kategorię PG-13. Mimo to żaden poprzedni film sagi nie miał wytłumaczenia innego niż owa "kosmiczna przemoc".

Temat na forum.
KOMENTARZE (29)

Wojny Klonów

Zamieszanie wokół imienia nowej postaci

2008-05-19 21:54:00 JediNews.co.uk

Amazon wprowadził trochę zamieszania wokół imienia nowej postaci - tu dalej będą spoilery - domniemanego syna Jabby Hutta. Według Amazonu przy opisie jednej z książek młodzieżowych, ów osobnik jest opisywany jako Stinky, co od razu uznano za imię. Być może jest to jednak jakieś pieszczotliwe określenie (śmierdziel, śmierdziuszek), bo warto przypomnieć, że w zapowiedziach LEGO ów hutt jest przedstawiany jako ... Rotta.Więcej info o Lego tutaj.
KOMENTARZE (0)

Wojny Klonów

Zwiastun filmu 'Star Wars: The Clone Wars'

2008-05-09 23:15:58 Yahoo! Movies

Nareszcie jest. Od dziś możemy legalnie, ze spokojem i w dobrej jakości obejrzeć trailer filmu " Star Wars: The Clone Wars", nie ograniczając się do mizernej wersji od polskiego dystrybutora. W tym miejscu znajduje się zwiastun w niedużej wersji flash.

Zaś tu można ściągać tą zapowiedź filmową w jakości HD:

trailer 480p 43.49 MB
trailer 720p 104,33 MB

Przypomnijmy, że amerykańska premiera filmu nastąpi 15 sierpnia, a w Polsce film ujrzymy 26 września.

Temat na forum.
KOMENTARZE (77)

Wojny Klonów

Samuel L. Jackson i Anthony Daniels w The Clone Wars

2008-05-07 15:55:27 Los Angeles Times

Artykuł, który ukazał się dzisiaj w Los Angeles Times potwierdza krążące od niedawna pogłoski, jakoby Samuel L. Jackson miał podkładać głos pod kwestie wypowiadane przez mistrza Windu w The Clone Wars. Jak się jednak okazuje przy tej produkcji współpracuje jeszcze jeden aktor związany z sagą, mianowicie Anthony Daniels. Podkłada on głos pod C-3PO.

Pozostaje nam czekać na informacje na temat tego kto podkłada głos pod pozostałe postacie. Może usłyszymy w The Clone Wars więcej znajomych głosów.
KOMENTARZE (23)

Wojny Klonów

Plakat ''Star Wars: The Clone Wars''

2008-05-07 11:19:34 StarWars.com

Jak pisaliśmy już kiedyś trailer filmu kinowego, będącego początkiem nowego serialu, ukazać się ma w kinach i stacjach telewizyjnych 9 maja. Co ciekawe, trailer ma być prezentowany jednocześnie w kilku stacjach telewizjnych: Cartoon Network, TNT, TBS, CNN, czy Boomerang. Najprawdopodobniej jest to ten sam trailer, który wyciekł niedawno od polskiego dystrybutora.
Tymczasem oficjalna zaprezentowała plakat kinowej wersji "The Clone Wars", który już wkrótce ujrzymy także i w naszych kinach:
Na plakacie wśród scenarzystów wymieniono: Henry'ego Gilroya, Steve'a Melchinga i Scotta Murphy'ego. Montażem zajął się Jason Tucker, zaś muzykę do filmu napisać ma Kevin Kiner, a nie jak pisaliśmy wcześniej Eric Rigler. Pozostałe nazwiska dobrze znamy: producent wykonawczy - George Lucas, reżyseria - Dave Filoni, produkcja: Catherine Winder, tematy ze "Star Wars" - John Williams.

Najnowsza opowieść o przygodzie i intrydze w odległej galaktyce, dawno dawno temu, łącząca legendarny sposób opowiadania historii Lucasfilm, magii sagi Star Wars i nowoczesnego stylu animacji Lucasfilm Animation.
Na frontach intergalaktycznego konfliktu pomiędzy złem a dobrem, wszyscy fani, młodzi i starzy, dołączą do swoich ulubionych postaci: Anakina Skywalkera, Obi-Wana Kenobiego i Padme Amidali, wraz z zupełnie nowymi postaciami, takimi jak uczennica Anakina – Ahsoka Tano. Ponurzy złoczyńcy kierowani przez Palpatine'a: Hrabia Dooku i Generał Grievous są gotowi do rządzenia galaktyką. Stawki są wysokie, a los odległej galaktyki spoczywa tylko w rękach Rycerzy Jedi. Ich starania prowadzą do pełnych akcji bitew i zaskakujących zdarzeń, które wypełnią film "Star Wars: The Clone Wars".

Premiera filmu nastąpi, w USA 15 sierpnia, a w Polsce 26 września 2008.

Temat na forum.
KOMENTARZE (47)
Loading..