TWÓJ KOKPIT
0

Wojny Klonów

Rozwinięcie czterech scenek

2008-06-29 20:19:54 oficjalna

Na oficjalnej stronie serialu „The Clone Wars” pojawiły się 4 króciutkie filmiki, które rozwijają znane nam już z trailerów sceny. Można je oglądnąć po rozwinięciu hologramu pod tym adresem. Problemem tego sposobu wizualizacji jest to, że oglądający musi mieć dość solidne łącze internetowe i „sprawny” komputer. Dlatego nie każdy będzie mógł zaznać dobroci płynnego oglądnięcia tych kilkunastu sekund akcji.

Scena pierwsza prezentuje kawałek pojedynku między Obi-Wanem Kenobim, a Asajj Ventress. Druga nieco dłuższa, jest fragmentem desantu kanonierki LAATi, w którym biorą udział klony, Anakin Skywalker i Ahsoka Tano. Trzecia to znany moment z trailerów – duszenie kapitana Rexa przez Asajj Ventress. Czwarty to przygotowanie do bitwy w mieście, którą ma poprowadzić młody Skywalker. Wszystkich chętnych do obejrzenia zapraszamy pod poniższy link:

hologram z nowymi scenami z filmu „The Clone Wars”

KOMENTARZE (18)

Wojny Klonów

R2-KT w ''the Clone Wars''?

2008-06-22 01:34:17 www.r2kt.com

Być może słyszeliście już o Katie Johnson, która zmarła na raka mózgu w 2005 roku, a prywatnie była córką Albina Johnsona, założyciela Legionu 501. To Katie wymarzyła sobie różowego droida astromechanicznego, który pomógłby jej w trudnych chwilach. W pełnej skali zbudował go w 2005 roku Jerry Greene, oraz R2 Builders Group. Lucasfilm podchwycił ten pomysł i utworzył przy okazji Celebration IV specjalną figurkę, z której dochód w całości szedł do fundacji Make-A-Wish.
Teraz najprawdopodobniej różowy droid trafi do świata SW, ponieważ można zauważyć go w galerii oficjalnej strony "the Clone Wars":

KOMENTARZE (30)

Wojny Klonów

Rusza dział The Clone Wars na StarWars.com

2008-06-18 18:14:51 oficjalna

Na oficjalnej pojawił się w końcu dział poświęcony The Clone Wars. Jak można się domyślać, patrząc na najnowsze tendencje, strona jest wypełniona multimedialnymi zagrywkami. Poczynając od intra, a kończąc na dzwiękowych wstawkach. Już na samym starcie podstrona jest wyposażona w minigalerię z niepublikowanymi jeszcze screenami z kinowego pilota. Nie wszystkie działy są wykończone, ale dobroduszny napis comming soon daje fanom wiele nadziei na przyszłość. Strona posiada także zegar, który odlicza dni, godziny, minuty i sekundy do amerykańskiej premiery „The Clone Wars”.

W dziale download można ściągnąć sobie tapety z postaciami filmowymi. W Video oglądniemy wszystkie dotychczas opublikowane trailery i dokumenty. Można też poczytać co nieco o postaciach i samym filmie. Pojawiła się także tajemnicza drabinka poziomów oprawiona napisem comming soon. O wszystkich nowościach w dziale The Clone Wars będziemy was na bierząco informować. A spodziewać się ich możemy co niemiara. Dla przykładu, zostaną odsłonięte aż 4 nowe plakaty kinowe, skórki do iPoda, czy chociażby uzupełniony dział o planetach. Poniżej link do samej strony:

dział The Clone Wars na StarWars.com


KOMENTARZE (21)

Wojny Klonów

Ruszyła oficjalna strona The Clone Wars!

2008-06-13 08:17:57 JediNews


Oficjalna strona wytwórni Warner Bros uruchomiła właśnie podstroję w całości poświęconą The Clone Wars. Na razie strona ta jest dość uboga, można na niej obejrzeć plakat oraz trailer promujący serial, jest też link do materiałów wideo dotyczących produkcji nowych Wojen Klonów. Ponieważ strona dopiero co ruszyła możemy się zapewne spodziewać, że zostanie ona wkrótce poszerzona i wzbogacona o nowe informacje.
Co ciekawe na głównej stronie Warner Bros nie ma jeszcze informacji o otwarciu nowej witryny.
Oficjalną stronę The Clone Wars znajdziecie tutaj.
KOMENTARZE (28)

Wojny Klonów

Nowy trailer ''the Clone Wars''!

2008-06-11 22:05:34 CommingSoon.net

Zuepłnie niespodziewanie Warner Bros zaprezentował nowy zwiastun filmu "the Clone Wars". Można go obejrzeć w tym miejscu, albo ściągnąć:

Wersja 480p (40.86 MB)
Wersja 720p (101.75 MB)
Wersja 1080p (149.89 MB)

Temat na forum.
KOMENTARZE (85)

Wojny Klonów

Stoisko ''The Clone Wars''...

2008-06-11 18:30:59 CommingSoon.net

W Nowym Jorku odbywają się właśnie targi Licensing International Expo. Podczas tej trzy dniowej imprezy (rozpoczęcie 10, a zakończenie 12 czerwca) wystawcy mogą zaprezentować swoje produkty i promować własną markę. Mocną reprezentację ma hala poświęcona kinematografii, na której możemy zobaczyć stoiska poświęcone nadchodzącym produkcjom, takim jak: „Terminator Salvation: The Future Begins”, „G.I. Joe”, lub nowego „Robocopa”. W tym doborowym towarzystwie nie mogło zabraknąć także „The Clone Wars”. Stoisko Wojen Klonów sąsiaduje z „Indianą Jonesem 4” i jest ozdobione plakatami promocyjnymi oraz trzema figurami postaci filmowych: Anakina Skywalkera, Obi-Wana Kenobiego i kapitana Rexa. Owe okazałe figury możecie zobaczyć poniżej:

KOMENTARZE (14)

Wojny Klonów

Obsada ''The Clone Wars''

2008-06-10 22:54:17 IMDB

Na stronie kanadyjskiej stacji telewizyjnej CTV, w której nadany zostanie serial „the Clone Wars" pojawiła się specjalna strona poświęcona TCW, a na niej zamieszczono kilka nazwisk z obsady serialu. I tak: Matt Lanter (serial "Heroes") zagra Anakina, Ashley Eckstein ("That's So Raven") będzie Ahsoką Tano, James Arnold Taylor (wiele seriali animowanych, oraz „Wojny Klonów”) ma być Obi-Wanem, zaś Tom Kane wcieli się w mistrza Yodę. Co ciekawe zrobi to po raz kolejny: Kane grał już Yodę w wielu grach z serii SW, oraz w poprzednim serialu "Wojny Klonów". W obsadzie pojawią się też rzecz jasna Anthony Daniels jako C3PO i Matthew Wood jako Generał Grievous.

Jeszcze ciekawsza informacja pojawiła się na forum internetowym oficjalnej strony Christophera Lee. Administrator forum w odpowiedzi na pytanie czy Lee zagra w serialu napisał: Pan Lee nagrał głos hrabiego Dooku do filmu już kilka miesięcy temu. Wtedy, po raz pierwszy, musiał dopasować swoje kwestie do ruchu ust, ponieważ animacja była gotowa już przed nagraniem głosu.
Lucasfilm dotąd nie potwierdził, ale też i nie zdementował tej informacji. Z kolei serwis IMDB twierdzi, że postać Dooku odtworzy Corey Burton, który zajmował się tym już w poprzednim serialu. To samo źródło rolę Palpatine’a przypisuje Ianowi Abercrombie. O tym kto zajmie się rolą Hrabiego Dooku tak naprawdę przekonamy się już niebawem.
KOMENTARZE (29)

Wojny Klonów

Pomysły Ralpha McQuarriego wykorzystane w TCW

2008-06-10 00:30:22 TheForce.Net

Ralpha McQuarriego nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Jest to pierwszy rysownik zajmujący się Gwiezdnymi Wojnami, to właśnie z jego szkicami młody George Lucas chodził po studiach filmowych, żeby dostać pieniądze na swój film w kosmosie. McQuarrie rysował szkice koncepcyjne, oraz tła do wszystkich trzech filmów starej trylogii, zaś kilka jego pomysłów, a przede wszystkim styl, próbowano wykorzystać przy prequelach.
Ale jego prace wykorzystywane są do dziś. Paul Bateman, który pracował nad albumem "the Art of Raplh McQuarrie" poświęconym całej twórczości McQuarriego, zamieścił z pomocą theforcenetu kilka zdjęć porównujących stare projekty McQuarriego z ujęciami ze zwiastuna "the Clone Wars". Okazuje się, że grupa animatorów pod wodzą Dave'a Filoni również silnie inspirowała się rysunkami McQuarriego: przede wszystkim w projektach pałacu Jabby na Tatooine, ale też wyglądem wnętrz statków Republiki, czy namalowanych znaków na hełmie Kapitana Rexa. Ponadto Bateman zauważył też inspiracje serialem "Droids", czy poprzednimi "Wojnami Klonów”.

Do obejrzenia całej galerii porównującej "the Clone Wars" z poprzednimi pomysłami na świat Star Wars zapraszamy na TFN.
KOMENTARZE (29)

Wojny Klonów

Dwuminutowy fragment z ''The Clone Wars''

2008-06-08 19:32:06 TheForce.Net

W sieci pojawił się fragment filmu "The Clone Wars". Trwa 2 minuty i ukazuje scenę walki na klifie.
Pokazano go podczas Star Wars Weekends w Disney's Hollywood Studios. Oglądajcie nim zostanie usunięty:Temat na forum.
KOMENTARZE (68)
Loading..