TWÓJ KOKPIT
0

Wojny Klonów

Soundtrack TCW w Polsce!

2008-07-31 15:59:00 Urthona za merlin.pl

7 sierpnia w polskich sklepach będzie można kupić ścieżkę dźwiękową z nadchodzącego filmu animowanego The Clone Wars.
Spis jak i próbki utworów znajdziecie pod tym linkiem>>>.
Zamówienie można złożyć na stronie Merlin.pl, płacąc za soundtrack 66zł. Dodatkowo serwis donosi, iż cena rynkowa wyniesie 71zł.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (21)

Wojny Klonów

Kolejny wojenny klip - UPDATE

2008-07-31 10:31:23 www.outerrim.pl

Nasi koledzy z The Outer Rim znaleźli klip przedstawiający początek słynnej pionowej bitwy na Teth. Fragment ten jest ekskluzywnym materiałem stacji MTV, a trwa jakieś 40 sekund:UPDATE (Nestor 31/07/2008 17:15)
Jak zauważył w komentarzach Nadiru Radena, na YouTubie pojawił się szósty spot telewizyjny "The Clone Wars". Tym razem jego głównym bohaterem jest Obi-Wan Kenobi.O obejrzanych fragmentach "The Clone Wars" można podyskutować w tym miejscu
KOMENTARZE (18)

Wojny Klonów

Poziom czwarty wspinaczki

2008-07-30 17:59:07 oficjalna

Na oficjalnej stronie The Clone Wars ponownie zamieszczono kilka nowości. Nazwano je „Droid Counterattack”, a ich motywem przewodnim są jednostki i bohaterowie Separatystów. W hologramie widzimy nowe filmiki, na których zobaczymy potęgę Konfoderacji w 2 aktach oraz jak Ahsoka Tano wpada w pułapkę MagnaGuardów. Całość wyposażona jest w muzykę filmową z „Wojen Klonów”. Ponadto dodano wiele nowych zdjęć z scenami kinowego pilota w galerii strony. A także dodano nowe plakaty w dziale dwonload. Poniżej prezentujemy dwa najnowsze, jeszcze nie prezentowane na łamach Bastionu:
oficjalna „The Clone Wars”

KOMENTARZE (9)

Wojny Klonów

Nowe spoty telewizyjne ''The Clone Wars'' - UPDATE

2008-07-28 17:39:56 TheForce.Net

Na TheForce.Net pojawiły się dwa nowe spoty telewizyjne The Clone Wars. Pierwszy z nich to zlepek znanych nam już scenek. Drugi natomiast odkrywa nowe rejony kinowego pilota. Widzimy na nim głównie Ahsoke Tano i hutta Rottę. Najlepiej sprawdźcie je sami:

Inne spoty znajdziecie w tym miejscu.

(Kasis: update - 12:57 29.07.08)

Jak donoszą na łamach The Outer Rim w sieci pojawił się kolejny spot, a w nim kolejne nowe sceny.


KOMENTARZE (31)

Wojny Klonów

Fragment Wojen Klonów - bitwa na Christophsis UPDATE

2008-07-26 11:25:00 Paweł na forum

Na forum został zamieszczony link do fragmentu kinowego filmu Wojny Klonów. Możecie go obejrzeć tutaj>>>.
Fragment filmu trwa 3:39 minuty. Przedstawiono w nim bitwę lądową między siłami Republiki i Separatystów na Christophsis.

UPDATE

Poniżej linki do wersji HD:
- 480p
- 720p
- 1080p

Dyskusja na forum.


KOMENTARZE (31)

Wojny Klonów

''The Clone Wars'' na Blu-Ray

2008-07-25 14:04:12 Amazon


Według informacji jakie możemy znaleźć na Amazonie 8 grudnia tego roku Warner Home Video wypuści film "The Clone Wars" na Blu-Ray w cenie 21 funtów. Byłby to tym samym debiut Gwiezdnych Wojen na tym nośniku.
Widniejąca obok okładka nie została na razie potwierdzona.
KOMENTARZE (14)

Wojny Klonów

Niemieckie plakaty ''The Clone Wars''

2008-07-24 18:22:27 TheForce.Net

W sieci pojawiły się zdjęcia trzech niemieckich plakatów The Clone Wars. Co ciekawe, widnieje na nich data 14 sierpnia jako dzień premiery. Tymczasem amerykańska premiera planowana jest na 15 sierpnia. W takim wypadku możemy tylko tylko pozazdrościć naszym sąsiadom zza Odry.
Na jednym z plakatów widać zupełnie nowe ujęcie, być może jest to zapowiedź starcia Ahsoki Tano z Asajj Ventress. Plakaty prezentujemy poniżej:KOMENTARZE (26)

Wojny Klonów

''The Clone Wars'': odcinek '' The Lair of Grievous ''

2008-07-22 17:35:36 Star Wars Blog

Przez ostatni weekend bardzo wiele ważnego dla fanów Star Wars działo się w Japonii, na oficjalnym konwencie Celebration Japan. Jednak chyba najciekawszym było spotkanie z jednym z reżyserów serialu: Atsushi Takeuchi.

Jak powiedział Dave Filoni: „Jedną z rzeczy, które chcieliśmy zrobić w “Wojnach Klonów” to stworzenie nowej wizji, pokazanie czegoś zupełnie nowego w Gwiezdnych Wojnach. Na samym początku George Lucas wspominał o wpływie anime, ale my nie tylko inspirowaliśmy się anime, my wybraliśmy się do Japonii by współpracować ze studiem "Production I.G.", aby jednego z ich wspaniałych artystów: Atsushi Takeuchi, wprowadzić do serialu "The Clone Wars".

Atsushi Takeuchi to słynny projektant mechaniki i reżyser anime, pracował nad takimi serialami jak "The Sky Crawlers", czy "Ghost in the Shell". Podczas wstępnych prac nad serialem Takeuchi pracował przy projektach postaci, statków i planów, przede wszystkim zaprojektował animowaną wersję Generała Grievousa. Sam zainteresowany nie krył szczęścia: "to było moje marzenie, dziękuję bardzo za tą możliwość". Ale oprócz projektów Atsushi Takeuchi dostał szansę wyreżyserowania jednego odcinka serialu, co więcej ponoć najbardziej klimatycznego i mrocznego odcinka.

Mówi Filnoi: "w tym serialu będzie można obejrzeć kilka rodzajów historii: niektóre odcinki będą dosyć mroczne, inne skupią się raczej na przygodzie. Mamy kilka odcinków skupionych wyłącznie wokół klonów, a niektóre, tak jak odcinek w reżyserii Takeuchiego, skupiają się na czarnych charakterach i ich historii. "

W odcinku "The Lair of Grievous" (czyli po polsku coś w stylu "Kryjówka Grievousa") Kit Fisto namierzając sygnał natrafia na księżyc Vassek, gdzie podobno ukrywa się uciekający przed siłami Republiki Nute Gunray. Lądując swoim myśliwcem na mglistych księżyca, do Fisto dołącza jego były padawan, Kalamarianin Nahdarr Vebb, oraz kilku szturmowców-klonów. Znajdują oni wejście do mrocznej jaskini wypełnionej tajemniczymi posągami oddającymi cześć jakiemuś wojownikowi. Wkrótce Jedi rozumieją, ze odkryli sanktuarium Generała Grievousa.

"Takeuchi przedstawił swój odcinek w szkicach, w bardzo krótkim czasie. Jest bardzo ekonomiczny w swojej kresce, w sposobie w jaki przedstawia każdy istotny kadr historii, opisując co ma się dziać." – opowiadał Dave Filoni.

Po rozrysowaniu całego trzy-aktowego odcinka trwającego 22 minuty, Takeuchi spotkał się z George'em Lucasem i konsultowali razem ujęcie po ujęciu, łącząc wizje Lucasa i swoją. "Kiedy przyjechałem do Studia Animacji Lucasfilm nie mogłem uwierzyć, że naprawdę tu jestem. Byłem nieco zdenerwowany, ale i bardzo zaskoczony entuzjazmem i pasją Lucasa, który odnosił się do moich rysunków. Zwykle, kiedy zmienia się coś na ostatnią chwilę cierpi na tym historia, jednak wszystkie jego zmiany miały sens. Byłem wielce zaskoczony jego umiejętnością. Jest reżyserem, ale potrafi on też patrzeć na filmy jak zwykły widz." Takeuchi był także pod wrażeniem luasfilmowego miasteczka Big Rock Ranch. Jest po prostu olbrzymie! Nigdy nie widziałem studia animacyjnego, które ma własną straż pożarną i winnicę! Z miejsca, którego tu używałem, w Japonii korzystało by 10 osób."

Pracując z Lucasem zarówno Takeuchi jak i Filoni opisali to jak najlepszą szkołę filmową. Byłem zaskoczony jak on szybko potrafi edytować historię, to było bardzo imponujące" Całe spotkanie podsumował Dave Filoni: "To była świetna współpraca, i powstał z tego naprawdę wspaniały odcinek. Jest bardzo mroczny. Takeuchi-san zrobił świetną robotę utrzymując tajemniczość i jednocześnie dając widzom wiele informacji o tym czarnych charakterze, o którym tak mało wiemy"

Na sam koniec prezentacji japońska publiczność miała niepowtarzalną okazję obejrzeć pierwszy akt odcinka, nam pozostają dwa zdjęcia.
KOMENTARZE (24)

Wojny Klonów

Spoty telewizyjne ''The Clone Wars''

2008-07-20 20:27:44 TheForce.Net

Promocja Wojen Klonów wkroczyła teraz do telewizji. A to za sprawą spotów telewizyjnych reklamujących film kinowy „The Clone Wars”. Na reklamówkach nie zobaczymy nic szczególnie nowego poza kilkoma migawkami. Spoty prezentujemy poniżej:


W dodatku dzisiejszego dnia, jak zauważył Vergesso na forum, zaktualizowano oficjalną stronę The Clone Wars. W końcu jej twórcy zaczęli nazywać stopnie wspinaczki wojsk Republiki po stromej ścianie. Obecna przystań to numer 3: „Armored Acension”. Przy tej okazji rozwinięto takie działy jak: planety, characters, oraz powiększono galerię o zdjęcia nowych postaci, pojazdów i scen. Również w dziale download znajdziemy nowości. Zmieniono także scenki, które można było oglądać po rozwinięciu hologramu na głównej. Dzięki redaktorom serwisu TheForce.Net, którzy zamieścili na swojej stronie youtubowe wersje filmików, każdy nie posiadający wystarczająco szybkiego łącza będzie mógł się w końcu nimi nacieszyć. 4 sekundowe urywki do waszego wglądu poniżej:
KOMENTARZE (25)

Wojny Klonów

Kolejne hologramowe urywki

2008-07-14 18:21:30 oficjalna TCW

Na oficjalnej stronie nadchodzącego serialu The Clone Wars, poza małą zamianą grafiki na stronie głównej, pojawiły się nowe mini filmiki w hologramie. Kilka z nich to znane nam już wycinki z obu kinowych trailerów. Natomiast w śród nowości możemy zobaczyć rozwinięcie scenki rozmowy kapitana Rexa z Ahsoką, walkę myśliwców dowodzoną przez Obi-Wana Kenobiego z maszynami Separatystów oraz wstawkę Ahsoki Tano przekonującej, że jest senatorką Padme Amidalą. Aby obejrzeć filmiki należy wejść na podany niżej link i rozwinąć hologam widniejący w prawym dolnym rogu.

oficjalna strona The Clone Wars

KOMENTARZE (2)

Wojny Klonów

Pokaz odcinka The Clone Wars

2008-07-12 13:26:08 ClubJade

Niektórzy dziennikarze z USA mieli już okazję zobaczyć pełny odcinek serialu The Clone Wars, poniżej kilka cytatów z ich wypowiedzi po obejrzeniu tego odcinka:

Los Angeles Times - "To może być lepsze niż wszystkie prequele razem wzięte"
The Live Feed - "Clone Wars jest prawdopodobnie najbardziej realistyczną animacją jaka kiedykolwiek powstała na potrzeby telewizji"
Deseret News - "Czy wspomniałem już jak świetnie to wyglądało i jak dużo było przy tym zabawy?"
The Star-Ledger - "Nowe "Clone Wars" wyglądają cudownie i to nie tylko roboty i obcy - jak Yoda, który był bohaterem tego odcinka - ale również ludzie - jak klony gdy nie mają hełmów. (...) Show jest, tak jak prequele, skierowane jednak przede wszystkim do dzieci. "


Przy okazji wyświetlania tego odcinka, dostaliśmy kilka spoilerów dotyczących jego treści:

Spoiler:
Na początku odcinka słyszymy "Star Wars Main Title" i głos, który brzmi jak głos dziennikarza z czasów 2 wojny światowej.

Mistrz Yoda podróżuje na jedną z planet, aby przekonać jej przywódcę do wyrażenia zgody na budowę bazy. Hrabia Dooku chcąc temu zapobiec wysyła Asajj Ventress aby ta zyskała poparcie przywódców tej planety, jeszcze przed przybyciem Yody.

W historii da się wyczuć pewną dojrzałość, gdy Yoda mówi do klonów "Klonami możecie być ale Moc przebywa we wszystkich żywych istotach"

Później widzimy jak Yoda przerywa rozmowę droida z Asajj Ventress pozbawiając go głowy.

Koniec spoilera
KOMENTARZE (26)

Wojny Klonów

Nowe kadry z ''The Clone Wars''

2008-07-11 18:47:11 starwars-universe.com

W internecie znaleziono zupełnie nowe wysokiej jakości zdjęcia z "The Clone Wars":

Ponadto wśród zdjęć ujrzeć można: bitwę klonów, naradę Jedi, mistrza Yodę, czającą się w mrokach Asajj, oraz walecznego Hrabiego Dooku.
KOMENTARZE (25)

Wojny Klonów

Obsada TCW potwierdzona

2008-07-10 10:11:02 StarWars.com

Przy okazji reklamy premiery filmu "The Clone Wars" w Egyptian Theatre (warto się wybrać, to tylko 30 dolarów za bilet dla członków American Cinematheque), czyli dokładnie tam gdzie 28 lat temu odbyła się premiera "Imperium kontratakuje", oficjalna wymieniła też obsadę aktorską filmu. Bez specjalnych niespodzianek potwierdziły się wcześniejsze zapowiedzi: Matt Lanter zagra Anakina, Ashley Eckstein Ahsokę, James Arnold Taylor Obi-Wana, zaś Tom Kane wcieli się w mistrza Yodę. Potwierdzono też już całkowicie oficjalnie, że w rolę Mace'a Windu wcieli się Samuel L. Jackson, a do roli Hrabiego Dooku powróci Christopher Lee. Ponadto: Dee Bradley Baker podłoży głos pod Kapitana Rexa, oraz inne klony; Nika Futterman zagra Asajj Ventress, zaś Ian Abercrombie Kanclerza Palpatine. Jednocześnie chcielibyśmy zdementować wcześniejsze doniesienia: Matthew Wood nie wcieli się w filmie w Generała Grievousa, ponieważ ta postać w filmie w ogóle nie ma się pojawić, Wood zajął się montażem dźwięków, więc przypisać mu będzie można głosy droidów bojowych.
KOMENTARZE (19)

Wojny Klonów

Fabuła The Clone Wars

2008-07-07 12:09:51 TheForce.net

Redaktorzy TheForce.net weszli w posiadanie streszczenia filmu The Clone Wars. Nie jest pewne, czy wszystko co zamieszczono jest prawdą, jako, że do premiery filmu jest jeszcze trochę czasu. Znane już były w historii SW sytuacje, w których podawane spoilery nie znajdowały potwierdzenia. Nie wykluczone jednak, że rzreczywiście jest to końcowa wersja fabuły TCW. Dla tych, którzy chcą zaryzykować i przeczytać streszczenie filmu przed pójściem do kina przygotowaliśmy tłumaczenie.


Spoiler:
Kilka ujęć zawartych w trailerze sugeruje, że film może zacząć się widokiem statku lecącego nad Tatooine i kierującego się w stronę barki Huttów na morzu wydm. Nie wiadomo jednak, czy te ujęcia zostały zawarte w ostatecznej wersji.

Na początku filmu Obi-Wan Kenobi i Anakin Skywalker walczą z armią droidów w Kryształowym mieście na planecie Christophsis. W tym czasie Mistrz Yoda przysyła im z Coruscant nową Padawankę – Togrutkę imieniem Ahsoka Tano. Przywozi ona ze sobą pilną wiadomość, wzywającą obu Jedi do natychmiastowego powrotu do Świątyni. Dziewczyna wyjaśnia im również, że została padawanką Anakina, a nie Obi-Wana.

Wspólnie już zakańczają misję w Kryształowym Mieście. Anakin z Ahsoką przeprowadzają atak na generator osłon, podczas gdy Obi-Wan wraz z kapitanem Rexem toczy walkę an ulicach miasta z siłami generała Chorma Loathsoma.

Ta bitwa to pojedynek klonów z olbrzymimi robotami-pająkami. Generał Kenobi mając zdecydowanie mniejsze siły udaje, że się poddaje i wykorzystuje sytuację aby wziąć Loathsoma jako zakładnika. Akurat na czas niezbędny Anakinowi i Ahsoce do zniszczenia generatora. Misja Jedi zostaje zakończona sukcesem.

Kiedy Jedi wracają do statku, dowiadują się, że Yoda przybył do nich osobiście z Coruscant. Przekazuje im wiadomość o tym, że syn Hutta Jabby – Rotta – został porwany. Jako, ze Republika chce aby Huttowie wsparli ją w działaniach, to Anakin z Ahsoką zostają wysłani z misją ratunkową na planetę Teth, a Obi-Wan ma się udać na Tatooine aby poprowadzić negocjacje z Jabbą.

Na Tatooine Obi-Wan spotyka się z Jabbą w jego fortecy. Hutt oznajmia mu, że chce odzyskać swą latorośl i dostać porywaczy: żywych lub martwych. W tym czasie na Teth Anakin i Ahsoka lecąc do starej fortecy Huttów zostają ostrzelani i zmuszeni do lądowania. Zaskoczyło ich to, że zaatakowali ich separatyści, do tej pory sądzili bowiem, że za porwanie odpowiedzialni są renegaci. Dwójka Jedi wraz z klonami i AT-TE wspina się do miejsca w którym znajduje się forteca. Jedi wygrywają tam walkę, jednak są bardzo zdziwieni faktem, że musieli się mierzyć z separatystami. Jeden z droidów prowadzi ich do lochów, w których mają znaleźć małego Hutta.

Na niższych poziomach fortecy widzimy jak Asajj Ventress komunikuje się z hrabią Dooku i informuje go, że wszystko przebiegło zgodnie z planem. Kiedy Anakin i Ahsoka docierają do Rotty odkrywają że mały Hutt jest chory i bez szybkiej pomocy może umrzeć.

Na Tatooine Jabbę odwiedza kolejna osoba – sam hrabia Dooku. Pokazuje on Huttowi nagranie, na którym widać jak Anakin z Ahsoka zabierają jego potomka. Wszystko wygląda tak, jakby to Jedi porwali Rottę, co też Dooku próbuje wykorzystać namawiając Jabbę do przyłączenia się do separatystów.

W między czasie Anakin kontaktuje się z Obi-Wanem. Udało im się przejrzeć plan Sithów i postanawiają, że jak najszybciej trzeba dostarczyć malca do Jabby. Zanim jednak Anakin jest w stanie opuścić planetę, jego statek zostaje zniszczony. Natarcie kolejnych oddziałów droidów zmusza jego, Ahsoka, Rottę i R2 do wycofania się do fortecy i poszukania innego wyjścia. Kiedy mają już schronienie R2, podłącza się do komputera aby znaleźć wyjście, w tym czasie nawiązuje z nimi kontakt kapitan Rex. Skywalker przy użyciu Mocy odkrywa jednak, że pod Rexa podszywa się Asajj. Chwile później, kiedy próbują uciekać spotykają ją osobiście. Spotkanie to, kończy się walką Anakina z Ventress.

Skywalker jest zaskoczony tym, że jego przeciwniczka połączyła oba swoje miecze w jeden o podwójnym ostrzu. Ma problemy z tym aby poradzić sobie, z tak walczącą Asajj. W tym czasie Ahsoka próbuje wydostać małego Hutta, jednak kiedy otwiera kolejne drzwi staje oko w oko z rancorem. Bestia atakuje wszystkich zebranych, zmuszając ich do ucieczki. Nie przerywa to jednak walki pomiędzy Wybrańcem i Asajj, kontynuują ją natomiast na grzbiecie rancora, do czasu aż zwierze pada od ran – prosto na Ventress.

Młodzi Jedi wykorzystują sytuację i udają szybko w kierunku kolejnego statku. I tym razem jednak nie udaje im się do niego dotrzeć zanim nie zostanie zniszczony. Teraz muszą zmierzyć się z vulture droidem, który odpowiada za ta sytuację. Po walce gromadka spostrzega statek na szczycie gór, którym mogliby uciec. Skywalker szybko odnajduje sposób jak się można by do niego dostać – lecąc na miejscowych stworzeniach.

Zanim jednak są w stanie odlecieć kolejny raz pojawia się Ventress. Tym razem z opresji ratuje ich fakt, że lądowisko które zaczęło się zawalać zmusza ją do wycofania się.

W miedzy czasie przybywa Obi-Wan i wraz z wojskiem ląduje w fortecy aby rozprawić się z pozostałymi siłami separatystów i uratować kapitana Rexa wraz z jego oddziałem. W jednej z sal fortecy Asajj przekazuje raport Dooku i otrzymuje od niego kolejny rozkaz – przejąć Rottę i oddać go Jabbie. W tym samym momencie jednak odnajduje ją mistrz Kenobi i rozpoczyna się kolejny pojedynek.

W miedzy czasie Anakin, Ahsoka, R2 i Rotta docierają do statku i kierują się nim na orbitę, w stronę niszczyciela którym przybył Obi-Wan. Nieszczęśliwie dla nich się składa, że okręt jest atakowany, a jego załoga myśli, że są oni kolejnym statkiem wroga. Trwająca walka sprawia, że gromadka jest zmuszona udać się statkiem, którym lecieli bezpośrednio na Tatooine.

Tymczasem Kenobi prowadzi dalej zaciekły pojedynek z Ventress. Ta jednak, mając do wykonania misję wskakuje na przelatującego vultura i odlatuje. Niedługo później nawiązuje kontakt z Dooku i Jabbą i mówi im, ze Rotta jest martwy, a Jedi kierują się na Tatooine. To oczywiście rozwściecza Hutta, hrabia natomiast obiecuje zająć się Jedi.

Anakin wraz z pozostałymi przybywając na Tatooine nie może liczyć na spokojne lądowanie. Ich statek zostaje zaatakowany i rozbijają się na pustyni. Czeka ich długi spacer do zamku Jabby.

W między czasie na Coruscant widzimy kanclerza Palpatine, Yodę i hologram Kenobiego pogrążonych w rozmowie. W trakcie tej sceny przybywa również senator Padme Amidala, która oferuje swoją pomoc w negocjacjach z Huttami. Ma ona odnaleźć Ziro – wujka Jabby, który przebywa na Coruscant i przekonać go do pomocy Republice.

Kiedy Padme udaje się spotkać z Ziro próbuje go przekonać, że Jedi chcą uratować Rottę. Hutt każe ją jednak wyprowadzić. Udaje jej się jednak umknąć ochronie i podsłuchać jak Ziro rozmawia z hrabią Dooku. Nie na długo jednak zmyliła ochronę, bo zostaje złapana i wtrącona do lochu. Udaje jej się jednak stamtąd przesłać wiadomość do C-3PO

W tym czasie na Tatooine Anakin z Ahsoka Ida do pałacu Jabby. Ponieważ Wybraniec wyczuwa zagrożenie, postanawiają się rozdzielić. Rottę zabiera ze sobą Ahsoka z R2. Już po rozdzieleniu zostają zaatakowaniu – Anakin przez hrabiego Dooku, a pozostali przez oddział Magna Guards. W trakcie walki hrabiego ze Skywalkerem, Dooku pokazuje mu hologram jego padawanki, która jest teraz w nielichych tarapatach. Jedi postanawia przerwać pojedynek, kradnie ścigacz hrabiego i odlatuje w pośpiechu.

Na Coruscant Padme staje przed Ziro, który skazuje ją na śmierć. W tym momencie jednak daje się słyszeć wybuch i wkracza wraz ze swoim oddziałem komandor Fox. Pani senator zostaje uratowana, a Ziro aresztowany.

Kolejny raz przenosimy się na Tatooine, tym razem aby zobaczyć jak R2 radzi sobie z przeciwnikami pomagając Ahsoce chronić młodego Hutta. Anakin w tym czasie leci prosto do pałacu Jabby. Tam oddaje swój miecz TC-70 i udaje się na spotkanie z Huttem. Zdziwiło go to, że Ahsoka jeszcze nie dotarła na miejsce. Przy użyciu Mocy odzyskuje swój miecz i przystawia go Jabbie do gardła. Tą scenę przerywa wkroczenie do pałacu Ahsoka z Rottą. Jabba mimo iż jest usatysfakcjonowany odzyskaniem potomka, każe zabić Jedi. Kiedy Jedi stawiają czoła ochroniarzom Jabby, nadchodzi przekaz holograficzny z Coruscant. Widzimy wujka Ziro będącego więźniem Padme, przyznaje się, ze to on był odpowiedzialny za porwanie Rotty. Senator wykorzystuje tą sytuację aby przekonać Jabbę do wsparcia Republiki.

Zanim film się skończy możemy jeszcze zobaczyć hrabiego Dooku, który odbywa rozmowę ze swoim mistrzem - Darthem Sidiousem.

Samo zakończenie jest już ponownym spotkaniem się Ahsoki, Anakina i R2 z Obi-Wanem, kiedy ten ostatni przybywa do pałacu.
Koniec Spoilera

Do rozmów o spoilerach zapraszamy na forum
KOMENTARZE (22)

Wojny Klonów

Nowy filmik o ''The Clone Wars''

2008-07-04 09:28:42 oficjalna

Na Oficjalnej można obejrzeć nowy filmik poświęcony produkcji "The Clone Wars". Króciutki dokument nosi tytuł "The Clones are Coming" i jak łatwo się domyślić jest poświęcony klonom. Dave Filoni opowiada o sklonowanych żołnierzach, a my możemy zobaczyć nowe ujęcia z tej produkcji. Filmik można obejrzeć w tym miejscu:

"The Clones are Coming"


"The Clones are Coming" znajdziecie również na YouTubie, w tym miejscu.
KOMENTARZE (16)
Loading..