TWÓJ KOKPIT
0

Wojny Klonów

Wojny Klonów #22 w Polsce

2009-06-26 07:54:06 TVP i Cartoonetwork

Oto kolejne odcinki The Clone Wars jakie pojawią się w najbliższy weekend w telewizji.

W niedzielny poranek 28 czerwca o godzinie 9.50, w TVP1 zostanie wyemitowany dwudziesty drugi, niestety już ostatni odcinek pierwszego sezonu pt. "Hostage Crisis". W ten sposób TVP, przynajmniej na razie, żegna się z Gwiezdnymi Wojnami, do których miejmy nadzieję jeszcze powróci. Więcej na temat nowego odcinka możecie poczytać w tym miejscu.
Temat na forum.

Dodatkowo dzisiejszego wieczoru na polskim kanale Cartoon Network pojawi się kolejna część serialu, zaczynająca się o godz. 19.00. Powtórki będzie można obejrzeć w sobotę i niedzielę o godz. 11.00, oraz w poniedziałek o godz. 19.00. Dzisiejszy odcinek nosi tytuł "Innocents of Ryloth".
Temat na forum.

Jednocześnie przypominamy, że w USA trwa ponowna emisja pierwszego sezonu serialu tym razem jednak w specjalnej wersji. Mowa o The Clone Wars: Decoded, który różni się od swego pierwowzoru tym, że podczas seansu będą pojawiać się specjalne pola z informacjami dotyczącymi wszystkiego co widać na ekranie. Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj.
KOMENTARZE (17)

Wojny Klonów

Serial ''The Clone Wars'' na DVD w Polsce

2009-06-19 12:05:20 Inuki za Galapagos films

Dystrybutor Galapagos Polska zdecydował się wydać w Polsce "Wojny Klonów" na DVD, wydając po kilka odcinków na jednopłytowych wydaniach. Już 28 sierpnia w sklepach w całym kraju powinna pojawić się część pierwsza sezonu 1. Co ciekawe według zapowiedzi dystrybutora na płycie znajdzie się pięć pierwszych odcinków serialu, a nie tak jak w wydaniach amerykańskich , które zawierają tylko 4 odcinki. To nie koniec dobrych informacji: jest też zapowiedź drugiej części sezonu pierwszego, której premiera zaplanowana jest już na 10 września 2009, na tej płycie powinno znaleźć się kolejnych 5 odcinków serialu.

Serial będzie wydany w polskie wersji językowej w Dolby Digital 5.1, ale nie zabraknie też oryginalnej wersji dźwiękowej. Na płycie znajdą się też napisy: łotewskie, ukraińskie, rosyjskie, polskie, litewskie, estońskie. Format obrazu to 2.35:1 /Szerokoekranowy (16:9)/ Letterbox.

Na koniec prezentujemy dowcipny opis dystrybutora:
W odległej galaktyce... saga Gwiezdnych Wojen trwa dalej po raz pierwszy w animowanym filmie prosto ze studia Lucasfilm Animation! Oprócz swoich ulubionych bohaterów zobaczycie też całkiem nowych, a Gwiezdne Wojny zachwycą Was jak nigdy wcześniej. Gdy Wojny Klonów ogarniają całą galaktykę, Anakin Skywalker i jego nowy padawański uczeń, Ahsoka Tano, wyruszają w niebezpieczną misję, aby uratować porwanego syna pana zbrodni Jabby the Hutta. Renegat Hrabia Dooku chce za wszelką cenę im przeszkodzić i z pomocą swojej zabójczyni Asajją Ventressą sprawia, że będzie to misja ze śmiertelnymi konsekwencjami. W międzyczasie na linii frontu Obi-Wan Kenobi i Mistrz Yoda prowadzą ogromną armię klonów w odważnej próbie pokonania armii droidów i oparcia się sile ciemnej strony. Miecze świetlne w pogotowiu! Nowa era przygody już czeka! Pięć pierwszych odcinków kultowego serialu!

Temat na forum.
KOMENTARZE (36)

Wojny Klonów

Wojny Klonów #21 w Polsce

2009-06-19 07:49:31 TVP i Cartoonetwork

W nadchodzący weekend wszystkich fanów gwiezdnej sagi czeka kolejna dawka Wojen Klonów.

W niedzielny poranek 21 czerwca o godzinie 9.50, w TVP1 zostanie wyemitowany dwudziesty pierwszy odcinek pt. "Liberty of Ryloth". Więcej na temat tego odcinka możecie poczytać w tym miejscu.
Temat na forum.

Dodatkowo dzisiejszego wieczoru na polskim kanale Cartoon Network pojawi się kolejna część serialu, zaczynająca się o godz. 19.00. Powtórki będzie można obejrzeć w sobotę i niedzielę o godz. 11.00, oraz w poniedziałek o godz. 19.00. Dzisiejszy odcinek nosi tytuł "Storm Over Ryloth ".
Temat na forum.

Jednocześnie przypominamy, że w USA rozpoczęto ponownie emisje pierwszego sezonu serialu tym razem jednak w specjalnej wersji. Mowa o The Clone Wars: Decoded, który różni się od swego pierwowzoru tym, że podczas seansu będą pojawiać się specjalne pola z informacjami dotyczącymi wszystkiego co widać na ekranie. Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj.
KOMENTARZE (4)

Wojny Klonów

Nowy strój Ahsoki?

2009-06-18 19:58:00 EuCantina.net

Na oficjalnej na głównej stronie, jakiś czas temu pojawiło się nowe zdjęcie Ahsoki, co ciekawe ma ona trochę inny strój, niż ten, do którego przywykliśmy. Już wcześniej zapowiadano, że z czasem w serialu postaci zaczną się przebierać, a klony przypominać bardziej te z Epizodu III. Czy zatem oficjalna zamieściła nam taką małą zapowiedź? Zobaczymy jesienią.


KOMENTARZE (0)

Wojny Klonów

Wojny Klonów #20 w Polsce

2009-06-12 06:26:00 TVP i Cartoonetwork

Kilka informacji na temat zbliżających się odcinków serialu The Clone Wars jakie pojawią się w TV w najbliższy weekend.

W niedzielny poranek 14 czerwca o godzinie 9.35, w TVP1 zostanie wyemitowany dwudziesty odcinek pt. "Innocents of Ryloth". Więcej na temat tego odcinka możecie poczytać w tym miejscu.
Temat na forum.

Dodatkowo dzisiejszego wieczoru na polskim kanale Cartoon Network pojawi się kolejna część serialu, zaczynająca się o godz. 19.00. Powtórki będzie można obejrzeć w sobotę i niedzielę o godz. 11.00, oraz w poniedziałek o godz. 19.00. Dzisiejszy odcinek nosi tytuł "Mystery of a Thousand Moons".
Temat na forum.

Jednocześnie przypominamy, że w USA trwa ponowna emisja pierwszego sezonu serialu tym razem jednak w specjalnej wersji. Mowa o The Clone Wars: Decoded, który różni się od swego pierwowzoru tym, że podczas seansu pojawiają się specjalne pola z informacjami dotyczącymi wszystkiego co widać na ekranie. Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj.
KOMENTARZE (13)

Wojny Klonów

Wojny Klonów #19 w Polsce

2009-06-05 06:22:36 TVP i Cartoonetwork

Oto zapowiedź kolejnych odcinków jakie czekają na fanów w najbliższy weekend.

W niedzielny poranek 7 czerwca o godzinie 9.50, w TVP1 zostanie wyemitowany dziewiętnasty odcinek pt. "Storm Over Ryloth", czyli pierwsza część trylogii Ryloth. Więcej na temat tego odcinka możecie przeczytać w tym miejscu.
Temat na forum.

Dodatkowo dzisiejszego wieczoru na polskim kanale Cartoon Network pojawi się kolejna część serialu, zaczynająca się o godz. 19.00. Powtórki będzie można obejrzeć w sobotę i niedzielę o godz. 11.00, oraz w poniedziałek o godz. 19.00. Dzisiejszy odcinek nosi tytuł "Blue Shadow Virus".
Temat na forum.

Jednocześnie przypominamy, że w USA rozpoczęto ponownie emisje pierwszego sezonu serialu tym razem jednak w specjalnej wersji. Mowa o The Clone Wars: Decoded, który różni się od swego pierwowzoru tym, że podczas seansu będą pojawiać się specjalne pola z informacjami dotyczącymi wszystkiego co widać na ekranie. Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj.
KOMENTARZE (13)

Wojny Klonów

Pierwsze fragmenty drugiego sezonu TCW

2009-06-01 14:22:24 TheForce.net

Na YouTube pojawił się zapis ze szpiegowskej kamery z fragmentami drugiego sezonu "The Clone Wars". Nagranie nie ma dźwięku, a ujęcie (zwane "kamera schowane w kurtce") należy do oryginalnych lecz niewygodnych, ale mimo to zapraszamy do obejrzenia filmiku, który zapewne niebawem zniknie z internetu:Na filmie widać między innymi
Uwaga spoilery:
  • sceny z Cadem Bane'm
  • holocron Jedi
  • walkę Ahsoki w bilbiotece Jedi
  • droida pająka
  • Mandalorianina
  • przedstawiciela rasy clawdite
  • dużo, dużo akcji

Koniec spoilera

Temat na forum.
KOMENTARZE (48)
Loading..