TWÓJ KOKPIT
0

Wojny Klonów

San Diego Comic-Con 2009: zwiastun drugiego sezonu TCW

2009-07-26 13:30:08 StarWars.com

Jak pisaliśmy niedawno na tegorocznym Comic-conie w krótkiej prezentacji na temat "Wojen Klonów" Dave Filoni zapowiedział, że drugi sezon serialu będzie znacznie mroczniejszy niż poprzedni. Jeżeli porównać sezony serialu do filmów sagi seria druga będzie tym, czym dla "Nowej nadziei" było "Imperium kontratakuje". W serialu pojawi się wielu łowców nagród, w tym Mandalorianie i ich planeta Manadlore, zobaczymy też samego Bobę Fetta. Z planet powrócimy na Rodię i Ryloth, pojawią się też Mustafar i Geonosis. Z nowych postaci w serialu wymienić należy przede wszystkim nową przyjaciółkę Obi-Wana Kenobiego - Księżną Sateen, Mistrza Jedi Ki-Adi Mundiego, oraz Poggle Mniejszego.
A wszystko to można zobaczyć w nowym zwiastunie sezonu drugiego:



Zwiastun obejrzeć można również tutaj.

Temat na forum.
KOMENTARZE (52)

Wojny Klonów

Bunt łowców nagród?

2009-07-22 13:45:15 oficjalny blog

Jak wiadomo światowy konwent Comic-con rozpoczyna się jutro, ale już dziś niektórym dziennikarzom udało się dostać na teren konwentu gdzie mogli przyjrzeć się gotowym stoiskom różnych franszyz rozrywkowych.
Dużym zainteresowaniem cieszy się stanowisko Star Wars, które pojawiło się już w kilku wczesnych raportach z konwentu, a to głównie za sprawą tajemniczego projektu z "The Clone Wars" zatytułowanego "Rise of the Bounty Hunters" i obecności pewnej ważnej postaci. Po zamieszczeniu pierwszych zdjęć stoiska SW na stronie MTV szybko zareagował blog na oficjalnej prezentując w ładnej jakości obrazy, które wiszą w pawilonie wystawczym reklamując drugi sezon Wojen Klonów, a na nich sami łowcy nagród, w tym najsłynniejszy Bossk:


Prawdopodobnie już wkrótce dowiemy się czegoś więcej na temat "Buntu Łowców Nagród", tymczasem zapraszamy do spekulacji na forum.
KOMENTARZE (33)

Wojny Klonów

Pierwszy sezon ''The Clone Wars'' na DVD i Blu-ray

2009-07-16 12:23:42 StarWars.com

Ukazała się zapowiedź pełnego amerykańskiego wydania na DVD i Blu-ray całego pierwszego sezonu "Wojen Klonów". Oba wydania, które ukażą się w USA 3 listopada, mają zawierać całe 22 odcinki serialu, w tym siedem w wersjach reżyserskich, 64-stronicowy dziennik produkcyjny, krótkie materiały dokumentalne do każdego odcinka, ponadto na wydaniu Blu-ray znajdzie się dodatkowy materiał o nazwie "Archiwa Świątyni Jedi" zawierający szczegółową bazę danych dotyczącą produkcji serialu.

Szczegóły wydania:

Cały sezon pierwszy serialu "Star Wars: The Clone Wars" prezentowany w obrazie szerokoekranowym w językach angielskim, hiszpańskim i francuskim dźwięku 5.1 DTS i z angielskimi, hiszpańskimi i francuskimi napisami.

Wśród dodatków znajdą się:
  • Siedem odcinków w Wersji Reżyserskiej: Rising Malevolence, Shadow of Malevolence, Lair of Grievous, Rookies, Storm Over Ryloth, Innocents of Ryloth i Liberty on Ryloth
  • 22 krótkie dokumenty, które prezentują szczegóły powstawania serialu prowadzone przez Dave'a Filoniego i całą ekipę produkcyjną
  • Spektakularny 64-stronnicowy dziennik produkcji zawierający rysunki, notatki i szkice koncepcyjne dla każdego odcinka z sezony pierwszego
  • Tylko na Blu-ray: "Archiwa Świątyni Jedi": szeroka baza danych zawierająca materiały testowe, wczesne concept-arty, modele 3D i wczesne wersje animacji. Dzięki archiwom można poznać niezwykłą drogę powstawania serialu z dużym dodatkiem niespodzianek i nie prezentowanych nigdzie materiałów
Oba wydania w Stanach mają się ukazać 3 listopada, sugerowane ceny to 44,98$ za DVD i 59,99$ za Blu-ray.

Temat na forum.
KOMENTARZE (26)
Loading..