TWÓJ KOKPIT
0

Wojny Klonów

Drugi sezon ''Wojen Klonów'' startuje w październiku

2009-08-24 22:33:06 StarWars.com

Jak zapewne wiecie na tegorocznym Comic-conie zapowiedziano drugi sezon serialu "Wojny Klonów" obiecując więcej mroku, więcej akcji, a przede wszystkim skupienie się na wielu postaciach łowcach nagród. Tam też zaprezentowano zwiastun drugiego sezonu, który obejrzeć można w tym miejscu.

Dziś zapowiedziano oficjalnie datę premiery drugiego sezonu. Specjalny godzinny pokaz, który będzie startem drugiego sezonu "The Clone Wars" odbędzie się na amerykańskim Cartoon Network 2 października o godzinie 8.00 czasu pacyficznego. W tej chwili nie jest do końca pewne czy tego wieczoru zaprezentowane zostaną dwa nowe odcinki, czy odcinek "Hostage Crisis" i premierowy odcinek drugiego sezonu.

Jak obiecuje Lucasfilm na łamach oficjalnej: Zaciekłe bitwy, rozbudowane fabuły i przełomowa animacja wznosi się na wyższy poziom w "Star Wars: The Clone Wars - Rise of the Bounty Hunters". Życie Jedi staje się coraz trudniejsze kiedy sekretne i zakazane związki wychodzą na jaw, a nowe grupy niecnych złoczyńców pojawiają się aby skorzystać z zamieszania wojny. Drugi sezon wprowadza tych bezprawnych łotrów do walki przeciwko rzeszom nowych postaci, miejsc i stworów. Stworzone na tle spektakularnego uniwersum Gwiezdnych Wojen, Wojny Klonów są jeszcze większe, śmielsze i intensywniejsze niż kiedykolwiek.

Temat na forum.
KOMENTARZE (33)

Wojny Klonów

Jedi Song

2009-08-17 22:29:59 TheForce.Net

Na stronie CartoonNetwork.com zamieszczona została nowa przedłużona wersja spotu telewizyjnego promującego drugi sezon serialu „The Clone Wars”. O jego pierwotnej wersji pisaliśmy w tym newsie. Dłuższy „Rise of Bounty Hunters” liczy 30 sekund a „stary” nieco ponad 15. Nie widać na nim niestety nic nowego, jest on po prostu spokojniejszą wersją poprzedniego spotu. Znajdziecie go tutaj w dziale video na stronie CartoonNetwork.com.

Nowością jest oryginalny utwór muzyczny zatytułowany Jedi Song, który dodany został na CartoonNetwork.com razem z dłuższym „Rise of Bounty Hunters”. Jest on z pewnością intrygującą formą promowania Wojen Klonów 3D. „Teledysk” jest kompilacją fragmentów pierwszego sezonu „The Clone Wars” połączonych z brawurową grą na gitarze świetlnej rockmana w serialowym stroju Obi-Wana Kenobiego. Klip trwa 2 minuty i 13 sekund, jego youtubowa wersja dostępna jest poniżej:
Temat na forum
KOMENTARZE (38)

Wojny Klonów

Zwiastun "Rise of the Bounty Hunters"

2009-08-12 18:46:42 Cartoon Network

Na oficjalnej stronie kanału Cartoon Network ukazał się krótki, promocyjny zwiastun drugiego sezonu The Clone Wars, zatytułowany "Rise of the Bounty Hunters", w którym zobaczymy między innymi znanych już łowców, np. Cada Bane'a, Aurrę Sing i Bosska, a także zupełnie nowych.

Dla tych, którzy nie mają możliwości obejrzenia go na stronie, prezentujemy wersję z YouTube:Temat na forum
KOMENTARZE (22)
Loading..