TWÓJ KOKPIT
0

Wojny Klonów

"The Clone Wars" sezon 2 na DVD i BluRay

2010-05-27 20:17:24 StarWars.com

Dziś na Oficjalnej ukazała się zapowiedź drugiego sezonu „The Clone Wars” na DVD i BluRay. Oba wydania, które ukażą się w Stanach 26 października, będą zawierały 22 odcinki, oraz dodatki. Podobnie jak w przypadku sezonu pierwszego, dodatki będą obejmowały filmiki dokumentalne ukazujące pracę twórców, a także 64-stronicowy przewodnik, zawierający rysunki i szkice produkcyjne. Wydanie BluRay po raz kolejny będzie wzbogacone o „Archiwa Świątyni Jedi”, czyli wirtualną bazę danych.

Specyfikacja techniczna:

Cały sezon będzie prezentowany w obrazie szerokoekranowym w językach: angielskim, hiszpańskim i francuskim, z dźwiękiem 5.1 DTS i z angielskimi, hiszpańskimi i francuskimi napisami. Wśród dodatków zobaczymy:

  • Filmowe dokumenty ukazujące pracę „spoza kamery”: „Attack of the Zillo Beast”, „Magic of the Holocron”, „Return to Geonosis”, „Creating Mandalore”.

  • 64-stronicowy dziennik, zawierający notatki, szkice i prace koncepcyjne.

  • Tylko na Blu-ray: "Archiwa Świątyni Jedi": szeroka baza danych zawierająca materiały testowe, wczesne concept-arty, modele 3D i wczesne wersje animacji. Dzięki archiwom można poznać niezwykłą drogę powstawania serialu z dużym dodatkiem niespodzianek i nie prezentowanych nigdzie materiałów.


Oba wydania w Stanach mają się ukazać 26 października, sugerowane ceny to 44,98$ za DVD i 59,99$ za Blu-ray.
KOMENTARZE (17)

Wojny Klonów

TCW 2x08 w Polsce

2010-05-26 22:59:07 Cartoon Network

Już jutro, o 19:00 na polskim Cartoon Network będziemy mieli okazję zobaczyć nowy odcinek drugiego sezonu „The Clone Wars”. Tym razem będą to ”Władcy umysłu”. Poniżej znajdziecie opis odcinka i trailer. Możecie również odwiedzić dział „Wojen klonów” na stronie Cartoon Network.

Opis odcinka: W następstwie Bitwy o Geonosis Ahsoka i Barriss są odpowiedzialni za odprowadzenie statku zaopatrzeniowego, do kontrolowanej przez Republikę strefy. Ahsoka i Barriss nie wiedzą, że na statku, którym dowodzą znalazła schronienie horda zabójczych robaków, które potrafią przejąć kontrolę nad mózgami swoich żywicieli. Teraz uwięzieni na pokładzie statku wypełnionego po brzegi klonami, których mózgi zostały opanowane przez pasożyty, Ahsoka i Barriss muszą walczyć ze swoimi własnymi żołnierzami i zatrzymać statek przed zbliżającym się portem, gdzie śmiertelna plaga rozniesie się na całą galaktykę.Przypominamy, że w tą niedzielę, o 10:35, rozpocznie się maraton z majowymi odcinkami „Wojen klonów”.

Kolejna ważna informacja dotyczy sezonu pierwszego. Wraz z nadejściem czerwca jego powtórki nie będą już wyświetlane na Cartoon Network. O godzinie 11:00 zamiast TCW wchodzi serial „Tajemniczy Sobotowie”. Powtórki sezonu drugiego są nadal emitowane we środy o 19:00. A oto, jak przedstawia się rozkład na czerwiec:Maraton z odcinkami czerwcowymi odbędzie się natomiast 27 czerwca.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (6)

Wojny Klonów

TCW 2x07 w Polsce

2010-05-20 06:50:53 Cartoon Network

Już dziś, o 19:00 na polskim Cartoon Network będziemy mieli okazję zobaczyć nowy odcinek drugiego sezonu „The Clone Wars”. Tym razem będą to ”Strzępy terroru”. Poniżej znajdziecie myśl, opis odcinka i trailer. Możecie również odwiedzić dział „Wojen klonów” na stronie Cartoon Network.

Myśl odcinka: Czasem przyjęcie pomocy jest trudniejsze od jej zaoferowania.

Opis: Kiedy fabryka droidów na Geonosis zostaje zniszczona, mistrzyni Jedi Luminara Unduli znika w trakcie tropienia Poggla Mniejszego. Obi-Wan i Ki-Adi-Mundi prowadzą pluton klonów, aby ją odnaleźć. Podążając jej śladami, nasi bohaterowie trafiają na terytorium Kariny Wielkiej. Jedi z przerażeniem orientują się, że rój żyje i jest pilnowany przez zastęp nieumarłych obrońców. Widocznie Karina ma moc ożywiania i kontrolowania swoich zombie. Czy Obi-Wan i Ki-Adi-Mundi pokonają nieumarłe hordy Kariny i znajdą Luminarę zanim będzie za późno?Za tydzień będziemy mogli zobaczyć „Władców umysłu” . Powtórki drugiego sezonu można oglądać w każdą środę o 19:00, a sezonu pierwszego codziennie o 11:00. 30 maja natomiast, o 10:35 odbędzie się maraton ze wszystkimi odcinkami z tego miesiąca.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (12)

Wojny Klonów

Plotki o "The Clone Wars" #8

2010-05-15 12:07:05 Różne

Dziś po raz kolejny chcielibyśmy przedstawić Wam kolejne plotki dotyczące serialu animowanego „The Clone Wars”. Oczywiście pogłoski te mogą się sprawdzić, lub też nie.

Na początek prezentujemy filmik, który niedawno ukazał się na Oficjalnej. Jest to reklama „Wojen klonów” pochodząca z japońskiej stacji NHK, w której pojawia się Domo, czyli maskotka kanału.W ostatniej audycji ForceCast redaktorzy i fani rozmawiali z Davem Filonim na temat sezonu drugiego, padło jednakże kilka drobnych wskazówek dotyczących sezonu trzeciego. Oto najciekawsze fragmenty rozmowy:

(około 00:10:14) Dave, czy zobaczymy jeszcze Barrissę?

Och… [śmieje się] To jest ten moment, w którym nie mogę mówić (…). Ale wszystko jest możliwe. Mam co prawda jej model, ale to nie jest takie łatwe, jakie się wydaje. Lubię wiele postaci, które już zaprojektowaliśmy, ale ludzie chcą widzieć nowych bohaterów, nowe przygody.

(około 00:11:19) Dave, wiem, że jesteś wielkim fanem EU (…). Gdyby George pozwolił ci na wniesienie czegoś z EU do TCW, to co by to było?

Wiecie, gdy tworzymy historie, to staram się przemycić coś z EU – subtelnie lub nie. W taki sposób pojawiła się Aurra, która przecież jest w „Mrocznym widmie”. Naprawdę wiele rzeczy podoba mi się w EU. Bardzo lubię Thrawna, ponieważ jest ciekawy jako postać, która nie ma nic wspólnego z Mocą. Więcej takich bohaterów było w „Liberty of Ryloth” (…). Ale mogę wam powiedzieć, że w przyszłości będziecie zaskoczeni.

(około 14:00) W EU Aurra Sing miała do czynienia z Jedi – w walce używała miecza świetlnego, no i sama była wrażliwa na Moc. Zakładając, że przeżyła ostatni odcinek, czy będziecie mogli pokazać jej związki z Jedi?

Cóż, powodem, dla którego Aurra nie lata dookoła z mieczem, jest Ventress. W takim przypadku mielibyśmy dwie bladolice damy, które stałyby się bardzo podobne. EU ma tendencję do powiązywania kogoś z Jedi, jeśli ten tylko nosi miecz świetlny. (…) Chcieliśmy sprawić, by Ventress była unikalna, a Aurra miała być łowczynią.

(Filoni, około 26:30) Gdyby przyszedł do mnie scenarzysta i powiedział: „Zróbmy historię o młodym Hanie Solo”, to ja od razu powiedziałbym „nie”. Wolę nie ruszać postaci z OT. Ale jeśli George powie, że owszem, to my tak zrobimy.

(około 30:55) Kiedyś byłeś zwykłym fanem, takim, jak my. (…) Gdybyś robił „Wojny klonów” całkiem sam, to jak one by wyglądały?

Wiecie, szczerze mówiąc, ja jestem zupełnie inną osobą. Zrobiłbym to zupełnie inaczej. To dzięki George’owi TCW jest tym, czym jest (…). Ale gdybym ja to robił, to starałbym się, by serial mniej kłócił się z kanonem. I tak robię, co tylko mogę.

(około 36:30) Widzieliśmy droidy-komandosów, a co z komandosami-klonami?

Och, to bardzo popularne pytanie. Będziecie musieli poczekać i zobaczyć… Nie mogę oczywiście nic powiedzieć, ale grałem w „Republic Commando”.

(około 36:50) Dave muszę cię zapytać: co by było, gdybyś nagle oświadczył: „Tak, Barrissa jest w sezonie trzecim”, zastrzeliliby mnie?

To nie jest takie łatwe, jakie się wydaje. Chciałbym wam naprawdę wiele powiedzieć. Weźmy na przykład coś takiego: wypuszczamy trailer, a potem obserwujemy reakcje ludzi. Ich konkluzje, kompletnie wyjęte z całościowego kontekstu, są zabawne (…). Zeszłego lata pokazaliśmy wielki plakat z Bosskiem i ludzie myśleli, że będzie w związku z nim coś większego… a tu… Ale mógł mieć naprawdę większą rolę i to nie jest wynik braku chęci. Zrobiłem wiele rysunków koncepcyjnych, przedstawiających walkę Bosska i Plo Koona. Ale po prostu nie było czasu. (…). Możecie zauważyć, że w „Lethal Trackdown” scena między Bobą a Windu jest boleśnie krótka. Gdybym mógł, to bym ją wydłużył.

(Filoni, około 43:50) Zdajemy sobie oczywiście sprawę, że pomimo tego, iż „Slave I” został uszkodzony, to przecież pojawia się w TESB. Widziałem zepsute samoloty, które potem znów latały. A co się stało ze „Slave”… Cóż, Hondo zbiera złom, więc zobaczymy.

(około 45:50) Widzieliśmy mroczny zwiastun sezonu trzeciego. W sezonie drugim trailery zapowiadały obecność łowców nagród, czy teraz głównym wątkiem będą wizje Ahsoki?

Oj… [głośny śmiech] (…) Myślę, że tu nie będzie chodziło tylko o Ahsokę (…). Chyba lepiej będzie wam poczekać do lata…

Na koniec prezentujemy informację, którą podała storna Rebelscum. Wymienia ona listę figurek z serii „The Clone Wars”, które podobno mają się pojawić w przyszłości. Na liście znajdują się postaci z drugiego sezonu (np. Boba, Embo, Geonosianin – zombie), oraz dwie nowe – Shaak Ti (która została już potwierdzona na trailerze), oraz niejaki… (Spoiler):Quinlan Vos. Warto wspomieć, że miał się pojawić w odcinku „Bombad Jedi“. (Koniec Spoilera) Czy to znaczy, że w trzecim sezoni rzeczywiście ujrzymy tą postać? Nigdy nie jest za wcześnie na spekulacje.

Zapraszamy do dyskusji na forum
KOMENTARZE (29)

Wojny Klonów

TCW 2x06 w Polsce

2010-05-13 16:21:32 Cartoon Network

Już dziś, o 19:00 na polskim Cartoon Network będziemy mieli okazję zobaczyć nowy odcinek drugiego sezonu „The Clone Wars”. Tym razem będzie to ”Fabryka broni.”. Poprzedni epizod, to jest „Lądowanie w punkcie deszczu”, wskutek drobnego zamieszania, został wyemitowany wczoraj, a nie, jak zapowiadaliśmy, tydzień temu. Poniżej znajdziecie myśl, opis i trailer najnowszego epizodu. Możecie również odwiedzić dział „Wojen klonów” na stronie Cartoon Network.

Myśl odcinka: Nie ma cenniejszego daru niż zaufanie.

Opis odcinka: Anakin, Ahsoka i Luminara Unduli oraz jej padawanka Barriss Offee, dalej prowadzą misję zniszczenia fabryki droidów, którą Poggle Mniejszy odbudował na Geonosis. Ale Poggle ma inne plany - chce wyprodukować swoją najnowszą broń: siejący zło, zabójczy i niemal niemożliwy do zniszczenia superczołg. Jedi łapią się każdego sposobu, aby zakończyć misję nim fabryka ruszy z produkcją. Postanawiają wcielić w życie ryzykowny plan, w którym Anakin i Luminara będą przynętą i odwrócą uwagę superczołgów, podczas gdy Ahsoka i Barriss katakumbami pod miastem dostaną się do fabryki. Plan jest ryzykowny, stawka wysoka. To jedyne rozwiązanie, ale czy padawanki podołają wyzwaniu?Rozkład kolejnych odcinków na maj wygląda następująco:Przypominamy, że powtórki pierwszego sezonu można oglądać codziennie o 11:00, a drugiego w środy o 19:00. 30 maja natomiast, o 10:35 odbędzie się maraton ze wszystkimi majowymi odcinkami.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (19)

Wojny Klonów

TCW 2x05 w Polsce

2010-05-05 10:12:58 Cartoon Network

Już jutro, wbrew wcześniejszym zapowiedziom, o 19:00 na polskim Cartoon Network będziemy mieli okazję zobaczyć nowy odcinek drugiego sezonu „The Clone Wars”. Tym razem będzie to ”Lądowanie w punkcie deszczu”. Poniżej znajdziecie myśl, opis odcinka i trailer. Możecie również odwiedzić dział „Wojen klonów” na stronie Cartoon Network.

Myśl odcinka: Uwierz w siebie, bo inaczej nikt inny tego nie zrobi.

Opis odcinka: Anakin, Ahsoka i Ki-Adi-Mundi prowadzą siły desantowe do zniszczenia fabryki droidów, którą Poggle Mniejszy odbudował na Geonosis, jednak sprawy idą zupełnie na opak, kiedy artyleria Separatystów zestrzeliwuje statki Republiki. Pomimo ciężkich strat Anakin i Ki-Adi muszą dokończyć misję i zniszczyć fabrykę nim rozpocznie ona produkcję. Jednak zanim im to się uda będą musieli pokonać hordy wojsk wroga, zabójcze pułapki i nieprzyjazne otoczenie.Poniżej możecie zobaczyć nowy rozkład dla odcinków drugiego sezonu w maju (wszystkie są emitowane o godzinie 19, natomiast powtórki można zobaczyć w środy, o tej samej godzinie).Nowe godziny emisji obowiązują też dla odcinków pierwszego sezonu. Są one obecnie nadawane codziennie, ale tylko o godzinie 11:00. W najbliższych dniach ujrzymy więc:


Przypominamy, że 30 maja, o 10:35 odbędzie się maraton ze wszystkimi majowymi odcinkami.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (17)

Wojny Klonów

Trailer trzeciego sezonu TCW! - UPDATE 2

2010-05-01 05:22:16 YouTube

Jak można było się tego spodziewać, po premierze ostatniego odcinka, w Sieci ukazała się zapowiedź trzeciego sezonu „The Clone Wars”. Niestety, nie jest ona najwyższej jakości, ale wkrótce można się spodziewać lepszego zwiastuna.UPDATE
Trailer można już zobaczyć na stronie Oficjalej, pod tym linkiem. Wkrótce powinna być dostępna lepsza wersja na YouTube.

UPDATE 2
Trailer w dobrej jakości ukazał się na YouTube i możecie go zobaczyć powyżej.

Zapraszamy do dyskusji na forum
KOMENTARZE (38)
Loading..