TWÓJ KOKPIT
0

Wojny Klonów

TCW #73 w USA

2011-10-28 08:43:43 StarWars.com

Dziś wieczorem na amerykańskiej stacji Cartoon Network zostanie wyemitowany kolejny odcinek czwartego sezonu "Wojen klonów". Epizod ten nosi tytuł "Darkness on Umbara". Poniżej można przeczytać opis i zobaczyć klip z odcinka.

Gdy Anakin jest zmuszony czasowo przekazać dowodzenie nad swoimi klonami nowemu przywódcy, Jedi Pongowi Krellowi, napięcie rośnie, gdy żołnierzom zostaje przydzielone zadanie zdobycia stolicy Umbary.Przypominamy, że powtórki "Wojen klonów" są emitowane na polskim Cartoon Network w zwykłe dni o godzinie 8:40.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (23)

Wojny Klonów

Trzeci sezon TCW na DVD i Blu-ray

2011-10-18 15:34:45 StarWars.com

W dniu dzisiejszym w sklepach w Ameryce Północnej można zakupić kompletny trzeci sezon "Wojen klonów", dostępny zarówno na DVD, jak i blu-ray. Za to pierwsze trzeba zapłacić 44.98$, za drugie - 59.99 $ (jest to cena sugerowana, w sklepach internetowych można je nabyć o wiele taniej, na przykład na Amazonie za 29.99 $ i 39.99 $). Zapraszamy do obejrzenia trailera.Odcinki są prezentowane w obrazie szerokoekranowym, a dostępne opcje językowe to angielski, hiszpański i francuski, z dźwiękiem 5.1 DTS i z angielskimi, hiszpańskimi i francuskimi napisami. Wśród dodatków znajdują się:

  • Filmowe dokumenty "spoza kamery" - "Creating Kamino", "Hutts and the Underworld", "Witches and Monsters", "Secrets of Mortis" i "Chewbacca Returns".

  • Tylko na Blu-ray: "Archiwa Świątyni Jedi": szeroka baza danych zawierająca materiały testowe, pokazy efektów specjalnych, wczesne prace koncepcyjne, modele 3D, wczesne wersje animacji, oraz ponad 30 niewykorzystanych i rozszerzonych scen.

Przypominamy, że dokładnie za miesiąc w Polsce będziemy mogli się cieszyć sezonem drugim na DVD.
KOMENTARZE (3)

Wojny Klonów

Co stanie się z Ahsoką?

2011-10-18 14:31:57 www.About.com

Pytanie o los Ahsoki Tano fani zadawali od pierwszej chwili, gdy dowiedzieli się o jej istnieniu. Co stanie się z padawanką Skywalkera, szkoloną na krótko przed „Zemstą Sithów”? Dlaczego nie ma jej przy Anakinie podczas wydarzeń przedstawionych w filmie i dlaczego nikt o niej nie wspomina? Zapewne minie jeszcze kilka lat nim poznamy ostateczną odpowiedź. Sam Dave Filoni mówił w jednym z wywiadów, że ma osiem pomysłów na dalsze losy Ahsoki.
Na stronie www.About.com można znaleźć artykuł Amelii Hill, w którym przedstawiła ona dziewięć hipotez związanych z przyszłością Ahsoki i połączeniem „Wojen klonów” z „Zemstą Sithów”. Do każdej z teorii podaje argumenty za i przeciw. Tekst powstał nim wszystkie odcinki serialu, które znamy obecnie, ujrzały światło dzienne, ale i tak zawarte w nim spekulacje warte są wspomnienia.
Oryginalny artykuł w języku angielskim znajdziecie w tym miejscu, natomiast poniżej przytaczamy zawarte w nim hipotezy oraz podane przez autorkę argumenty za i przeciw.

***


1. Ahsoka umiera.
Za: Jest to najłatwiejszy sposób na pozbycie się jej. Zginęłaby zapewne śmiercią heroiczną, może ratując Anakina, albo w wyniku jego śmiałego planu. Spowodowałoby to na pewno wyrzuty sumienia u Skywalkera i tłumaczyło, dlaczego nie wspomina o niej w Zemście Sithów.
Ponadto takie wydarzenie byłoby dodatkową przyczyną jego obsesyjnego lęku o Padmé i przybliżyłoby go do przejście na Ciemną Stronę.

Przeciw: Musiałoby się to wydarzyć na krótko przed akcją filmu i powinno być w pamięci także pozostałych bohaterów (dlaczego wszyscy mają milczeć na jej temat?). Wydarzenie to powinno być rozważane podczas przyjmowania Anakina do Rady Jedi. Chyba, że faktycznie nie byłby w ogóle winny jej śmierci.

Ponadto byłby to mocny cios dla dziecięcej publiczności serialu. Problem ten był już rozważany na naszej stronie w tym felietonie.

2. Ahsoka zostaje wydalona z Zakonu Jedi.
Za: Charakter Ahsoki (porywczość i to, że nie zawsze stosuje się do rozkazów) mógłby doprowadzić do jakiejś tragedii, która zmusiłaby Jedi do jej wygnania. Ahsoka jest podobna do Anakina, ale w przeciwieństwie do niego, nie jest aż tak potężna, no i nie jest Wybrańcem, któremu więcej uchodzi płazem.

Przeciw: Jeśli jedyny uczeń Anakina zostanie wydalony z Zakonu, bez względu na to, czy z jego winy czy nie, będzie to źle wyglądało w jego papierach. Wydaje się dziwne, żeby nikt z rady nie poruszył tej kwestii odmawiając nadania mu tytułu Mistrza i przyjmując go do Rady.
Poza tym pod koniec wojny liczył się naprawdę każdy Jedi i być może wystarczyłoby zmienić formę jej szkolenia lub mistrza, a nie od razu ją wyrzucać.3. Ahsoka opuszcza Zakon Jedi
Za: Opuszczenie Zakonu usunęłoby Ahsokę z widoku w mniej dramatyczny sposób i gdyby była to jej własna decyzja, nie wpłynęłoby to zapewne bardzo źle na Anakina oraz jego pozycję. Ponieważ nie łączą jej z nikim silne więzy poza Zakonem, np. z rodziną, prawdopodobnym scenariuszem wydaje się być wątek miłosny, który spowodowałby, że przemyśli swoje zobowiązania wobec Jedi.

Przeciw: W przeciwieństwie do Anakina Ahsoka wychowała się w Zakonie i nie zna innego życia. Gdy inni Jedi odchodzili, było to czasami powodowane poważną tragedią. Takie wydarzenie miałoby przypuszczalnie także wpływ na Anakina. Poza tym trudno sobie wyobrazić, żeby lojalna Ahsoka opuściła Zakon z osobistych pobudek, wiedząc jak bardzo potrzebny jest każdy dostępny Jedi.

4. Ahsoka zostaje przekazana pod skrzydła innego mistrza.
Za: Zmiana nauczyciela rozwiązałaby problem z wydaleniem Ahsoki z Zakonu. Może Rada uzna, że Anakin ma zły wpływ na Ahsokę i przydzieli jej nowego mistrza. Albo zostanie oddana pod opiekę innego mistrza, gdy Skywalker zostanie uznany za martwego (podobnie jak było właśnie z Anakinem, gdy sądzono, że Kenobi zginął). Po powrocie Anakina, Ahsoka zostałaby ze swoim nowym mistrzem, bo okazałby się dla niej bardziej odpowiedni.

Przeciw: Podobnie jak w przypadku wydalenia lub śmierci Ahsoki z winy jej mistrza, taki scenariusz przedstawiałby Anakina w złym świetle i dziwne byłoby, gdyby Rada nie wspomniała o tym fakcie przyjmując go w swoje szeregi. Jeśli jednak nie stałoby się tak z winy Anakina, Rada mogłaby nie wspominać o Ahsoce.5.Ahsoka przechodzi na Ciemną Stronę Mocy.
Za: Ahsoka okazała duże podobieństwo do swojego mistrza: porywczość, buntowniczość, silne przywiązanie. Bycie jego uczennicą pogłębiło niektóre z tych cech. Pod wpływem odpowiedniej tragedii, Ahsoka mogłaby przejść na Ciemną Stronę, zapowiadając upadek swojego mistrza.

Przeciw: Pomimo jej wad, w przypadku Ahsoki nie pojawiały się raczej żadne zapowiedzi mrocznej przyszłości, czego nie można powiedzieć o jej mistrzu. Jej przejście na Ciemną Stronę byłoby mało wiarygodne i zaskakujące. I znów trzeba pamiętać, jaki mogłoby to mieć wpływ na przyjęcie Anakina do Rady Jedi. Gdyby tuż przed „Zemstą Sithów” jego padawan przeszedł na Ciemną Stronę, inni Jedi powinni mu się baczniej przyglądać.

6. Ahsoka zostaje pasowana na rycerza.
Za: Wojny klonów przetrzebiły szeregi Jedi. Być może utalentowany padawan, taki jak Ahsoka, zostałby pasowany na rycerza wcześniej niż zwykle, ze względu na okoliczności.

Przeciw: Biorąc pod uwagę, że Ahsoka ma na początku serialu 14 lat i długość trwania Wojen klonów, byłaby ona naprawdę bardzo młodym rycerzem Jedi. Ponadto są padawani starsi, a nawet bardziej doświadczeni (jak Barissa Offee), którzy nie zostali jeszcze pasowani.
Ponadto, wytrenowanie ucznia na rycerza jest dużym krokiem w kierunku tytułu mistrza, a w tak krótkim czasie byłoby to sporym osiągnięciem. Jeśli Ahsoka zostałaby pasowana, to Rada miałaby mniej powodów by odmawiać Anakinowi tytułu mistrza.7. Ahsoka jest na własnej misji.
Za: Tymczasowe odesłanie Ahsoki na czas wydarzeń z „Zemsty Sithów” rozwiązuje problemy z bardziej trwałymi metodami jej usunięcia. Gdyby została wysłana z własną misją pod koniec „The Clone Wars”, ukazałoby to, jak jej postać dojrzała. Anakin nie wspominałby o niej podczas akcji z Epizodu III, ponieważ nic się jej nie stało – rozdzielili się na chwilę. Przy takim scenariuszu mogłaby zginąć podczas rozkazu 66 albo uciec i ukrywać się jak Obi-Wan czy Dass Jennir.

Przeciw: Zabicie jej poza ekranem podczas ukazywania rozkazu 66 byłoby mało klimatycznym zakończeniem historii tak istotnej postaci z „The Clone Wars”. Jeśli natomiast by przeżyła, pojawia się dużo możliwości na opowiedzenie co się je przytrafiło w przyszłości, w innych mediach.

8. „The Clone Wars” to alternatywna historia.
Za: Jeśli historia dzieje się w alternatywnym świecie, to może w prawdziwych Gwiezdnych Wojnach Ahsoka nie istnieje. Co więcej, może w serialu wydarzy się coś, co sprawi, że Anakin nie przejdzie na Ciemną Stronę. Gdyby tak było, serial mógłby być kontynuowany bez problemu, co zrobić z Ahsoką, w czasach Zemsty Sithów.

Przeciw: W Gwiezdnych Wojnach zdarzały się alternatywne historie (komiksy z serii „Infinities”). Jednak w przypadku „Wojen klonów”, w przeciwieństwie do tamtych pozycji, nie jest to wyraźnie powiedziane. Co więcej, osobiste zaangażowanie George’a Lucasa, sprawia, że jest to pozycja bardziej kanoniczna niż książki czy komiksy. Ogłoszenie, że „The Clone Wars” jest alternatywną historią spowodowałoby dużo zamieszania w chronologii.9. „The Clone Wars” jest holoserialem ze świata Star Wars.
Za: Zrobienie z „Wojen klonów” historii opowiadanej w świecie Gwiezdnych Wojen wyjaśniłoby wiele niezgodności. Niektóre z historii mogłyby być kanoniczne, bo opierałyby się na historycznych wydarzeniach, ale inne mogłyby być pełne fikcji, czy niezgodności historycznej. W takim przypadku Ahsoka mogłaby w ogóle nie istnieć w świecie Star Wars i być jedynie postacią wymyśloną na potrzeby holoserialu by przyciągnąć do niego dzieci. Albo jej postać byłaby wzorowana na jakimś epizodycznym bohaterze, którego Anakin chwilowo uczył. Czas trwania serii miałby wtedy także mniejsze znaczenie.

Przeciw: Takie przypadki miały już miejsce, ale było to wtedy powiedziane wprost („Luke Skywalker i cienie Mindora”). W „Wojnach klonów” nie ma ku temu żadnych przesłanek, więc nagłe ogłoszenie, że jest to historia opowiadana w świecie SW, byłaby mało satysfakcjonującym rozwiązaniem.
Ponadto w świecie Star Wars Anakin został zapamiętany nie za swój heroizm z czasów Wojen klonów, tylko za zło, które wyrządził jak Darth Vader. Bez względu na to ile zapowiedzi jego przemiany pojawia się w „The Clone Wars”, serial ze świata Gwiezdnych Wojen ukazujący heroiczne czyny przyszłego Dartha Vadera, to trochę jak gwiezdnowojenny odpowiednik „Szkolnych przygód młodego Hitlera”.

Co więc stanie się z Ahsoką? Na odpowiedź będziemy musieli jeszcze długo poczekać, ale bez względu na to, jak zakończy się jej historia, wiele osób będzie zawiedzionych. Być może najlepszym finałem byłaby dla niej konfrontacja z byłym mistrzem, gdy stanie się on już Darthem Vaderem. Ukazałoby to stopień jego przemiany, gdy bezlitośnie zabiłby byłą padawankę wraz z innymi Jedi.

***


Tak się składa, że ostatnią propozycję zawartą w artykule Amelii Hill przedstawił w formie opowiadania Gunfan, który wymyślił jeszcze jedno rozwiązanie i opowiedział taką wersję wydarzeń z „Zemsty Sithów”, w której znalazło się miejsce dla Ahsoki. „Tak musiało być” znajdziecie w w tym miejscu.

Jaki los spotka Ahsokę?
Można przyjąć, że mały przymusowy flirt z Ciemną Stroną ma już za sobą. Poza tym zmieniła się, jest dojrzalsza i coraz mniej porywcza. Czy faktycznie mogłaby związać się z Ciemną Stroną?
Czy ponowne pojawienie się w serialu Luxa Bonteri naprawdę wprowadzi nowy wątek miłosny do serialu? Czy Ahsoka, tak bardzo pragnąca zostać rycerzem, mogłaby porzucić Jedi?
Co oznaczał uśmieszek Yody na końcu trzeciego sezonu? Czy Jedi faktycznie odsuną Anakina od nauczania Ahsoki by oduczyć go nadmiernego przywiązania do innych?
Czy dorosła Ahsoka rzeczywiście ma szanse pojawić się w innych mediach, w innych czasach niż wojny klonów? Czy mogłoby znaleźć się dla niej miejsce w zapowiadanym serialu fabularnym?
Na te i inne pytania fani szukają odpowiedzi, dyskutując w tym temacie na forum.
KOMENTARZE (21)

Wojny Klonów

Plotki o "The Clone Wars" #23

2011-10-17 19:57:33 Różne

Dziś po raz kolejny chcielibyśmy przedstawić Wam nowe wieści i plotki dotyczące serialu "The Clone Wars". Jak zwykle, pogłoski mogą okazać się prawdziwe, lub też nie.

Na początek dobra informacja dla fanów Sama Witwera, aktora znanego z roli Galena „Starkillera” Marka z „The Force Unleashed” –powróci on do „The Clone Wars”, ale w zupełnie nowej roli. Aktor dowiedział się o niej od Filoniego gdy wracał samochodem do domu i rozmawiał przez telefon. Gdy usłyszał imię postaci, podobno mało nie spowodował wypadku. I choć oficjalna strona aktora donosi, że postać ta prawdopodobnie nie pojawi się w tym sezonie, to z kolei NTF twierdzi, że Witwerowi przypadnie rola Dartha Maula, o którego powrocie pisaliśmy tutaj. Czy to prawda – czas pokaże.Dodatkowo, w najnowszym Insiderze ukazały się tytuły najbliższych odcinków oraz opis jednego z nich. Oto one:

  • 4x07 - Darkness on Umbara - 28 października - Anakin powierza dowództwo żołnierzy z Legionu 501 nowemu przywódcy, który wyrusza z nimi na niebezpieczną misję.

  • 4x08 - The General - 4 listopada

  • 4x09 - Plan of Dissent

  • 4x10 - Carnage of Krall

  • 4x11 - Kidnapped

  • 4x12 – Slaves of the Republic

  • 4x13 - Escape from Kadavo

Warto przypomnieć, że „Slaves of the Republic” to tytuł komiksu TCW, który został wydany również w Polsce. „Escape from Kadavo” to z kolei jeden z aktów serii. Jak potwierdził Randy Stradley – o czym pisaliśmy w tym miejscu - te odcinki będą w pewnym stopniu adaptowały wydarzenia z komiksu.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (14)

Wojny Klonów

TCW #72 w USA

2011-10-14 06:13:02 StarWars.com

Dziś wieczorem na amerykańskiej stacji Cartoon Network zostanie wyemitowany kolejny odcinek czwartego sezonu "Wojen klonów". Epizod ten nosi tytuł "Nomad Droids". Poniżej można przeczytać opis i zobaczyć klipy z odcinka. Przypominamy też, że kolejny epizod, "Darkness on Umbara", zostanie wyemitowany za dwa tygodnie.

Dalszy ciąg przygód C-3PO i R2-D2, na których niebezpieczeństwo czyha na każdym kroku. Zmuszone do ucieczki w Y-wingu przed atakiem Separatystów, droidy odwiedzają niezwykłą planetę Balnab, na której mieszka lud Patitów. Trafiają też na wojenny okręt piratów, gdzie zmuszone są walczyć na arenie gladiatorów.

Przypominamy, że powtórki "Wojen klonów" są emitowane na polskim Cartoon Network w zwykłe dni o godzinie 8:40.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (11)

Wojny Klonów

Darth Maul w TCW - UPDATE

2011-10-12 18:20:02 Entertainment Weekly

Od czasu wyświetlenia odcinka „Witches of the Mist”, w którym w kryształowej kuli ukazała się twarz Dartha Maula, fani zastanawiają się, czy prawdą jest, że Lord Sithów mógł przeżyć spotkanie z Kenobim – i wszystko wskazuje, że owszem. Strona Entertainment Weekly zaprezentowała krótki filmik, w którym po raz pierwszy widać jak Zabrak zaprezentuje się w nowych odcinkach. Choć wideo w większości przedstawia sceny z „Mrocznego widma”, warto poczekać do końca. Tam bowiem, prócz animowanej wersji Sitha, znajduje się jeszcze jedna informacja: Maul zadebiutuje w serialu wiosną przyszłego roku, czyli najprawdopodobniej pod koniec sezonu. Zapraszamy do oglądania.Co zatem się stało z Maulem? Filoni mówi, że osobą odpowiedzialną za jego wskrzeszenie jest Lucas, a jednocześnie dodaje: Wiele wycierpiał, by utrzymać się przy życiu i aby tego dokonać, wykorzystał umiejętności przekazane mu przez Mistrza. Reżyser sam przyznaje, że decyzja Lucasa go zaskoczyła, bo to była zupełnie inna sytuacja, niż na przykład z Bobą Fettem, który wpadł do paszczy sarlacca, lecz później się z niej wydostał. Po pierwsze, jak przeżył przecięcie na pół? A do tego upadek? Pamiętajcie ponadto, że Obi-Wan wciąż się tam kręci, a Maul nie będzie z tego powodu zadowolony.

UPDATE

USA Today nie chciało być gorsze i też opublikowało własny artykuł o Maulu, z którego najciekawszą częścią jest obrazek Sitha. Poniżej możecie zobaczyć jak będzie się on prezentował w swojej animowanej wersji.Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (47)

Wojny Klonów

Konkurs "Join the Jedi"

2011-10-11 22:10:34 Join the Jedi

Firma Hasbro zorganizowała nowy, niezwykły konkurs dla fanów „The Clone Wars”. Zadaniem osób biorących w nim udział jest nagranie swoich najlepszych akrobacji z mieczem świetlnym i wrzucenie filmiku na stronę JointheJedi.com. Na zrobienie tego mamy czas do końca miesiąca. Potem, od 21 listopada, do 11 grudnia, internauci będą mogli głosować na swoje ulubione wideo. Gdy zostanie wybrany zwycięzca, ruchy przez niego zaprezentowane zostaną przerobione na wersję animowaną i twórcy pokażą je w piątym sezonie serialu. Dodatkowymi nagrodami będą miecze świetlne od Hasbro.

Osoby poniżej trzynastu lat muszą podczas rejestracji podać maila rodziców. Filmik nie może trwać dłużej niż 20 sekund, a jego maksymalny rozmiar to 30 MB. Dopuszczone formaty plików to avi, mov, mpg, mpeg i wmv. Jedyny miecz świetlny, jakiego można używać w trakcie pokazu, to ten firmy Hasbro (jednym z kryteriów sędziowskich jest sposób prezentacji broni). Pełny regulamin jest dostępny pod tym adresem. Kto wie, może któremuś z Bastionowiczów się poszczęści?
KOMENTARZE (10)

Wojny Klonów

TCW #71 w USA

2011-10-07 07:19:19 TheForce.net

Dziś wieczorem na amerykańskiej stacji Cartoon Network zostanie wyemitowany kolejny odcinek czwartego sezonu "Wojen klonów". Epizod ten nosi tytuł "Mercy Mission". Poniżej można przeczytać opis i zobaczyć klip z odcinka.

Po trzęsieniu ziemi, które zniszczyło planetę Aleen, przybywa pomoc humanitarna Republiki, w tym 104 batalion żołnierzy-klonów, wraz z droidami C-3PO i R2-D2. Gdy prośby Aleenów zostają zignorowane, to właśnie zadaniem robotów staje się wyruszenie na surrealistyczną podróż po podziemnych terenach Aleen, aby uratować planetę.Za tydzień zobaczymy epizod zatytułowany „Nomad Droids”, lecz po nim czeka nas pierwsza w tym sezonie przerwa. Kolejny odcinek, będący zarazem wstępem do czteroczęściowego aktu o Umbarze, zostanie wyemitowany 28 października i będzie nosił tytuł „Darkness on Umbara”. Natomiast 4 listopada zobaczymy epizod „The General”.

Przypominamy, że powtórki "Wojen klonów" są emitowane na polskim Cartoon Network w zwykłe dni o godzinie 8:40.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (12)

Wojny Klonów

Kolejne informacje o ''Wojnach klonów'' na DVD w Polsce

2011-10-05 16:06:45 Galapagos

Niedawno pisaliśmy o drugim sezonie serialu "Gwiezdne Wojny: Wojny klonów", który ma zawitać do naszego kraju na płytach DVD już 18 listopada. Dzisiaj przyszedł czas na opisy poszczególnych płyt i szczegółową specyfikację techniczną.Opis części pierwszej: Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów powracają z pełną mocą! Zobacz pierwsze 4 odcinki drugiego sezony tej fantastycznej animowanej serii! W odcinkach 1-3 łowca nagród Cad Bane infiltruje Świątynię Jedi i wykrada cenny Jedi Holokron. W 4 odcinku Padmé szpieguje w Senacie konspiracyjny ruch separatystyczny.

Opis części drugiej: Druga część drugiego sezonu animowanej serii i aż 6 odcinków! W odcinkach 5-8 rycerze Jedi wracają do Geonosji by zniszczyć fabrykę broni Separatystów. W odcinkach 9-10, kiedy Mistrz Jedi Eeth Koth zostaje porwany przez Generała Grievousa, rozpoczyna się śmiertelnie niebezpieczna gra w kotka i myszkę. Zobacz kolejne porywające przygody Star Wars!

Opis części trzeciej: Trzecia część drugiego sezonu animowanej sagi! Kieszonkowiec kradnie Ahsoce świetlny miecz, co zmuszą ją do zejścia do podziemi Coruscant. Obi-Wan udaje się w podróż na Mandalore, by odkryć groźny spisek, a Padmé bada sprawę tajemniczej śmierci senatora. Przyłącz się do walki o pokój i oglądaj pełne akcji gwiezdne przygody!

Opis części czwartej: Nieznane dotąd stworzenia stają się nowym zagrożeniem w ostatniej części drugiego sezonu Star Wars: The Clone Wars. Anakin, Obi-Wan i Ahsoka zawiązują skomplikowany układ z łowcami nagród. Młody Boba Fett werbuje grupę bezwzględnych najemników, by dokonać zemsty na Wojownikach Jedi. Nie przegap kulminacyjnej konfrontacji w ostatnim odcinku serii!

Opis pełnego wydania: Producent wykonawczy George Lucas prezentuje drugi sezon Star Wars: The Clone Wars. Podczas gdy walka o pokój trwa, heroiczni wojownicy Jedi stawiają czoła niebezpiecznym wyzwaniom! Zaciekłe bitwy, niezwykła fabuła oraz porywająca animacja - zobacz nowe przygody Star Wars! 22 epizody na 4 płytach DVD oraz płyta bonusowa z kosmicznymi dodatkami!Specyfikacja techniczna:
Wydanie pięciopłytowe

Wersje językowe:angielska, rosyjska, węgierska, polski dubbing
Napisy:angielskie, polskie, węgierskie
Wersja dla niesłyszących: angielska
Dźwięk w wersji oryginalnej: Dolby Digital 5.1
Format obrazu: Szerokoekranowy (16:9)
Łączny czas trwania:471 min.

Inne wydania (wersje językowe, napisy, obraz i dźwięk są takie same, jak w wydaniu pięciopłytowym):
Łączny czas trwania 84 min. (płyta pierwsza, zawierająca 4 odcinki), 128 min. (pozostałe płyty, zawierające po 6 odcinków każda.)

Choć w ostatnim newsie znalazły się ceny podane przez sklep DVD Max, na stronie dystrybutora nie ma jeszcze takiej informacji. Merlin.pl oferuje pełne wydanie za 136,99 zł, a pozostałe płyty za 40,46 zł.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (11)
Loading..