TWÓJ KOKPIT
0

Wojny Klonów

TCW #77 w USA

2011-11-25 06:18:14 Starwars.com

Dziś wieczorem na amerykańskiej stacji Cartoon Network zostanie wyemitowany kolejny odcinek czwartego sezonu "Wojen klonów". Epizod ten nosi tytuł "Kidnapped". Jest to pierwsza część trylogii będącej ekranizacją komiksu "Niewolnicy Republiki" . Kolejny odcinek, zatytułowany właśnie "Slaves of the Republic", zobaczymy w przyszłym tygodniu. Poniżej można przeczytać opis i zobaczyć klipy z odcinka.

Zyggeriańscy łowcy niewolników stoją za nagłym zniknięciem wszystkich mieszkańców planety Kiros. Gdy Anakin i Ahsoka śpieszą, by rozbroić serię bomb pozostawionych przez handlarzy niewolników, Obi-Wan musi stoczyć pojedynek z ich przywódcą.

Przypominamy, że powtórki "Wojen klonów" są emitowane na polskim Cartoon Network w zwykłe dni o godzinie 8:40.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (15)

Wojny Klonów

Premiera drugiego sezonu "The Clone Wars" w Polsce

2011-11-18 06:07:45 Galapagos

Już od dzisiaj na sklepowych półkach można szukać drugiego sezonu "Wojen klonów" w polskim wydaniu. Serial można kupić w czterech oddzielnych częściach albo nabyć wydanie zbiorcze, które zawiera, prócz poszczególnych odcinków, dodatkową płytę z dodatkami. Za pojedynczą część trzeba zapłacić około 44,99 zł, a za wydanie pełne - 149,99 zł. Poniżej możecie zobaczyć trailer polskiego wydania, przeczytać opis i specyfikację techniczną.DAWNO, DAWNO TEMU W ODLEGŁEJ GALAKTYCE...

„Gwiezdne wojny” to międzynarodowy fenomen, którego popularność nie maleje od kilkudziesięciu lat, a coraz to nowe pokolenia ulegają fascynacji wyjątkowym uniwersum wykreowanym przez George’a Lucasa. Galapagos Films przedstawia wydanie DVD drugiego sezonu serialu „Gwiezdne wojny: Wojny Klonów”. 22 odcinki serialu dostępne będą w pojedynczych wydaniach DVD (4 płyty) oraz w 5-płytowym pakiecie kolekcjonerskim pełnym kosmicznych dodatków. Szukajcie w sklepach już od 18 listopada!

Animowany komputerowo, trójwymiarowy serial „Gwiezdne wojny: Wojny Klonów” to najnowsza produkcja George’a Lucasa osadzona w uniwersum znanym z sześciu filmów kinowych, dziesiątków powieści i setek komiksów. Zaplanowany na co najmniej sto odcinków cykl opowiada o przygodach Anakina Skywalkera i jego mistrza Obi-Wana Kenobiego podczas tytułowej Wojny Klonów, przełomowego konfliktu, który na zawsze odmienił historię Galaktyki.Akcja „Wojen Klonów” rozgrywa się pomiędzy II i III epizodem „Gwiezdnych wojen”. Galaktyka jest pogrążona w wojnie i wiele wskazuje na to, że jej zwycięzcami okażą się Separatyści oraz ich armia droidów. Mimo zaangażowania rycerzy Jedi starających się przywrócić porządek w Galaktyce, kolejne systemy dostają się pod panowanie Ciemnej Strony Mocy.

Drugi sezon serialu „Gwiezdne wojny: Wojny Klonów” opowiada o dalszych przygodach Anakina Skywalkera i jego mistrza Obi-Wana Kenobiego. Wojna z Separatystami trwa w najlepsze i nawet mimo zaangażowania rycerzy Jedi szala zwycięstwa zaczyna niebezpiecznie przechylać się na ich stronę.

Cad Bane, najniebezpieczniejszy łowca nagród w Galaktyce włamuje się do Świątyni Jedi skąd wykrada cenny Jedi Holokron, dzięki któremu będzie mógł zrealizować swój plan porwania dzieci posiadających galaktyczną moc i przeszkolenia ich tak by przeszły na ciemną stronę mocy. Niebezpiecznego zadania odzyskania Holokronu podejmują się Ahsoka, Mace Windu i Obi-Wan.

Wojownicy Jedi będą musieli również stawić czoła nieśmiertelnym wojownikom na planecie Geonosis i uchronić Galaktykę przed plagą pasożytów kontrolujących umysły. Po raz kolejny zmierzą się również ze złowrogim generałem Grievousem, który tym razem porwie i użyje jako zakładnika potężnego Mistrza Jedi Eetha Kotha.Bohaterowie będą musieli spróbować swoich sił także w walce z młodym Bobą Fettem, który chcąc pomścić śmierć swojego ojca tworzy armię bezwzględnych najemników i na ich czele rozpoczyna krucjatę przeciwko Wojownikom Jedi.

Przygotujcie się na nowe, fantastyczne przygody w „bardzo odległej galaktyce”, w których nie zabraknie łowców nagród, kosmicznych piratów, wielkich potworów i kontrolujących umysły pasożytów. Przygotujcie się na drugi sezon wybuchowego serialu „Gwiezdne wojny: Wojny Klonów”.


Specyfikacja techniczna:
Wydanie pięciopłytowe

Wersje językowe:angielska, rosyjska, węgierska, polski dubbing
Napisy:angielskie, polskie, węgierskie
Wersja dla niesłyszących: angielska
Dźwięk w wersji oryginalnej: Dolby Digital 5.1
Format obrazu: Szerokoekranowy (16:9)
Łączny czas trwania: 471 min.

Inne wydania (wersje językowe, napisy, obraz i dźwięk są takie same, jak w wydaniu pięciopłytowym):

Łączny czas trwania 84 min. (płyta pierwsza, zawierająca 4 odcinki), 128 min. (pozostałe płyty, zawierające po 6 odcinków każda.)

Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (14)

Wojny Klonów

TCW #76 w USA

2011-11-18 06:05:31 Starwars.com

Dziś wieczorem na amerykańskiej stacji Cartoon Network zostanie wyemitowany kolejny odcinek czwartego sezonu "Wojen klonów". Epizod ten nosi tytuł "Carnage of Krell". Poniżej można przeczytać opis i zobaczyć klip z odcinka.

Dwóch ludzi Reksa stoi w obliczu egzekucji za zignorowanie rozkazów, dlatego kapitan musi zmierzyć się ze swoim agresywnym dowódcą, generałem Pongiem Krellem. Ryzykując wznieceniem buntu, Rex musi dokonać mrocznego wyboru, gdy wyłania się prawdziwa twarz wroga.Przypominamy, że powtórki "Wojen klonów" są emitowane na polskim Cartoon Network w zwykłe dni o godzinie 8:40.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (18)

Wojny Klonów

TCW #75 w USA

2011-11-11 08:52:49 Starwars.com

Dziś wieczorem na amerykańskiej stacji Cartoon Network zostanie wyemitowany kolejny odcinek czwartego sezonu "Wojen klonów". Epizod ten nosi tytuł "Plan of Dissent". Poniżej można przeczytać opis i zobaczyć klip z odcinka.

Gdy Republika zdobywa bazę lotniczą należącą do Umbaran, generał Krell rozkazuje Reksowi i jego ludziom pomaszerować na silnie ufortyfikowaną stolicę. Sklonowani żołnierze zdają sobie sprawę, że istnieje lepszy plan, dlatego ignorują rozkazy i przeprowadzają tajną operację.Przypominamy, że powtórki "Wojen klonów" są emitowane na polskim Cartoon Network w zwykłe dni o godzinie 8:40.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (22)

Wojny Klonów

TCW #74 w USA

2011-11-04 06:12:01 StarWars.com

Dziś wieczorem na amerykańskiej stacji Cartoon Network zostanie wyemitowany kolejny odcinek czwartego sezonu "Wojen klonów". Epizod ten nosi tytuł "The General". Poniżej można przeczytać opis i zobaczyć klipy z odcinka.

Generał Krell rozkazuje kapitanowi Reksowi i jego żołnierzom z 501 Legionu zdobycie silnie ufortyfikowanej bazy lotniczej należącej do Umbaran i oczekuje jedynie zwycięstwa. Jest to niemalże misja samobójcza, chyba, że klony wykorzystają swą pomysłowość.

Przypominamy, że powtórki "Wojen klonów" są emitowane na polskim Cartoon Network w zwykłe dni o godzinie 8:40.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (15)
Loading..