TWÓJ KOKPIT
0

Wojny Klonów

Plotki o "The Clone Wars" #24

2011-12-06 20:06:00 Różne

Dziś po raz kolejny chcielibyśmy przedstawić Wam nowe wieści i plotki dotyczące serialu "The Clone Wars". Tym razem wieści dotyczą najnowszych odcinków; usłyszymy też kilka słów od Dave’a Filoniego.

Ostatni numer czasopisma „Star Wars Insider” potwierdził informacje o których pisaliśmy tutaj - kolejny epizod będzie miał swoją premierę najprawdopodobniej 6 stycznia. Jednak pismo podało również tytuły wszystkich odcinków do końca sezonu – skan z gazety dostępny jest na stronie TheForce.net. Przedstawiają się one następująco:

 • 13 stycznia – 4x14 - „A Friend in Need” - Separatysta Lux Bonteri, ostatnio widziany w odcinku „Heroes on Both Sides”, wyrzeka się ideologii Dooku i Separatystów, lecz wobec kogo jest teraz tak naprawdę wierny? W tym epizodzie powraca Straż Śmierci.

 • 4x15 - "Deception"

 • 4x16 - "Friends and Enemies"

 • 4x17 - "The Box"

 • 4x18 - "Crisis on Naboo"

 • 4x19 - "Massacre"

 • 4x20 - "Bounty"

 • 4x21 - "Brothers"

 • 4x22 - "Revenge"

Na dokładkę –kilka informacji od Filoniego z Facebooka:

 • Obi-Wan będzie częściej występował w drugiej połowie sezonu.

 • Mamy plany odnośnie Grievousa – plany, które pokażą dlaczego został wybrany na generała armii droidów.

 • Przywrócenie Dartha Maula było naprawdę wielkim wyzwaniem (…). Udało nam się przezwyciężyć komplikacje, jakich nastręczyło nam opowiedzenie jego historii z wielkimi detalami. (…) Pamiętajcie o tym: Sithowie trzymają się życia za wszelką cenę. Pożądają potęgi i nieśmiertelności ponad wszystko inne. W związku z tym są zdania, że przedłużanie życia jest kluczem do owej potęgi i muszą kurczowo trzymać się swojej fizycznej egzystencji, by pozostać silnymi. Napędza ich nienawiść, a to niebezpieczna broń. Może zwrócić się przeciwko temu, kto twierdzi, że ma nad nią władzę. „Ciemna Strona Mocy to ścieżka do wielu zdolności, a niektóre z nich są uważane za… nienaturalne.”

Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (24)

Wojny Klonów

"The Clone Wars" z pięcioma nominacjami do nagród Annie

2011-12-06 09:48:15 TheForce.Net

4 lutego 2012 roku w Los Angeles po raz 39. wręczone zostaną Annie Awards, nagrody nazywane "największym wyróżnieniem w świecie animacji". Ponownie wśród nominowanych znalazł się serial Star Wars: The Clone Wars. Produkcji Dave'a Filoniego i studia Lucasfilm Animation przypadło aż pięć nominacji w czterej kategoriach, w tym dla najlepszej produkcji telewizyjnej. O laur w tej kategorii TCW konkurować będzie z Archerem, Green Lantern: The Animated Series, Hoops & YoYo, Christmas kanału Hallmark, MAD, sezonem drugim Mary Shelley'’s Frankenhole, Prep & Landing: Naughty vs. Nice oraz kultowymi Simpsonami Matta Groeninga. Ponadto Joel Aron otrzymał nominację za najlepsze efekty w produkcji animowanej, a Jason W.A. Tucker za montaż w produkcji telewizyjnej. Dee Bradley Baker (klony) oraz Nika Futtermann (Asajj Ventress) powalczą o nagrodę dla TCW w kategorii "Najlepszy voiceacting". Gala wręczenia nagród odbędzie się w Royce Hall Uniwersytetu Kalifornijskiego w Los Angeles. Trzymamy kciuki za sukces gwiezdnowojennej produkcji. Więcej na temat nominacji dowiecie się tutaj.
KOMENTARZE (8)

Wojny Klonów

TCW #78 w USA

2011-12-02 06:12:48 StarWars.com

Dziś wieczorem na amerykańskiej stacji Cartoon Network zostanie wyemitowany kolejny odcinek czwartego sezonu "Wojen klonów". Epizod ten nosi tytuł "Slaves of the Republic". Poniżej można przeczytać opis i zobaczyć klipy z odcinka.

Niestety, wszystko wskazuje na to, że będzie to ostatni odcinek, jaki zobaczymy w tym roku. Program telewizyjny Cartoon Network potwierdza, że za tydzień zostaną wyemitowane powtórki. I choć na razie nie ma żadnych oficjalnych wiadomości, to IMDb podaje, że kolejny epizod - "Escape from Kadavo" - będzie miał swoją premierę dopiero w styczniu.

Aby zlokalizować zagubionych kolonistów, Anakin, Obi-Wan i Ahsoka w przebraniu infiltrują handlarzy niewolników na Zygerrii. Anakin zmaga się ze swoimi emocjami, gdy przebiegła królowa zmusza go do podejmowania dyskusyjnych decyzji, dzięki którym będzie mógł wykonać swoją misję.

Przypominamy, że powtórki "Wojen klonów" są emitowane na polskim Cartoon Network w zwykłe dni o godzinie 8:40.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (18)
Loading..