TWÓJ KOKPIT
0

Wojny Klonów

TCW 3x07 i 3x08 w Polsce

2011-04-27 15:04:35 Cartoon Network

Już jutro, o 19:00 na polskim Cartoon Network zostaną wyświetlone kolejne odcinki trzeciego sezonu "Wojen klonów". Będą to: ”Zamachowiec” i ”Złowrogie plany”. Poniżej znajdziecie opisy, myśli odcinków, a także zapowiedzi wideo.

Zamachowiec

Myśl odcinka: Przyszłość ma wiele ścieżek – wybieraj mądrze.

Opis: Ahsoka Tano oddelegowana do ochrony senator Padme Amidali udaje się na misję polityczną na Alderaan. W drodze do celu Ahsokę zaczynają nawiedzać wizje niedawno zmarłej łowczyni nagród Aurry Sing. Ashoka nie może przestać o tym myśleć i martwi się, że stres zaburzy jej koncentrację w czasie, gdy pojawi się zamachowiec, aby zabić Padme. W emocjonującym kulminacyjnym momencie Ashoka musi użyć wszystkich umiejętności, które ma do dyspozycji, zanim Sing odciśnie swoje zabójcze piętno.Złowrogie plany

Myśl: Błąd w planowaniu, to plan klęski.

Opis: W czasie codziennych zakupów na Coruscant, C-3PO zostaje porwany przez łowcę nagród – Cada Bane’a. Bane poszukuje informacji na temat planów budynku Senatu. Wkrótce zarówno C-3PO jak i R2-D2 orientują się, że są uwikłani w plan, którego nie rozumieją.A oto, jak przedstawia się lista odcinków na najbliższy miesiąc:


Zapraszamy do dyskusji na forum o odcinkach "Zamachowiec" i "Złowrogie plany".
KOMENTARZE (12)

Wojny Klonów

TCW 3x05 i 3x06 w Polsce

2011-04-20 16:12:46 Cartoon Network

Już jutro, o 19:00 na polskim Cartoon Network zostaną wyświetlone kolejne odcinki trzeciego sezonu "Wojen klonów". Będą to: ”Korupcja” i ”Akademia”. Poniżej znajdziecie opisy, myśli odcinków, a także zapowiedzi wideo.

Korupcja

Myśl odcinka: Wyzwaniem jest stawić czoła korupcji.

Opis: Padme w trakcie misji dyplomatycznej na Mandalorze gwarantuje ochronę Republiki tej pacyfistycznej planecie. Niestety, razem z Księżną Satine odkryją wkrótce coś przerażającego kryjącego się pod powierzchnią planety. Satine i Padme badają tajemniczą chorobę, a na najwyższych szczeblach rządu Mandaloru [!] szerzy się korupcja.Akademia

Myśl: Ci, którzy narzucają prawo, muszą się też prawu podporządkować.

Opis: Ahsoka została przydzielona, by uczyć jedną z klas w Akademii kadetów na planecie Księżnej Satine: Mandalorze. Zaraz po przybyciu Ashoki jeden z najlepszych uczniów, siostrzeniec Księżnej, wraz z pięcioma kolegami z klasy odkrywają nikczemny spisek. Ashoka musi pomóc młodym, niedoświadczonym kadetom dotrzeć do tego, kto kryje się za tym spiskiem. Zagadka musi zostać rozwiązana zanim system rządowy na całej planecie pogrąży się w chaosie.Zapraszamy do dyskusji na forum o "Korupcji" i "Akademii".
KOMENTARZE (11)

Wojny Klonów

TCW 3x03 i 3x04 w Polsce

2011-04-13 15:51:01 Cartoon Network

Już jutro, o 19:00 na polskim Cartoon Network zostaną wyświetlone kolejne odcinki trzeciego sezonu "Wojen klonów". Będą to ”Oddziały wsparcia” i ”Strefa wpływów”. Poniżej znajdziecie opisy, myśli odcinków, a także polskie zapowiedzi wideo.

Oddziały wsparcia

Myśl odcinka: Dla chcącego nic trudnego.

Opis: Ryloth jest oblężona. Uwięziony w pułapce Mistrz Jedi Di z pomocą Cham Syndulla mobilizuje lokalne oddziały. Kanclerz Jedi jest zdecydowany ich ocalić. W tym celu wysyła Senatora Baila Organa i reprezentanta Binksa na planetę Toydaria, aby przekonali neutralnego Regenta Króla Katuunko do wysłania oddziałów z odsieczą na Ryloth. Bail i Jar Jar muszą przekonać Toydarian do swoich racji, zanim będzie za późno.Strefa wpływów

Myśl: Skradzione dziecko, stracone nadzieje.

Opis:Rodzina przewodniczącego Papanoidy została porwana dla okupu. Ashoka musi skonsultować się z Senatorem Pantory Riyo Chichi, aby wspomógł nowego przewodniczącego w odzyskaniu rodziny zanim Federacja Handlowa zdobędzie przewagę i będzie miała zbyt duży wpływ na przyszłość rodziny Papanoida.Zapraszamy do dyskusji na forum o "Oddziałach wsparcia" i "Strefie wpływów".
KOMENTARZE (15)

Wojny Klonów

TCW 3x01 i 3x02 w Polsce

2011-04-06 15:58:47 Cartoon Network

Już jutro, o 19:00 na polskim Cartoon Network nastąpi premiera trzeciego sezonu „The Clone Wars”. Pierwsze odcinki, które zostaną wyświetlone, to ”Kadeci” i ”Żołnierze ARC”. Poniżej znajdziecie opisy, myśli odcinków, a także klipy wideo.

Kadeci

Myśl odcinka: Bracia w boju, bracia w życiu.

Opis: Ukończenie treningu przez pięciu zawziętych klonów na Kamino stoi pod znakiem zapytania. Kadeci: Hevy, Cutup, Droidbait, Fives i Echo wydają się być totalnie niedobrani, co uniemożliwia im pracę w grupie. Shaak Ti, instruktorzy musztry Bric i El-Les dyskutują nad przyszłością tych kadetów oraz ich wiarą w to, że nauczą się pracować razem i zaakceptują swoje przeznaczenie jako żołnierze.Żołnierze ARC

Myśl: Wojna sprawdza umiejętności żołnierza, obrona jego domu wystawia na próbę jego serce.

Opis: Kamino jest zagrożona atakiem Separatystów. Kiedy Republika się o tym dowiaduje, Anakin i Obi-Wan śpieszą z odsieczą. Po odparciu sił dywersyjnych okazuje się, że prawdziwy atak ma się dopiero rozpocząć. Rex,Cody,Fives i Echo prowadzą klony w desperackim akcie obrony ich ojczystej planety.

Zapraszamy do dyskusji na forum
KOMENTARZE (16)

Wojny Klonów

Plotki o "The Clone Wars" #21

2011-04-04 18:46:55 Różne

Dziś po raz kolejny chcielibyśmy przedstawić Wam kolejne plotki i różne wiadomości dotyczące serialu animowanego „The Clone Wars”. Oczywiście mogą się one okazać prawdziwe lub też nie.

Mimo że ledwo zakończył się sezon trzeci, Dave Filoni przekazał nam już kilka wskazówek odnośnie epizodów „Wojen klonów”, które zobaczymy na jesieni. Całkiem sporo informacji podał na konwencie Wonder Con, a które strona EU Cantina opublikowała na swoim Twitterze (poniższe informacje zawierają pewną ilość spoilerów):

 • Odnośnie ostatniego odcinka: Ahsoka zna język Wookieech, ponieważ uczyła się go w Świątyni Jedi.

 • Losy Reksa i Tano są bardzo ważne dla Filoniego. Ma już pomysł odnośnie tej ostatniej bohaterki.

 • Wróci Asajj Ventress.

 • Zobaczymy więcej kobiet Jedi, niektóre już znane dostaną nowe modele.

 • Padło pytanie odnośnie innych klasycznych bohaterów. Odpowiedź Filoniego brzmiała: Widzieliście jednego na trailerze. Można stąd wywnioskować, że najprawdopodobniej chodzi o (Spoiler):Ackbara(Koniec Spoilera).

A oto, co można wyczytać z wywiadu na stornie Entertainment Weekly:
 • Reżyser nie wie do końca, czy Chewbacca będzie się pojawiał często, bo z jednej strony nie chce za często wykorzystywać klasycznych postaci, a z drugiej, mają już jego model. Co może być bardziej gwiezdnowojennego, niż odgłos Wookieech?

 • Gdy na początku powiedzieliśmy, że Anakin będzie miał uczennicę, ludzie w Internecie komentowali: „On będzie okropnym nauczycielem” (…). Jego problem polegał na tym, że nie mógł uwolnić się od przywiązania do innych. Uważam, że Yoda dostrzegł to, dlatego pomyślał, że dobrze byłoby, gdyby Anakin wytrenował padawana. I w tym momencie na końcu [„Wookiee Hunt”] gdy daje krok w tył i myśli: „Okej, ta dziewczyna umie sobie sama poradzić”, Yoda dostrzega to. Jego plan działa. Niestety, jak wiemy, to tak się nie skończy, ale scena ta pokazuje w którym kierunku pójdzie serial.

 • Nastąpi powrót do odcinków ukazujących stricte wojnę między Republiką a Separatystami. Bitwy będą większe – reżyser porównał tu bitwy o Yavina, Hoth i Endor, z których każda była większa i bardziej spektakularna.

 • Odcinki będą głównie pogrupowane w trylogie, choć pojedyncze też się pojawią; będą to zwłaszcza te, w których bohaterami są C-3PO i R2-D2.

 • Nie będzie aktów, które trwałyby cały sezon. To byłoby trudne, bo nie widzieliśmy od dawna tylu postaci. Na przykład Cada Bane’a. Boba ma swój własny akt, ale o nim też nie słyszeliśmy przez jakiś czas (…). Savage też tam jest. Nie wiem, czy mogę tak po prostu powiedzieć, że będzie w sezonie czwartym. Najprawdopodobniej, co oznacza definitywnie tak.

 • Filoni potwierdził udział Katee Sackhoff (o której pisaliśmy tutaj). Myślę, że fani będą zadowoleni z jej postaci. To bardzo zapadająca w pamięć bohaterka, to mogę wam powiedzieć.

 • Ku wielkiemu rozczarowaniu rozmówcy, nie będzie Bena Quadinarosa.


 • Zapraszamy do dyskusji na forum.
  KOMENTARZE (15)

Wojny Klonów

Trailer sezonu czwartego TCW - UPDATE II

2011-04-02 07:36:26 StarWars.com

W dniu wczorajszym Amerykanie mieli okazję zobaczyć dwa ostatnie odcinki trzeciego sezonu TCW. W związku z tym stacja Cartoon Network wyemitowała trwający trzydzieści sekund trailer, który pokazuje czego można spodziewać się po kolejnym sezonie. Z racji chwilowego braku porządnej wersji na You Tubie, wideo jest dostępne na Oficjalnej.

UPDATE

Trailer jest już dostępny i można zobaczyć go poniżej.UPDATE II

Wczoraj zaś na konwencie WonderCon zaprezentowano kolejny. Oto on:Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (34)

Wojny Klonów

Wojny klonów sezon trzeci - spot TV

2011-04-01 16:05:57 Cartoon Network

Jak zapewne wszystkim wiadomo, za kilka dni, czyli siódmego kwietnia, Cartoon Network rozpocznie emisję trzeciego sezonu "The Clone Wars". Lecz już dzisiaj możecie zobaczyć spot telewizyjny serialu, oraz posłuchać próbki dubbingu. Wideo jest dostępne poniżej.Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (14)

Wojny Klonów

Plotki o "The Clone Wars" #20 - PRIMA APRILIS!

2011-04-01 14:27:07 Różne

W dniu dzisiejszym Dave Filoni udzielił wywiadu portalowi IGN, w którym przedstawił kilka informacji dotyczących zbliżającego się sezonu czwartego „Wojen klonów”. Oto najważniejszy fragment:

Dave, czy bierzecie pod uwagę nawiązywanie do innych mediów ze świata „Gwiezdnych Wojen”, takich jak gry?

Tak, dla całej ekipy bardzo ważny jest fakt nawiązywania do innych elementów świata Star Wars. Gdy tworzymy „Wojny klonów”, chcemy się upewnić, że zadowolą one wszystkich fanów. Szczególnym dowodem na to była reakcja widzów na fragment odcinka, który przedstawiał komandosów z drużyny Delta, znanych z „Republic Commando”. Wiedzieliśmy, że są bardzo popularni, ale nie sądziliśmy, ze wywołają taki entuzjazm. Dlatego tak istotne jest dla nas pokazywanie bohaterów, którzy już gdzieś zaistnieli. Wiemy, że mają oni stałe miejsce w sercach fanów, dlatego nie chcemy ich zaniedbywać.

Czy to oznacza, że zobaczymy jakąś znajomą twarz w sezonie czwartym?

[Wzdycha]. Jeśli uważnie oglądaliście i czytaliście materiały związane z sezonem trzecim, to wiecie, że w Trylogii Mortis mieli pojawić się pewni bohaterowie. Pomysł ich włączenia został jednak odrzucony, mimo że stworzyliśmy już ich modele. Ale skoro posiadamy ich modele, to nie znaczy, że nie możemy ich wykorzystać… To jest właśnie to, co bezustannie staramy się robić – nie odrzucać tego, co już posiadamy.

Filoni miał najprawdopodobniej na myśli dwóch wielkich Lordów Sithów, którzy w istocie mieli wystąpić w odcinku „Ghosts of Mortis” – Dartha Revana i Dartha Bane’a. Czas pokaże, czy rzeczywiście zobaczymy ich w sezonie czwartym.PRIMA APRILIS!

Z przykrością (a może nie?) musimy zaprzeczyć podanym wyżej informacjom, które były jednym z pierwszokwietniowych psikusów. Choć, znając ekipę "Wojen klonów", wszystko jest możliwe.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (24)
Loading..