TWÓJ KOKPIT
0

Wojny Klonów

TCW wraca do TVP? - UPDATE

2011-05-31 17:28:04 jaroslaw1922 na forum

Sezon trzeci „Wojen klonów” na Cartoon Network powoli dobiega końca, lecz w Sieci ukazały się kolejne ciekawe informacje na temat serialu. Jak wynika z internetowego programu TVP 1, do stacji powróci TCW. Miałoby się to stać w poniedziałek 13 czerwca, o 10:25. Następnego dnia odcinek ma być emitowany o 10:30.

Na chwilę obecną nie wiadomo o który sezon chodzi. W programie pojawia się jedynie enigmatyczna informacja „Gwiezdne Wojny: Wojny klonów, odcinek 1”, więc najprawdopodobniej będą to powtórki sezonu pierwszego. Trudno jest również stwierdzić, czy Telewizja Polska zdecyduje się na wypuszczenie kolejnych sezonów, zwłaszcza po zaprzestaniu emisji po pierwszych dwudziestu dwóch odcinkach.

UPDATE

Jak wynika z dokładniejszych informacji na stronie tvp.pl, stacja będzie emitowała powtórki pierwszego sezonu. Nie jest jednak wykluczone, że TVP zdecyduje się na wypuszczenie dalszych odcinków.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (19)

Wojny Klonów

TCW 3x15 i 3x16 w Polsce

2011-05-25 16:21:42 Cartoon Network

Już jutro, o 19:00 na polskim Cartoon Network zostaną wyświetlone kolejne odcinki trzeciego sezonu "Wojen klonów". Będą to: ”Władcy” i ”Ołtarz Mortis”. Poniżej znajdziecie opisy, myśli odcinków, a także zapowiedzi wideo.

Władcy

Myśl odcinka: Równowaga to znaleźć tego, kto może się zmierzyć z winą.

Opis: Tajemnicza moc sprowadza Anakina, Obi-Wana i Ahsokę na odległą planetę. Zamieszkuje ją rodzina szczególnie biegła w Mocy, która ma pomóc stwierdzić, czy Anakin rzeczywiście jest Wybrańcem. Ojciec rodziny przekonany, że przeznaczeniem Anakina jest znalezienie równowagi Mocy namawia Anakina do tego, by został z nimi i poszukał idealnej harmonii między jego potencjalnie niebezpiecznymi dziećmi.Ołtarz Mortis

Myśl: Ten, kto straci nadzieję, straci też życie.

Opis: Jedi oczekują na pozwolenie na opuszczenie Mortis, w tym czasie Syn podejmuje ostatnią próbę przeciągnięcia Anakina na swoją stronę: porywa Ashokę i obiecuje oddać ją w zamian za pomoc w obaleniu Ojca i Siostry. W międzyczasie Ojciec próbuje zapobiec eskalacji konfliktu między swoimi dziećmi i ciągłemu wzrostowi niepewności, co do równowagi Mocy na planecie.A oto, jak przedstawia się lista odcinków na najbliższy miesiąc:


26 czerwca, w niedzielę, odbędzie się maraton z odcinkami od dwunastego, do dwudziestego drugiego. Zacznie się on o godzinie 10:35, a skończy o 15:10.

Zapraszamy do dyskusji na forum o odcinkach "Władcy" i "Ołtarz Mortis".
KOMENTARZE (10)

Wojny Klonów

SWW: Zwiastun czwartego sezonu TCW

2011-05-23 17:47:49 YouTube

Jak wspominaliśmy w poprzednim newsie o Star Wars Weekends, na panelu "Clone Wars: Behind the Force" pokazano zupełnie nowy zwiastun czwartego sezonu "Wojen klonów". Choć Oficjalna go jeszcze nie opublikowała, to pojawił się już w Sieci, nagrany przez jednego z widzów. Wideo w słabej jakości znajduje się poniżej:Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (28)

Wojny Klonów

SWW: Wieści o czwartym sezonie TCW

2011-05-21 08:28:54 Różne

Wczoraj zaczęła się w Stanach Zjednoczonych pierwsza tura imprezy znanej jako Star Wars Weekends. Z tej okazji nie mogło zabraknąć informacji o nadchodzącym czwartym sezonie "Wojen klonów". Najważniejszą z nich ujawniono na panelu "Clone Wars: Behind the Force", podczas którego Dave Filoni podał podtytuł sezonu: "Battle Lines".

Pokazano również nowy trailer, który na razie jeszcze nie pojawił się w internecie. Był, rzecz jasna, również czas na zadawanie pytań. Jedno z nich dotyczyło śmierci Evena Piella, na które Filoni dał bardzo prostą odpowiedź: "Ktoś musiał zginąć."

Na dokładkę przedstawiamy Wam kilka drobnych informacji, które Filoni ujawnił w wywiadzie z ostatniego Insidera:

  • Potwierdził to, co powiedział już wcześniej - w serialu nie będzie już żadnych prequeli, zwłaszcza, że mają nowy model Ahsoki. Akcja idzie cały czas do przodu.

  • Nie będzie ani młodego Hana, ani historii życia Dooku.

  • Na początek sezonu szykuje się coś dużego.

  • W serialu mają pojawić się (Spoiler):duchy Mocy jeszcze inne niż Qui-Gon.(Koniec Spoilera)

  • Zobaczymy miejsca "o istnieniu których wcześniej tylko spekulowano".

  • Powrócą klasyczne postaci - "jedna lub dwie".


Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (25)

Wojny Klonów

TCW 3x13 i 3x14 w Polsce

2011-05-18 17:03:07 Cartoon Network

Już jutro, o 19:00 na polskim Cartoon Network zostaną wyświetlone kolejne odcinki trzeciego sezonu "Wojen klonów". Będą to: ”Potwór” i ”Wiedźmy mgły”. Poniżej znajdziecie opisy, myśli odcinków, a także zapowiedź wideo.

Potwór

Myśl odcinka: Zło nie jest wrodzone, jest wyuczone.

Opis: Kiedy hrabia Dooku nawiązuje kontakt z Siostrami Nocy, szukając zmiennika dla Ventress, ona i Siostry szukają sposobu, by się zemścić. Ventress odwiedza odległą siedzibę Dathomiry, gdzie spośród mężczyzn ma zamiar wybrać najbrutalniejszego i najpotężniejszego wojownika. Siostry Nocy dzięki swoim czarom, przemieniają Savage’a Opressa w przerażającego zabójcę, stworzonego po to, by zwrócił się przeciwko swojemu nowemu mistrzowi.Wiedźmy mgły

Myśl: Ścieżka zła może prowadzić do siły, lecz nie do lojalności.

Opis:Anakin i Obi-Wan zostają oddelegowani do wytropienia tajemniczej postaci odpowiedzialnej za śmierć kilku Jedi. Wkrótce znajdą się na tropie Savage’a Opressa - potwornego ucznia stworzonego przez Ventress. W międzyczasie hrabia Dooku i Ventress odkrywają, że ów uczeń ma wolną wolę i miota się z rozterkami dotyczącymi jego przeznaczenia.Zapraszamy do dyskusji na forum o odcinkach "Potwór" i "Wiedźmy mgły".
KOMENTARZE (8)

Wojny Klonów

TCW 3x11 i 3x12 w Polsce

2011-05-11 16:35:14 Cartoon Network

Już jutro, o 19:00 na polskim Cartoon Network zostaną wyświetlone kolejne odcinki trzeciego sezonu "Wojen klonów". Będą to: ”Walka o pokój” i ”Siostry nocy”. Poniżej znajdziecie opisy, myśli odcinków, a także zapowiedź wideo.

Walka o pokój

Myśl odcinka: Prawda może przysłonić widmo strachu.

Opis: Padmé, Bail Organa i Onaconda Farr starają się zwołać senatorów, by przeciwstawili się ustawie, która przeznaczałaby fundusze na miliony nowych klonów. Taka ustawa miałaby katastrofalne skutki finansowe dla Republiki. Jednakże, ich opozycja sprawia, że wkrótce to oni stają się celem szantaży i ataków najemników.Siostry nocy

Myśl: Najszybsza droga do samozniszczenia wiedzie przez zemstę.

Opis:Darth Sidious, zaniepokojony rosnącą potęgą Ventress po Ciemnej Stronie Mocy, rozkazuje hrabiemu Dooku wyeliminować ją. Gdy Ventress przeżywa zamach, przysięga powziąć zemstę. Do spisku namawia także swoje krewne – Siostry Nocy z Dathomir.Zapraszamy do dyskusji na forum o odcinkach "Walka o pokój" i "Siostry nocy".
KOMENTARZE (6)

Wojny Klonów

TCW 3x09 i 3x10 w Polsce

2011-05-04 16:18:18 Cartoon Network

Już jutro, o 19:00 na polskim Cartoon Network zostaną wyświetlone kolejne odcinki trzeciego sezonu "Wojen klonów". Będą to: ”Polowanie na Ziro” i ”Bohaterowie po obu stronach”. Poniżej znajdziecie opisy, myśli odcinków, a także zapowiedź wideo.

Polowanie na Ziro

Myśl odcinka: Miłość przybiera różne kształty i rozmiary.

Opis: Cad Bane włamuje się do więzienia i ratuje Ziro Hutta. Teraz Rada Huttów żąda, aby ten ujawnił, gdzie ukrył nagrania. Ziro z pomocą Sy Snootles znów ucieka, a Bane podąża jego tropem, ale nie tylko on... Jedi Obi-Wan Kenobi i Quinlan Vos również potrzebują go znaleźć. Rozpoczyna się wyścig, by dopaść Ziro, zanim będzie za późno.Bohaterowie po obu stronach

Myśl: Strach to świetna motywacja

Opis:Senat rozpoczyna dyskusję nad ustawą, która mogłaby znieść wpływ rządu na działania Klanu Bankowego. W tym czasie Padme i Ashoka w sekrecie wyruszają do Raxus, stolicy Konfederacji Niezależnych Systemów, aby zawrzeć pokój z Separatystami. Padme wciąga do pomocy swojego poprzedniego mentora, Mine Bonteriego [sic], a Ashoka zdobywa więcej informacji na temat tego, z kim walczy. Czy to wystarczy, aby zakończyć wojnę?

Zapraszamy do dyskusji na forum o odcinkach "Polowanie na Ziro" i "Bohaterowie po obu stronach".
KOMENTARZE (15)
Loading..