TWÓJ KOKPIT
0

Wojny Klonów

Trzeci sezon TCW na DVD i blu-ray

2011-06-21 08:44:51 StarWars.com

Dzisiaj na Oficjalnej ukazała się zapowiedź trzeciego sezonu "The Clone Wars" na blu-ray i DVD. Okładki krążyły już od jakiegoś czasu w internecie. Oba wydania pokażą się na półkach 18 października i, jak zwykle, będą zawierały po 22 odcinki oraz wiele materiałów dodatkowych, w tym aż trzydzieści scen wyciętych lub rozszerzonych na blu-ray. Wydanie DVD będzie kosztować 44.98$, blu-ray - 59.99 $. Zapraszamy do obejrzenia trailera i jednego z krótkich dokumentów.


Specyfikacja techniczna:


Cały sezon będzie prezentowany w obrazie szerokoekranowym w językach: angielskim, hiszpańskim i francuskim, z dźwiękiem 5.1 DTS i z angielskimi, hiszpańskimi i francuskimi napisami. Wśród dodatków zobaczymy:

  • Filmowe dokumenty "spoza kamery" - "Creating Kamino", "Hutts and the Underworld", "Witches and Monsters", "Secrets of Mortis" i "Chewbacca Returns".

  • Tylko na Blu-ray: "Archiwa Świątyni Jedi": szeroka baza danych zawierająca materiały testowe, pokazy efektów specjalnych, wczesne prace koncepcyjne, modele 3D, wczesne wersje animacji, oraz ponad 30 niewykorzystanych scen.

KOMENTARZE (8)

Wojny Klonów

SWW: Trailer czwartego sezonu TCW

2011-06-16 14:46:57 StarWars.com

Oficjalna, po dość długim czasie oczekiwania, wrzuciła do swoich zasobów zwiastun czwartego sezonu TCW pochodzący ze Star Wars Weekends - ten, o którym pisaliśmy tutaj. Zapraszamy do oglądania.Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (30)

Wojny Klonów

TCW 3x21 i 3x22 w Polsce

2011-06-15 16:55:37 Cartoon Network

Już jutro, o 19:00 na polskim Cartoon Network zostaną wyświetlone kolejne odcinki trzeciego sezonu "Wojen klonów". Będą to epizody: ”Padawan Lost” i ”Wookiee Hunt”. Tym samym zakończy się sezon trzeci. Poniżej znajdują się zapowiedzi wideo.

W lipcu Cartoon Network będzie wyświetlało powtórki wszystkich odcinków sezonu od poniedziałku do piątku o 16:00, a w weekendy po dwa epizody od 10:35.

Zapraszamy do dyskusji na forum o odcinkach "Padawan Lost" i "Wookiee Hunt".
KOMENTARZE (4)

Wojny Klonów

TCW 3x19 i 3x20 w Polsce

2011-06-08 16:40:30 Cartoon Network

Już jutro, o 19:00 na polskim Cartoon Network zostaną wyświetlone kolejne odcinki trzeciego sezonu "Wojen klonów". Będą to epizody: ”Kontratak” i ”Ratunek z Cytadeli”. Poniżej znajdziecie opisy, myśli odcinków, a także zapowiedzi wideo.

Kontratak

Myśl odcinka: Jeśli coś może pójść źle, to pójdzie.

Opis: Anakin i Obi-Wan próbują wyprowadzić bezpiecznie więźniów z Cytadeli. Okrutny strażnik stara się im to za wszelką cenę uniemożliwić. Więzienie kryje w sobie więcej niebezpiecznych pułapek, niż to sobie wyobrażali, a jedynie wspólne działanie i liczenie się z dzielącymi ich różnicami pozwoli im uciec.Ratunek z Cytadeli

Myśl: Zwycięstwo bez honoru nic nie jest warte.

Opis:Anakin i Obi-Wan muszą poprowadzić więźniów przez niebezpieczne obszary Lolo Sayu. Ich statek i jedyna droga ucieczki zostały zniszczone. W tym czasie flota Plo Koona przedziera się przez linię obrony Separatystów i odważnie spieszy na ratunek.Zapraszamy do dyskusji na forum o odcinkach "Kontratak" i "Ratunek z Cytadeli".
KOMENTARZE (8)

Wojny Klonów

Sezon trzeci na DVD/BD

2011-06-01 17:59:00

Świat powoli szykuje się do premiery całej sagi na BD. Oczywiście nie całej, bo nie będzie tam filmów telewizyjnych czy seriali. Za to jakby komuś brakowało, według Amazona trzeci sezon "Wojen Klonów" pojawi się na BD/DVD już 25 października w USA.W sieci pojawiła się też okładka, nie wiadomo czy fanowska, czy może jakiś przeciek. Na razie nie wiadomo nic na temat dodatków specjalnych. Cena będzie porównywalna z poprzednimi sezonami.
KOMENTARZE (0)

Wojny Klonów

TCW 3x17 i 3x18 w Polsce

2011-06-01 16:52:09 Cartoon Network

Już jutro, o 19:00 na polskim Cartoon Network zostaną wyświetlone kolejne odcinki trzeciego sezonu "Wojen klonów". Będą to epizody: ”Duch Mortis” i ”Cytadela”. Poniżej znajdziecie opisy, myśli odcinków, a także zapowiedzi wideo.

Duch Mortis

Myśl odcinka: Kto dąży do kontroli przeznaczenia może nigdy nie odnaleźć spokoju.

Opis: Jedi wciąż nie mogą opuścić Mortis i pozostają bez wsparcia. W czasie, gdy Jedi przygotowują się na decydujące starcie, Syn wraz z Ciemną Stroną Mocy ponawiają próbę przeciągnięcia Anakina. Rycerz jest odurzony wizją przyszłości: zła Moc kusi go władzą jak nigdy przedtem.Cytadela

Myśl: Przystosowanie jest kluczem do przeżycia.

Opis: Elitarna drużyna Jedi i żołnierzy-klonów wspierana przez R2-D2 razem z grupą pojmanych droidów pod wodzą Obi-Wana i Anakina starają się uwolnić uwięzionego generała Jedi: Evena Piella, który jest przetrzymywany w najlepiej strzeżonym więzieniu na planecie. Cytadela znajduje się głęboko na terenie wroga, otacza ją armia droidów dowodzona przez sadystycznego zarządcę, który nie poddaje się zbyt łatwo, przez co prawie niemożliwe jest włamanie się do tego karceru.Zapraszamy do dyskusji na forum o odcinkach "Duch Mortis" i "Cytadela".
KOMENTARZE (11)
Loading..