TWÓJ KOKPIT
0

Wojny Klonów

SDCC 2011: Wieści z panelu TCW

2011-07-22 08:36:59 Różne

Wczoraj, na Comic-Conie, podczas panelu poświęconego "The Clone Wars", Dave Filoni razem ze współtwórcami ujawnił całkiem sporo informacji o nadchodzącym sezonie; na razie, niestety, bez daty premiery. O szczegółach można poczytać np. na The Force.net i IGN.

Oto informacje z panelu (mogą pojawić się spoilery):

 • Sezon rozpocznie się "Trylogią kalamariańską", w której pojawi się kapitan Ackbar, a także nowy, rekinopodobny oficer Separatystów o imieniu Rik Enson (pisownia niepotwierdzona).

 • Nowym miejscem, pokazywanym na wcześniejszych trailerach, będzie Umbara, planeta znana z EU. Jest to miejsce niezwykle ciemne i mroczne. Umbaranie walczą po stronie Separatystów i będą wykorzystywać bardzo zaawansowaną broń.

 • Pokazano filmik, w którym C-3PO i R2-D2 idą korytarzami statku podczas bitwy, a Threepio pyta: "Słyszałeś to?" (nawiązanie do "Nowej nadziei"). Następnie pojawia się Grievous, z którym walczy Adi Gallia (Stass Allie się nie pojawi), a droidy uciekają i przypadkowo trafiają do kokpitu Y-winga.

 • Nowy Jedi rasy Besalisk nazywa się Krell. Wedle twórców, jest on "nieortodoksyjnym Jedi z nieortodoksyjnymi metodami".

 • Reksowi nie będzie się podobał kierunek, w którym zmierzają inne klony.

 • Zobaczymy Straż Śmierci w zupełnie nowym świetle. Wróci jej przywódca, Pre Vizsla. A postać grana przez Katee Sackhoff (pisaliśmy o tym wczoraj) będzie jego porucznikiem.

 • Wyświetlono nieukończoną jeszcze animację ukazującą Siostry Nocy walczące z droidami za pomocą mieczy świetlnych. Savage i Asajj oczywiście też się pojawią.

 • Wrócą łowcy nagród: Cad Bane, Bossk i Boba. Zobaczymy też debiut (Spoiler):Dengara(Koniec Spoilera).

 • Pojawią się sklonowani komandosi, ale nie będą to Delty. Filoni nie chce mieszać z kanonem ich dotyczącym.

 • Będzie więcej historii w stylu Mortis. Dowiemy się kim naprawdę byli Ojciec, Syn i Córka.

 • Ahsoka na razie nie wie o małżeństwie Anakina, ale w przyszłości twórcy odniosą się do tego. Tano będzie się zmagać z problemem przywiązania emocjonalnego, gdy będzie miała do czynienia z Luksem. Na pytanie o potencjalny romans, Filoni odparł: "Może".

 • Jabba powróci później w sezonie.

 • Durge'a nadal nie będzie. Miał pojawić się w "Holocron Heist".

 • Filoni napisał dla Ahsoki osiem różnych zakończeń, ale nadal nie wie, które jest właściwe.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (25)

Wojny Klonów

SDCC 2011: Scena z 4 sezonu Wojen Klonów

2011-07-22 08:23:05 StarWars.com

Z okazji właśnie odbywającego się konwentu Comic-Con 2011 w San Diego na oficjalnej została zaprezentowana scena z 4 sezonu Wojen Klonów, którego odcinki pojawią się już tej jesieni na zachodniej stacji Cartoon Network.

Sekwencja trwa 1 minutę i 21 sekund. Obrazuje wodną bitwę na planecie Mon Calamari.
Scena dostępna jest tutaj>>>. Poniżej zaś wersja z YouTube.Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (14)

Wojny Klonów

Klip z czwartego sezonu TCW

2011-07-21 08:07:40 Entertainment Weekly

Do naszej strefy czasowej informacje z Comic-Conu dotrą praktycznie jutro, lecz dzisiaj strona EW.com dała nam mały przedsmak tego, co będzie na imprezie, pokazując nowy klip z czwartego sezonu.

Wideo przedstawia debiut Katee Sackhoff, o której już pisaliśmy. Zasłynęła ona przede wszystkim jako kapitan Starbuck z "Battlestar Galactica". W "Wojnach klonów" wcieli się w członkinię Straży Śmierci. I, wbrew informacjom podanym na EW.com, nie jest to pierwsza Mandalorianka w świecie "Gwiezdnych Wojen", ale na pewno w TCW. Jej odcinek zostanie wyemitowany mniej więcej w połowie sezonu i (Spoiler):będzie się skupiał na postaciach Ahsoki i Luksa Bonteriego. Chłopak będzie szukał zemsty na hrabim Dooku i w tym celu skontaktuje się ze Strażą Śmierci(Koniec Spoilera). Wideo dostępne poniżej.Przy okazji na pewno warto wspomnieć o Samie Witwerze, który udzielił ostatnio wywiadu. Aktor powróci do dubbingowania "Wojen klonów", lecz nie w roli Syna. Jego nowa postać ma pojawiać się w większej ilości odcinków. Pozostaje więc czekać na więcej informacji.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (17)
Loading..