TWÓJ KOKPIT
0

Wojny Klonów

Szkice z Clone Wars

2012-01-30 21:59:00

Całkiem niedawno wyciekły do sieci storyboardy z "Imperium kontratakuje" (więcej). Teraz w sieci pojawiły się szkice koncepcyjne, tym razem z serialu "Clone Wars" Gendy'ego Tartakovsky'ego. Dotyczą one głównie trzeciej i ostatniej serii serialu.KOMENTARZE (0)

Wojny Klonów

TCW #82 w USA

2012-01-27 08:13:59 StarWars.com

Dziś wieczorem na amerykańskiej stacji Cartoon Network zostanie wyemitowany kolejny odcinek czwartego sezonu "Wojen klonów". Epizod ten nosi tytuł "Friends and Enemies". Poniżej można przeczytać opis i zobaczyć klipy z odcinka.

Przebrany Obi-Wan, Cad Bane oraz Morallo Eval lecą przez galaktykę i są poszukiwanymi zbiegami, za którymi podążają Anakin i Ahsoka. Nie mają oni pojęcia, że ścigają przyjaciela.

Przypominamy, że powtórki "Wojen klonów" są emitowane na polskim Cartoon Network w zwykłe dni o godzinie 8:40, a na TVP od wtorku do piątku w godzinach 10: lub 10:05.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (8)

Wojny Klonów

Plotki o "The Clone Wars" #26

2012-01-21 20:00:10 Różne

Dziś po raz kolejny chcielibyśmy przedstawić Wam nowe wieści i plotki dotyczące serialu "The Clone Wars". Tym razem mamy dla Was kilka informacji, które przekazał Filoni w różnych źródłach - między innymi w audycji ForceCast i wywiadzie dla TV Guide.

Po pierwsze i najważniejsze, w serialu zobaczymy wątki związane z Rozkazem 66. Rozkaz 66 i jak on działa, dlaczego działa, jak to wszystko się odbywa... Nie chcę na razie wszystkiego zdradzać, ale powiem, że gdy już to zobaczycie, to będziecie rozumieć o wiele więcej, niż po obejrzeniu "Zemsty Sithów", ponieważ mamy czas na rozpracowanie tego i owego.

Do akcji wkroczy też Darth Sidious: Teraz zaczynamy zajmować się większymi sprawami, odpowiadać na ważniejsze pytania, dlatego i on dostanie większą rolę. Niektórzy ludzie uważają, że jemu wszystko idzie jak z płatka, ale to nieprawda. Nie jest tak, że spełnia się wszystko, czego chce, że wydaje Rozkaz 66 i wszystko działa. Musi, niczym gracz w szachy, zręcznie manewrować, by mieć Jedi w garści. Ten materiał nie zostanie wyświetlony aż do następnego sezonu, ale prawdopodobnie zobaczymy coś na Celebration VI.

W pierwotnej wersji scenariusza do "Escape from Kadavo" miała pojawić się wzmianka o rodzicach Ahsoki, ale ostatecznie z tego zrezygnowano. Jeśli chodzi o niefortunne pochwycenie Grievousa przez Gungan, to Filoni zasugerował początkowo Georgowi, by wymienić generała na kogoś innego, by ten znowu nie przegrał. Wtedy jednak nie byłoby możliwe zrealizowanie wątku z wymianą jeńców, bo Republika prawdopodobnie nie chciałaby wojskowego o niższej randze. W wywiadzie z TV Guide Filoni dodał jeszcze, że najbliższych odcinkach o łowcach nagród pojawi się parę nowych planet.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (35)

Wojny Klonów

TCW #81 w USA

2012-01-20 06:17:23 StarWars.com

Dziś wieczorem na amerykańskiej stacji Cartoon Network zostanie wyemitowany kolejny odcinek czwartego sezonu "Wojen klonów". Epizod ten nosi tytuł "Deception" i jest to pierwsza część zapowiadanej tetralogii. Poniżej można przeczytać opis i zobaczyć klipy z odcinka.

Gdy Jedi dowiadują się o spisku Separatystów, mającym na celu porwanie Kanclerza Palpatine'a, jeden z nich musi zejść do podziemia, by wydobyć informacje od konspiratorów.

Tutaj można zaś obejrzeć zwiastun całej tetralogii (przez pierwsze kilkanaście sekund są reklamy):Przypominamy, że powtórki "Wojen klonów" są emitowane na polskim Cartoon Network w zwykłe dni o godzinie 8:40, a na TVP od wtorku do piątku w godzinach 10: lub 10:05.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (24)

Wojny Klonów

Filoni o Straży Śmierci w sezonie piątym

2012-01-14 08:53:33 Facebook

Wczoraj mieliśmy okazję obejrzeć odcinek "A Friend in Need", a wraz z nim powrót Straży Śmierci. Filoni odniósł się do tego, prezentując notatkę na swoim Facebooku. Pisze w niej między innymi o roli Straży Śmierci w sezonie piątym, oraz pokazuje nam nowy szkic Bo-Katan, pani porucznik, która zadebiutowała właśnie w ostatnim epizodzie.

Witajcie! Mam nadzieję, że podobał Wam się odcinek. Mam wrażenie, że Straż Śmierci ostatnio zrobiła się znacznie fajniejsza i będziemy ją rozwijać w sezonie piątym. Jedną z ciekawszych rzeczy w tym odcinku było przedstawienie żołnierzy z oddziału "Nocne Sowy", dowodzonych przez panią porucznik Bo-Katan. Mieliśmy niezłego farta, że udało nam się zaangażować Katee Sackhoff, by zagrała śmiercionośną członkinię Straży Śmierci. Jej postać początkowo nie istniała w scenariuszu; była mężczyzną i nazywała się po prostu "Porucznik Straży Śmierci". Zmieniłem to, gdy wziąłem się za reżyserowanie odcinka. Stało się to dość późno w procesie produkcji, więc mieliśmy czas na wykonanie jej zbroi, ale nie udało nam się zrobić głowy, bo wymaga to stworzenia bardziej skomplikowanego szkieletu postaci i czasu na ułożenie kształtu twarzy. Zdecydowałem się więc nie zdejmować hełmu, lecz zrobić bardziej wyrazistą twarz w sezonie piątym. Aby pokazać Wam, co Was czeka, zrobiłem szybką ilustrację. Ukazuje ona fragment jej twarzy, a kto wie, jeśli uda Wam się dojechać na Celebration VI w Orlando, to może zobaczycie więcej Straży Śmierci, niż przedtem. (...)Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (26)

Wojny Klonów

TCW #80 w USA

2012-01-13 06:15:13 Starwars.com

Dziś wieczorem na amerykańskiej stacji Cartoon Network zostanie wyemitowany kolejny odcinek czwartego sezonu "Wojen klonów". Epizod ten nosi tytuł "A Friend in Need". Poniżej można przeczytać opis i zobaczyć klipy z odcinka.

Konferencja pokojowa pomiędzy delegatami Republiki i Separatystów zostaje przerwana przez Luksa Bonteriego, syna nieżyjącej senator Konfederacji. Wciąga on Ahsokę w niebezpieczne poszukiwania sprawiedliwości za śmierć swojej matki.

Przypominamy, że powtórki "Wojen klonów" są emitowane na polskim Cartoon Network w zwykłe dni o godzinie 8:40.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (8)

Wojny Klonów

Plotki o "The Clone Wars" #25

2012-01-07 09:32:34 Różne

Dziś po raz kolejny chcielibyśmy przedstawić Wam nowe wieści i plotki dotyczące serialu "The Clone Wars". Tym razem zapraszamy do obejrzenia krótkiej zapowiedzi drugiej połowy sezonu i przeczytania opisów odcinków "Deception" i "Friends and Enemies"."Deception" - Gdy Jedi dowiadują się o spisku Separatystów, mającym na celu porwanie Kanclerza Palpatine'a, przebrany za skazanego Obi-Wan zostaje wysłany do republikańskiego więzienia, gdzie ma wydobyć informacje od konspiratora. Gdy tam przebywa, odkrywa, że w więzieniu znalazł się również Cad Bane i muszą pracować razem, jeśli mają zamiar uciec.

"Friends and Enemies" - Przebrany Obi-Wan, Cad Bane oraz Morallo Eval lecą przez galaktykę i są poszukiwanymi zbiegami, za którymi podążają Anakin i Ahsoka. Bane i Kenobi pracują razem, by uniknąć pościgu i Anakina, ale to Obi-Wan musi zmierzyć się ze swoim byłym uczniem i zrobić to tak, by nie zniszczyć swojej przykrywki.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (26)

Wojny Klonów

The Clone Wars na iTunes - promocja

2012-01-07 08:46:00

Rok 2011 przejdzie do historii jako rok cyfralizacji. Zarówno Del Rey jak i Dark Horse uruchomiły poważne programy sprzedaży książek i komiksów w wersji elektronicznej. Pora na Wojny Klonów. Te co prawda są już dostępne na iTunes od dłuższego czasu, lecz do 17 stycznia trwa promocja. Niestety ograniczona do USA i Kanady.

  • Sezon 1: 24,99 USD (wersja normalna) / 34.99 USD (wersja HD)
  • Sezon 2: 24,99 USD (wersja normalna) / 34.99 USD (wersja HD)
  • Sezon 3: 27,99 USD (wersja normalna) / 37.99 USD (wersja HD)
Niestety, pomijając fakt, że ta promocja jest ograniczona terytorialnie, to odcinki i tak nie posiadają polskiej wersji językowej.
KOMENTARZE (0)

Wojny Klonów

TCW #79 w USA

2012-01-06 08:21:29 StarWars.com

Dziś wieczorem na amerykańskiej stacji Cartoon Network zostanie wyemitowany kolejny odcinek czwartego sezonu "Wojen klonów". Epizod ten nosi tytuł "Escape from Kadavo". Poniżej można przeczytać opis i zobaczyć klipy z odcinka. W przyszłych tygodniach Cartoon Network na razie nie planuje przerw w emisji.

Anakin stara się przekonać zygerriańską królową, że sama jest niewolnicą i pionkiem w złowieszczym spisku Separatystów. W tym samym czasie Obi-Wan trudzi się w obozie pracy na Kadavo, a jego ponura sytuacja staje się coraz gorsza.

Przypominamy, że powtórki "Wojen klonów" są emitowane na polskim Cartoon Network w zwykłe dni o godzinie 8:40.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (13)

Wojny Klonów

Sezon drugi "The Clone Wars" w TVP

2012-01-04 14:39:54 TVP.pl

Po długim czasie, który minął od emisji pierwszego sezonu w Telewizji Polskiej, stacja znowu powróciła do "The Clone Wars", zaczynając od wtorkowej emisji odcinka "Holocron Heist". Poszczególne epizody są wyświetlane od poniedziałku do piątku (w niektórych tygodniach zdarzają się wyjątki - po więcej informacji zapraszamy na stronę TVP) o godzinie 10 lub 10:10.

Jeśli chodzi zaś o czwarty sezon, to Cartoon Network Polska wyemituje go w pierwszym kwartale tego roku, choć na bardziej szczegółowe informacje będzie trzeba jeszcze poczekać. W Ameryce natomiast TCW powraca na ekrany już w ten piątek, z odcinkiem "Escape from Kadavo".

Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (23)
Loading..