TWÓJ KOKPIT
0

Wojny Klonów

TCW 4x16 - 4x20 w Polsce

2012-04-30 07:53:55 Cartoon Network

W tym tygodniu zobaczymy kolejnych pięć odcinków "Wojen klonów". Jak zwykle, zostaną one wyświetlone o 19:25 na Cartoon Network. Powtórki poprzednich sezonów można zobaczyć w zwykłe dni o 8:40. Zapraszamy do zapoznania się z opisami odcinków i klipami wideo.

"Friends and Enemies" - 30 kwietnia

Myśl odcinka: Przyjaciół trzymaj blisko, wrogów jeszcze bliżej.

Opis: Przemierzając przez galaktykę Obi-Wan, Cad Bane oraz Morallo Eval są ścigani przez Anakina i Ahsokę, którzy jednak nie zdają sobie sprawy, że śledzą przyjaciela. Bane i Kenobi wspołpracują, aby uciec nieustępliwym Jedi. Obi-Wan musi zrobić wszystko, aby nie zdradzić swojej przykrywki.Temat na forum.

"The Box" - 1 maja

Myśl odcinka: Silny przetrwa, szlachetny zostanie pokonany.

Opis: Obi- Wan w przebraniu towarzyszy Moralo Evalovi i Cadowi Bane’owi w drodze na Serenno, gdzie mierzą się w brutalnym konkursie, który ma wyłonić osoby, które wezmą udział w spisku przeciw Palpatine’owi.Temat na forum.

"Crisis on Naboo" - 2 maja

Myśl odcinka: Na zaufanie trzeba zasłużyć.

Opis: Kanclerz podróżuje na Naboo w towarzystwie Rycerzy Jedi, by przewodniczyć publicznej ceremonii. Hrabia Dooku i jego łowcy nagród- w tym też przebrany Obi-Wan, wcielają w życie swój plan porwania Palpatine’a.Temat na forum.

"Massacre" - 3 maja

Myśl odcinka: Niektórzy muszą odpuścić wydarzenia z przeszłości, aby spojrzeć w przyszłość.

Opis: Po nieudanej próbie targnięcia sie na życie Hrabiego Dooku przez Asajj Ventress, hrabia poprzysięga zemstę na Siostrach Nocy. Generał Grievous atakuje wiedźmy za pomocą swoich zrobotyzowanych sił. Dooku przekonuje się, że Matka Talzin nie jest bezużyteczna, a Asajj Ventress odczuwa na własnej skórze, że nie warto zwracać się przeciwko swojemu mistrzowi.Temat na forum.

"Bounty" - 4 maja

Myśl odcinka: To, kim jesteśmy nigdy się nie zmieni, zmienia się tylko to, kim nam się wydaje, że jesteśmy.

Opis: Po sromotnej porażce Sióstr Nocy, Ventress dryfuje samotnie, aż trafia na grupę łowców nagród przewodzonej przez młodego Boba Fetta. Teraz po połączeniu sił wyruszają na opłacalną, lecz ryzykowną misję. Asajj zastanawia się nad swoją przyszłością.Temat na forum.
KOMENTARZE (8)

Wojny Klonów

TCW 4x11 - 4x15 w Polsce

2012-04-23 06:41:44 Cartoon Network

W tym tygodniu zobaczymy kolejnych pięć odcinków "Wojen klonów". Jak zwykle, zostaną one wyświetlone o 19:25 na Cartoon Network. Powtórki poprzednich sezonów można zobaczyć w zwykłe dni o 8:40. Zapraszamy do zapoznania się z opisami odcinków i klipami wideo.

"Kidnapped" - 23 kwietnia

Myśl odcinka: Nasze pochodzenie wpływa na drogę, która wybieramy.

Opis: Cała kolonia Togruta zaginęła. Anakin i Ahsoka próbują rozwikłać zagadkę – w jaki sposób miliony mieszkańców Krios rozpłynęło się w powietrzu? Prawda, którą odkryją najsilniej uderzy w Anakina.Temat na forum.

"Slaves of the Republic" - 24 kwietnia

Myśl odcinka: Ci, którzy zniewalają innych, sami staja się zniewoleni.

Opis: Aby odkryć tajemnicę zniknięcia mieszkańców planety Krios, Anakin i Ahsoka przebierają się za niewolników i infiltrują handlarzy ludźmi na Zygerrii. Podczas gdy Anakin zmaga się ze swoimi emocjami, zmuszony jest do podjęcia trudnej decyzji wbrew naturze Jedi. Tylko w ten sposób będzie mógł wykonać swoją misję.Temat na forum.

"Escape from Kadavo" - 25 kwietnia

Myśl odcinka: Wielka nadzieja pochodzi z małych poświęceń.

Opis: Anakin stara się przekonać zygeriańską królową, Miraj Scintel, że sama jest niewolnicą i pionkiem w spisku Separatystów. Królowa przejmuje się słowami Anakina, niestety jest już za późno. Los więźniów leży w rękach Anakina, Obi-Wana i Ahsoki.Temat na forum.

"A Friend in Need" - 26 kwietnia

Myśl odcinka: Przyjaźń pokazuje kim naprawdę jesteśmy.

Opis: Lux Bonteri przerywa konferencję pokojową Republiki i Separatystów. Ahsoka zgadza się ochraniać Luxa, on wciąga ją w niebezpieczny plan pomszczenia jego matki – senator Konfederacji.Temat na forum.

"Deception" - 27 kwietnia

Myśl odcinka: Każda walka oparta jest na kłamstwie.

Opis: Gdy Jedi dowiadują się o spisku Separatystów, mającym na celu porwanie Kanclerza Palpatine’a, Obi-Wan musi zejść do podziemia, by wydobyć informacje od konspiratorów. Nie wie, że aby stamtąd uciec będzie musiał współpracować z wrogami. Wśród nich jest także Cad Bane.

<


Temat na forum.
KOMENTARZE (7)

Wojny Klonów

Animacja Dartha Maula

2012-04-20 22:36:06 StarWars.com

Jakiś czas temu oficjalna strona "Gwiezdnych Wojen" sprezentowała nam kolejny dokument uchylający rąbka tajemnicy procesu produkcji serialu "The Clone Wars". Tym razem jest to wypowiedź Joela Arona, jednego z animatorów, który szczegółowo opowiada w jaki sposób Darth Maul zmienił się od konceptu do postaci występującej w serii. Link do filmu na Oficjalnej znajduje się w tym miejscu, a poniżej prezentujemy wersję youtube'ową.Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (5)

Wojny Klonów

TCW 4x06 - 4x10 w Polsce

2012-04-16 07:52:11 Cartoon Network

W tym tygodniu czeka na nas kolejnych pięć odcinków "Wojen klonów". Jak zwykle, zostaną one wyświetlone o 19:25 na Cartoon Network. Powtórki poprzednich sezonów można zobaczyć w zwykłe dni o 8:40. Zapraszamy do zapoznania się z opisami odcinków i klipami wideo.

"Nomad Droids" - 16 kwietnia

Myśl odcinka: Kto jest bardziej głupi: głupiec, czy ten, który go naśladuje?

Opis: Kontynuacja przygód C-3PO i R2-D2. Droidy zmuszone do ucieczki przed atakiem Separatystów odwiedzają Balnab, świat zamieszkały przez lud Patitów. Trafiają także na wojenny okręt piratów, gdzie zmuszone są do walki na arenie gladiatorów.Temat na forum.

"Darkness on Umbara" - 17 kwietnia

Myśl odcinka: Pierwszym krokiem ku lojalności jest zaufanie.

Opis: Gdy Anakin jest zmuszony na jakiś czas przekazać Pongowi Krellowi dowodzenie nad swoimi klonami, Jedi. Napięcie rośnie, gdy żołnierze zostają przydzieleni do niebezpiecznego zadania zdobycia stolicy Umbary.Temat na forum.

"The General" - 18 kwietnia

Myśl odcinka: Ścieżka ignorancji kierowana jest strachem.

Opis: Przymuszeni przez generała Ponga Krella, kapitan Rex wraz z armią klonów zostają wysłani na niemal samobójczą misję. Mają zdobyć bazę lotniczą należącą do Umbaran. Klony muszą wykorzystać swą pomysłowość, jeśli chcą ujść z życiem i zaspokoić ambicje generała.Temat na forum.

"Plan of Dissent" - 19 kwietnia

Myśl odcinka: Mądry człowiek prowadzi, głupi naśladuje.

Opis: Gdy Republika zdobywa bazę lotniczą należącą do Umbran, generał Krell rozkazuje armii Rexa ponownie ruszyć z atakiem na stolicę. Żołnierze ignorują rozkaz, ponieważ mają lepszy plan. Tajną misję czas zacząć.Temat na forum.

"Carnage of Krell" - 20 kwietnia

Myśl odcinka: Nasze działania definiują nasze dziedzictwo.

Opis: Dwóm ludziom Rexa grozi egzekucja za zignorowanie rozkazów Generała. Kapitan musi się skonfrontować z żądnym krwi Pongo Krellem. Ryzykując zarzuty o podżeganie do buntu Rex musi podjąć mroczną decyzję, kiedy poznaje prawdę o swoim nowym dowódcy.Temat na forum.
KOMENTARZE (18)

Wojny Klonów

TCW 4x01-4x05 w Polsce

2012-04-09 07:01:43 Cartoon Network


Dzień dzisiejszy to prawdziwa gratka dla fanów "The Clone Wars", bowiem to właśnie dziś serial ma swoją polską premierę na Cartoon Network. Odcinek "Water War" zostanie wyświetlony o 19:25, a kolejne będą emitowane od poniedziałku do piątku o tej samej godzinie. Powtórki poprzednich sezonów można zobaczyć w zwykłe dni o 8:40. Zapraszamy do zapoznania się z opisami odcinków i klipami wideo na najbliższy tydzień.

"Water War" - 9 kwietnia

Myśl odcinka: Kiedy przeznaczenie wzywa nie ma wyboru.

Opis: Gdy król planety Kalamar zostaje zamordowany, załamują się rozmowy między Kalamarianami i Quarrenami, współmieszkańcami tego podwodnego świata. Aby zakończyć wojnę domową, Republika wysyła na Kalamar Padmé Amidalę i Anakina Skywalkera. Jednak okazuje się, że Quarreni są już wspierani przez Separatystów. Teraz Jedi muszą chronić przed atakiem nowego władcę Kalamar – młodego księcia Lee-Char.Temat na forum.

"Gungan Attack" - 10 kwietnia

Myśl odcinka: Miecz jest mocny, gdy jest kuty przez ogień.

Opis: Anakin Skywalker i reszta jego drużyny Jedi została osaczona przez niespodziewany atak Separatystów z Riffem Tamsonem na czele. Książę Lee-Char i Ahsoka muszą sami zadbać o swoje bezpieczeństwo. Yoda nie może wezwać na pomoc Republiki, korzysta więc z potężnej, ziemnowodnej Wielkiej Armii Gungana. Czy uda jej się powstrzymać oblężenie Separatystów?Temat na forum.

"Prisoners" - 11 kwietnia

Myśl odcinka: Korony są dziedziczone, na królestwo trzeba zapracować.

Opis: Siły Republiki i Gungana zostały pojmane przez Riffa Tomsona i jego karkadońskich sprzymierzeńców. Teraz zjednoczenie poróżnionego ludu Kalamara i oddalenie sił Separatystów spoczywa w rękach Ahsoki i młodego Księcia Lee-Chara.Temat na forum.

"Shadow Warrior" - 12 kwietnia

Myśl odcinka: Prawości człowieka nie widać gołym okiem.

Opis: Przywódca Gungan, Boss Lyonie zostaje ranny. W tym samym czasie okazuje się, że istnieje niesamowite podobieństwo między nim, a Jar Jarem Binksem. Binks musi przekonać swoich ludzi, by powstrzymali inwazję dowodzoną przez generała Grievousa.Temat na forum.

"Mercy Mission" - 13 kwietnia

Opis: Po trzęsieniu ziemi, które zniszczyło planetę Aleen, przybywa pomoc Republiki, w tym droidy C-3PO i R2-D2. Gdy prośby Aleenów zostają zignorowane, to właśnie zadaniem robotów staje się wyruszenie w surrealistyczną podróż po podziemnych terenach Aleen, aby uratować planetę.Temat na forum.
KOMENTARZE (22)
Loading..