TWÓJ KOKPIT
0

Wojny Klonów

Zwiastun 6 sezonu "The Clone Wars"

2014-02-24 19:12:59 IGN

Na tę chwilę czekaliśmy bardzo długo - dziś na IGN-ie pokazano nareszcie pełny zwiastun szóstego sezonu / materiałów bonusowych z "The Clone Wars". Nowe odcinki są już emitowane w Niemczech, a angielska wersja pokaże się 7 marca na Netfliksie (prawdopodobnie ze wszystkimi epizodami naraz). Zapraszamy do oglądania.Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (85)

Wojny Klonów

TCW 6x05-6x07 w Niemczech

2014-02-22 08:57:44 Różne

Dzisiaj wieczorem, o 20:15 na Super RTL zostaną wyemitowane nowe odcinki materiałów bonusowych "The Clone Wars" w języku niemieckim - tym razem trzy (dodatkowym będzie "Supply Lines"). Poniżej znajdują się opisy i reklama epizodów.

An Old Friend

Podczas misji pokojowej na planecie Scipio, Padme Amidala otrzymuje prośbę o pomoc od swojego byłego adoratora, Rusha Clovisa. Sprzeciwiając się korupcji na Scipio, Clovis stał się celem łowcy nagród, Embo. Razem z Padme próbuje mu uciec i wydostać się z planety...

Temat na forum.

The Rise of Clovis

Z powrotem na Coruscant, Clovis zawiera podejrzany układ, by stać się przywódcą swojego rodu, który jest mocno skorumpowany. Anakin nie ufa Rushowi, co staje się przyczyną jego napiętych stosunków z Padme.

Temat na forum.Crisis at the Heart

Po zawarciu układu z hrabią Dooku, Clovis zostaje wciągnięty w tryby wojny. Ponieważ to on sprowadził ją na Scipio, Republika zmuszona jest interweniować.

Temat na forum.
KOMENTARZE (16)

Wojny Klonów

Reklama odcinków o Clovisie

2014-02-16 07:49:34 YouTube

Wczoraj na niemieckim kanale Super RTL mogliśmy obejrzeć pierwsze cztery odcinki materiałów bonusowych "The Clone Wars", po których wyświetlono reklamę nowych epizodów. Za tydzień zobaczymy trzy odcinki, które miały być oryginalnie częścią sezonu piątego, a które dotyczą znanego z serii drugiej Rusha Clovisa oraz Klanu Bankowego. Jeśli kogoś interesuje jak wygląda teraz tytułowa postać, może zobaczyć ją w przewodniku po odcinku na Super RTL. Reklama ma opcję włączenia angielskich napisów.Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (4)

Wojny Klonów

TCW 6x01-6x04 w Niemczech

2014-02-15 09:44:03

Dzisiaj wieczorem, o 20:15 na Super RTL zostaną wyemitowane pierwsze cztery odcinki materiałów bonusowych "The Clone Wars" w języku niemieckim. Kanał można odbierać z niektórych typów anten satelitarnych. Poniżej znajdują się opisy i reklama odcinków.

Zustand unbekannt

Kadet-klon Tup cierpi na ciężką chorobę nerwów, która ostatecznie prowadzi do śmierci mistrzyni Jedi. Gdy motywy zamachu wychodzą na jaw, Tup zostaje zabrany z powrotem na Kamino, w celu zbadania. Anakin jest członkiem obserwującej go grupy, lecz wówczas zostaje ona zaatakowana przez Separatystów...

Temat na forum.

Verschwörung

Kadet-klon Tup zostaje zbadany w sterylnym laboratorium na Kamino, z powodu jego wstrząsającego zamachu na mistrzynię Jedi. Dodatkowo, kadet Fives musi głęboko spenetrować jego świadomość: natrafia na ukryty kod manipulacyjny w programie klonów Republiki.

Temat na forum.Fluchtreflex

Ciało klona-kadeta Tupa zostaje zabrane na Coruscant, gdzie mają je zbadać lekarze Kanclerza. Kadet Fives dostarcza niezależnych danych, które znalazł wcześniej - o tym, że w mózgach wszystkich klonów znajduje się zmodyfikowany kod...

Temat na forum.

Befehle

Fives szuka dodatkowych odpowiedzi na temat tajemniczego postępku Tupa. Chce osobiście porozmawiać z Kanclerzem Palpatine'em, lecz nagle zostaje oskarżony o przeprowadzenie zamachu na przywódcę Republiki. Wskutek tego Fives musi zacząć uciekać...

Temat na forum.
KOMENTARZE (29)

Wojny Klonów

Amerykańska premiera 6 sezonu TCW w marcu? - UPDATE

2014-02-13 10:37:01 RóżneNiemiecka premiera pierwszych czterech odcinków z tak zwanego materiału bonusowego "The Clone Wars" nastąpi w tę sobotę, niestety, Lucasfilm nadal uparcie milczy w sprawie epizodów w języku angielskim. Ostatnie wieści ze strony Amerykanów pochodzą sprzed kilku dni, kiedy potwierdzili, że nowych odcinków na pewno nie zobaczymy na Cartoon Network. Przypomnijmy jeszcze słowa Filoniego, który w październiku zapowiedział, że premiera nastąpi na początku 2014 roku; w styczniu powiedział jedynie, że epizody są "w drodze" i to na razie jedyne oficjalne słowo, które mamy.

Teraz czas zatem przejść do sfery plotek: na kanadyjskiej stronie O.Canada.com ukazał się artykuł "Star Wars: The Clone Wars final season to air exclusive on Netflix" - niestety, został on usunięty. Jednak przy pomocy własnej wyszukiwarki strony i Google'a można "odzyskać" z newsa sam początek:

Netflix daje fanom "The Clone Wars" nową nadzieję. Gigant dystrybucji cyfrowej ogłosił we środę, że trzynastoodcinkowy szósty sezon animowanej sagi, nazwany "The Lost Missions", zostanie pokazany ekskluzywnie na Netfliksie w Stanach i Kanadzie, poczynając od piątku, 7 marca. Ogłoszenie jest...

Oczywiście należy podchodzić do wieści z ostrożnością, jednak data ta wydaje się sensowna, zważywszy na fakt, że w przyszłym miesiącu minie rok od ogłoszenia zakończenia prac nad serialem. Dodatkowo, 8 marca to ostatni dzień wyświetlania bonusa w Niemczech. Inną wskazówką, że coś się dzieje, może być wznowiona aktywność na Facebooku "The Clone Wars". Strona praktycznie nie była aktualizowana w miesiącach letnich, później sporadycznie, ale od początku lutego znów pojawiają się na niej posty z pracami koncepcyjnymi. Przypomnijmy jednak, że taka sytuacja nie byłaby do końca korzystna dla większości mieszkańców Europy, bo prócz Wielkiej Brytanii i krajów skandynawskich, Netflix jest niedostępny dla mieszkańców naszego kontynentu; być może premiera w tych krajach nastąpi w telewizji, tak jak w Niemczech. Miejmy nadzieję, że Lucasfilm nie będzie trzymał fanów długo w niepewności.

UPDATE

Rzeczywiście nie trzeba było długo czekać - na Oficjalnej potwierdzono powyższą wiadomość - 6 sezon "The Clone Wars" zobaczymy 7 marca na Netfliksie. Prócz 13 odcinków pod wspólnym tytułem "The Lost Missions" w internetowej wypożyczalni dostępne będą pozostałe sezony, film kinowy oraz wersje reżyserskie odcinków, które nie były pokazywane w telewizji. Wszystko to jest częścią umowy, którą Disney podpisał z Netfliksem i będą na nim dostępne również filmy oraz seriale związane z Marvelem, od Pixara i innych - wszystko to zacznie się w 2016 roku. Na USA Today pokazano dodatkowo nowy klip z odcinków o mistrzu Yodzie, który możecie zobaczyć poniżej.Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (55)

Wojny Klonów

Reklama 6 sezonu "The Clone Wars" - UPDATE

2014-02-09 20:13:37 YouTube

Jak już pisaliśmy, wczoraj na niemieckiej stacji Super RTL pokazano reklamę czterech odcinków sezonu szóstego/materiałów bonusowych "The Clone Wars". Zostaną one wyemitowane w najbliższą sobotę, a sama reklama już trafiła do sieci, zatem zapraszamy do oglądania.

Stacja emituje zapowiedzi nowych odcinków co tydzień, lecz same bloki reklamowe są na niej wyświetlane w dość nietypowy sposób: reklamy zazwyczaj nie rozdzielają poszczególnych programów, lecz są pokazywane w dowolnych momentach, nawet kilka minut po rozpoczęciu odcinka - poniższy zwiastun wyświetlono nie bezpośrednio po ostatnim epizodzie piątego sezonu, lecz po około dziesięciu minutach trwania programu "Alles Atze". Jeśli więc ktoś chciałby zobaczyć nową reklamę w przyszłym tygodniu, to powinien mieć to na uwadze.UPDATE - 10.02.14.

Na Facebooku TCW bei Super RTL umieszczono zwiastun w wysokiej jakości, natomiast jeden z użytkowników YouTube'a zamieścił filmik z angielskimi podpisami (należy kliknąć ikonkę "napisy" w prawym dolnym rogu filmu).

Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (18)

Wojny Klonów

Obrazki z 6 sezonu "The Clone Wars" - UPDATE

2014-02-09 07:38:16

Wczoraj, po emisji ostatnich odcinków piątego sezonu "The Clone Wars" na Super RTL wyświetlono krótką reklamę czterech epizodów, które zadebiutują na tej stacji w kolejną sobotę. Jak pamiętamy z opisu, będą one dotyczyć klonów i kwestii związanych z rozkazem 66. W sieci nie pojawiła się jeszcze owa reklama, ale dysponujemy kilkoma obrazkami, niestety słabej jakości. Tym niemniej, zapraszamy do oglądania.Lucasfilm do tej pory nie odniósł się w żaden sposób do niemieckiej premiery. Co prawda kilka dni temu na jednej ze stron pojawiła się informacja, że 15 lutego pokazane zostaną również odcinki na amerykańskim Cartoon Network, ale przedstawiciele firmy zdementowali tę pogłoskę, mówiąc, że na tej stacji TCW nie będzie już wyświetlane. Pozostaje nam zatem czekać na oficjalne wieści.

UPDATE

Starwars-Union ma kolejną porcję obrazków, tym razem w lepszej jakości. Pierwsza partia dotyczy odcinków o rozkazie 66.

Kolejne trzy zdjęcia pochodzą z odcinków o Jar Jarze i mistrzu Windu. Widać na nich wspomnianą w opisie królową Julię.Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (15)
Loading..