TWÓJ KOKPIT
0

REDAKCJA > Kasis

Nick: Kasis
Email: czarnaporzeczka@o2.pl

Kilka słów o sobie:
Imię i nazwisko: Anna Michalska
Miejsce zamieszkania: Rzeszów
Rok urodzenia: 1983

Gwiezdne Wojny wkroczyły w moje życie gdy miałam pięć lat. Obejrzałam wtedy "Nową Nadzieję" i "Imperium Kontratakuje" u znajomych moich rodziców. To była miłość od pierwszego wejrzenia, która bardzo rozkwitła w 1997 roku, gdy Gwiezdne Wojny wróciły do kin. W liceum poznałam innych miłośników Star Wars i tak wkroczyłam w świat fanów, który doprowadził mnie w końcu na Bastion.
Gwiezdne Wojny uwielbiam pod wieloma postaciami i w przeróżnych odsłonach, ale mam szczególną słabość do twórczości fanów, którą, z różnym skutkiem, sama uprawiam.

Należę do fanklubu Rzeszowska Akademia Mocy, działającego w moim mieście od 2000 roku i aktywnie uczestniczę w organizowaniu tutejszych spotkań i różnego rodzaju imprez. Do załogi Bastionu dołączyłam w kwietniu 2006 roku.

A co poza SW?
Popkultura w różnych formach, bardzo lubię czytać książki, komiksy oraz oglądać filmy i seriale. Pozwalam się (zbyt często) wciągać otchłaniom Internetu. Interesuję się też ochroną środowiska. W wolnych chwilach zdarza mi się pisać i rysować, ogólnie rzecz biorąc mam dużo pomysłów i mało czasu ;)
Loading..