TWÓJ KOKPIT
0

REDAKCJA > Rusis

Nick: Rusis
Email: rusis@wp.pl

Kilka słów o sobie:
Imię i nazwisko: Michał Głógiewicz
Miejsce zamieszkania: Wrocław
Rok urodzenia: 1987

Z Gwiezdnymi Wojnami po raz pierwszy spotkałem się ok. 1995 roku, kiedy to obejrzałem klasyczną trylogię na VHS. Mniej więcej dwa lata później zacząłem czytać książki ze świata Gwiezdnych Wojen. To one sprawiły, że moje zainteresowanie sagą trwa do dziś. Ogrom świata przedstawionego w nich i magia z nim związana pochłonęły mnie Niedługo po uzyskaniu dostępu do Internetu, bodajże na początku 2001 roku dołączyłem do listy dyskusyjnej SWpl. Tam zaczęła się moja przygoda z fandomem. Nie ukrywam, że w dużym stopniu fandom sprawia, że moje zainteresowanie światem SW jest wciąż tak duże. Całkowicie inaczej bowiem ono wygląda, kiedy ma się możliwość wymiany poglądów z innymi osobami. Dzięki Gwiezdnym Wojnom poznałem wiele ciekawych i wartościowych osób, z którymi z przyjemnością utrzymuję kontakt.

W październiku 2001 roku miałem przyjemność współzakładać Jedi Order, które do dziś dzień prowadzi swoją działalność. W latach 2004-2007 współorganizowałem spotkania fanów Gwiezdnych Wojen we Wrocławiu i różnego rodzaju konwenty. Obecnie nie angażuję się już w działalność fandomu na żywo, jednakże wciąż można mnie spotkać na kilku różnych konwentach każdego roku.

Z zawodu programista, hobbistycznie redaktor Bastionu. Poza Gwiezdnymi Wojnami najważniejsze zainteresowania to kino, literatura fantastyczna, kryminalna i historyczna, piłka nożna, .NET i SQL.
Loading..