TWÓJ KOKPIT
0

REDAKCJA > ogór

Nick: ogór
Email: marcingora1990@gmail.com

Kilka słów o sobie:
Imię i nazwisko: Marcin Góra
Miejsce zamieszkania: Bielsko-Biała
Rok urodzenia: 1990

Największa przygoda mojego życia zaczęła się dosyć niewinnie bo od obejrzenia krótkiej reklamy Edycji Specjalnej w telewizji. Pamiętam, że byłem wtedy w zerówce, a praktycznie wszyscy wtedy zbierali słynne "Tazosy". Bardzo chciałem obejrzeć Gwiezdne Wojny jednak z przyczyń niezależnych ode mnie nie poszedłem do kina, w wypożyczalniach video kaset nikt długo nie oddawał, więc pozostało mi tylko uzbroić się w cierpliwość. Gdy już dorwałem w swoje ręce kasetę z niepoprawioną wersją "Nowej Nadziei" zaczęła się moja miłość, która trwa po dziś dzień. Miałem to szczęście, że obejrzałem najpierw najoryginalniejszą wersję Oryginalnej Trylogii. Później była premiera "Mrocznego Widma" w kinie, od tego czasu zaliczyłem wszystkie premiery.

Na Bastion wchodzę praktycznie od początku, chociaż zarejestrowałem się dopiero w lutym 2004 roku, a w 2005 poszedłem na swoje pierwsze spotkanie fanów, które odbyło się w Bielsku po premierze "Zemsty Sithów". Od czasu, gdy spotkałem osobiście ludzi, którzy interesują się tym samym co ja, moje fanostwo zaczęło rozwijać się coraz mocniej, zacząłem czytać więcej książek i komiksów oraz poszerzać swoją wiedzę dotyczącą naszego kochanego uniwersum. Lubię także oglądać fan filmy, zarówno pozycje ambitne, jak i te mniej poważne. W redakcji Bastionu jestem od września 2009 roku.

Oprócz Gwiezdnych Wojen interesuję się także komiksem oraz informatyką. Jestem również wielkim fanem Srebrnego Surfera. Mam słabość do bajek i wszelkiego typu seriali animowanych a szczególnie do starszych tytułów jak np. "He-Man" oraz "Scooby-Doo".
Loading..