TWÓJ KOKPIT
0

REDAKCJA > Darth Kasa

Nick: Darth Kasa
Email: redakcja@gwiezdne-wojny.pl

Kilka słów o sobie:
Imię i nazwisko: Mateusz Kasjaniuk
Miejsce zamieszkania: Olsztyn
Rok urodzenia: 1994

Zacząłem interesować się Gwiezdnymi Wojnami w okolicach premiery Mrocznego widma. Jest to pierwsze wydarzenie związane z tą moją pasją, które dobrze pamiętam - wiem, że mniej więcej w okolicach tego wydarzenia obejrzałem też Klasyczną Trylogię, którą od tamtego czasu zacząłem oglądać bardzo często. Kiedy to było? Przed TPM czy po? Niestety, ciężko mi to teraz stwierdzić, i na różnych portalach można o tym znaleźć sprzeczne informacje.

Moja pasja utrzymywała się przez jakiś czas na stałym poziomie, po czym na pewien czas ustała - Star Warsy wciąż były dla mnie ulubionymi filmami, ale oglądałem je coraz rzadziej. W 2008 roku, wraz z otrzymaniem OT na DVD, sytuacja diametralnie się jednak zmieniła i od tamtej pory na dobre zakorzeniłem się w tym uniwersum. Obecnie jestem fanem starszych epizodów i EU (głównie książek; co do Nowej Trylogii - toleruję, nie przepadam), ale głównie gwiezdnowojennego fandomu. W związku z tym stosunkowo często jeżdżę na konwenty; od pewnego czasu jestem też jednym z głównych organizatorów spotkań fanów SW w Olsztynie. Jeśli chodzi zaś o internet - można mnie spotkać głównie na Bastionie i w Bibliotece Ossus.

Poza SW interesuję się m.in. fantastyką oraz muzyką - metalową, rockową, elektroniczną, folkową, reggae... Chętnie kontaktuję się z innymi fanami, więc jeśli masz do mnie jakieś pytania lub po prostu chcesz porozmawiać, nie wahaj się ;)
Loading..