TWÓJ KOKPIT
0

REDAKCJA > Master of the Force

Nick: Master of the Force
Email: piotrrutkowski97@gmail.com

Kilka słów o sobie:
Imię i nazwisko: Piotr Rutkowski
Miejsce zamieszkania: Olsztyn
Rok urodzenia: 1997

Gwiezdnymi Wojnami zaraziłem się w 2006 roku. Obejrzałem wtedy w telewizji "Mroczne Widmo". Film mi się spodobał w takim stopniu, że miesiąc później miałem obejrzaną całą Nową Trylogię. Więc można powiedzieć, że się na niej wychowałem. Jednak to nie ona zrobiła ze mnie fana "z krwi i kości". Dokonała tego Klasyczna Trylogia, po której mogłem spokojnie nazwać siebie fanem Gwiezdnych Wojen.

Niedługo po obejrzeniu całej sagi zacząłem się zapoznawać z gwiezdnowojennym Expanded Universe. Co mi się w nim najbardziej spodobało? Pewnie niegraniczona liczba historii i bohaterów. Może na początku ta liczba była nieco przytłaczająca, lecz z czasem wszystko się zmieniło na dobre. Dlatego teraz mówię: ?Gwiezdne Wojny to nie filmy. Gwiezdne Wojny to filmy i EU?.

Na początku roku 2010 znalazłem się na Bastionie. Od razu mi się spodobała atmosfera tej strony. Od początku mojej historii tutaj starałem się udzielać aktywnie na Forum i na stronie głównej. Najważniejszym dla mnie wydarzeniem związanym z tym miejscem było zaczęcie pracy redaktora w dziale komiksów zagranicznych, co mam nadzieję będzie trwało jak najdłużej. Bastion to najlepsza strona jaką regularnie odwiedzam. I niech tak pozostanie.

Poza Bastionem można mnie spotkać na Olsztyńskich Spotkaniach Fanów Star Wars. Oczywiście wszystkich zapraszam :)

Oprócz Gwiezdnych Wojen interesuję się przede wszystkim sportem (piłką nożną, tenisem ziemnym i snookerem). Gram również na gitarze.

Jeżeli masz jakiej pytania, lub chciałbyś się czegoś więcej dowiedzieć to pisz do mnie. Na pewno z chęcią odpowiem. :)
Loading..