TWÓJ KOKPIT
0

REDAKCJA > Jaya

Nick: Jaya
Email: redakcja@gwiezdne-wojny.pl

Kilka słów o sobie:
Największa przygoda mojego życia zaczęła się w 1994 lub 95 roku (nie jestem do końca pewna, ale to była druga klasa liceum), kiedy z braku czegoś innego zdjęłam z półki w bibliotece Dziedzica Imperium. I wpadłam! Zaczęłam szukać dalej po różnych bibliotekach. Po kilku latach stwierdziłam, że w bibliotekach nie ma zbyt wiele. Już wtedy rodzinka wiedziała, co w trawie piszczy, więc na gwiazdkę w 1997 roku pojawiła się pierwsza moja własna książka SW ? ?Kryształowa gwiazda?. Dlatego mam do niej pewien sentyment (jaka by nie była). To był zaczątek mojej sporej już teraz kolekcji.

Na Bastion trafiłam trochę przypadkiem. Ośmielam się żartować, że to jedna z dwóch rzeczy, które PAJ zrobił dobrze. Popisując się Alderaanem 2003 Dan Falcon podał adres Bastionu. Trafienie tam zabrało mi rok, ale w końcu się udało. I wpadłam po raz drugi. Po drodze zaliczyłam ICO i listę dyskusyjną swpl.

Co do moich zainteresowań spoza uniwersum SW, to są to przede wszystkim książki: fantastyka wszelkiej maści, ale nie tylko. Poza tym film w różnych postaciach. Głównie kino akcji (nietypowo jak na kobietę?) i fantastyka w różnych formach. Kino azjatyckie: Hongkong, Chiny, Japonia; akcja (j.w.), historyczne (klimaty samurajskie i nie tylko), fantastyka, anime... Można by wymieniać w nieskończoność.
No i oczywiście muzyka w dość szerokim spektrum, choć mocno nieuporządkowana.
Loading..