Sonda

Czym powinno się zająć Lucasfilm po ostatnich zmianach?
  Głosów
Trzecią trylogią Gwiezdnych Wojen
52%541
serialem aktorskim
24%251
filmem o wróżkach
9%94
Indianą Jonesem 5
4%44
kinową wersją The Clone Wars
7%69
sequelami Red Tailsów
1%9
czymś innym
3%33
Łącznie głosów: 1041

Komentarze (45)

lol ludzie... powstanie 3 trylogia i prawdopodobnie 4... Google nie gryzie.

TCW ale kanonicne

W sumie obejrzałbym cokolwiek z perspektywy Sithów, nawet jeśli potem mieliby przejść na nudną stronę mocy.
Byleby nic o padawanach, wybrańcach zbawcach galaktyki :/

"3 Trylogia brakująca trylogia była by najlepsza" Tak powiedział bym kilka lat temu ale po tym co zobaczyłem w TCW nie mam pewności czy chcę jeszcze żeby Lucas wprowadzał kolejne ehm *nowości* w kanonie. Może zamist tworzenai czegoś nowego powinni zajac sie likwidacją szkód i zniszczeń wywołanych przez Dave'a Filoniego i jego głupie pomysły.

Dżordż, mówię ci, kręć pornola :)

Powinni zająć się czymś takim (tylko dłuższym) jak trailer TOR-a

Oczywiście trzecia trylogia teeeż może być :D

Serial, ale z dala od klasycznych filmów, wokół nich jest już za gęsto. Co do trylogii... Lepiej nie ryzykować. No i warto by było zdekanonizować TCW.

Trylogia numer 3 !!

Jestem za 3trylogią. Myślę, że nic by to nie namieszało.Zobaczcie jak namieszał P. Kemp w ,,Rozdrożach czasu ,,5000 lat cofnął się w czasie. myślę, że powinni już przesadzać z takimi okresami. ,,Revan,, i prawie 4000 lat wstecz to już full.Co wy o tym myślicie?

jestem za trzecią trylogią.

Nic z tego. Chciałbym natomiast żeby skończyli robić TCW, a najlepiej żeby ta cała dziecinada przestała istnieć. TCW ssie i to na całej linii.

->ObiWajd · 2012/09/19 13:46
Serial bo Trylogia nigdy nie wyjdzie bo nie miała by sensu bo albo by była daleko w przód i niezwiązana z bohaterami sagi bezpośrednio albo wyszła by bliżej sagi i namieszała by na maxa przez co gwiezdne wojny straciły by sens a jeśli ktoś ma wątpliwości to odsyłam go do książek, komiksów i gier. Ale przypuszczam że serial też namiesza tak jak miesza to durne, dziecinne the clone wars. AMEN

Proszę Cię przeczytaj Trylogie Zahn'a albo duologie. wcale nie jest za daleko wysunięta i też bohaterowie są ze starej trylogii... wszystko do siebie pasuje. Jest dużo nawiązań do starej trylogii także.

Więc zacznij czytać, a później pisz.
Zgadzam się z tobą co do serialu, a także do TCW... TCW jest żałosne i jak dla mnie nie istnieje.

Zagłosowałem na serial,bo gdyby bardzo się postarali to dostarczyliby wiele uciechy, a trzecia trylogia faktycznie trochę by zamieszała w uniwersum. Ale kto wie, Sapkowski też twierdził, że historia Wiedźmina skończy się na pięcioksiągu i dwóch zbiorach opowiadań, a tu co? Sapkowski jest w trakcie pisania kolejnej książki.

Serial bo Trylogia nigdy nie wyjdzie bo nie miała by sensu bo albo by była daleko w przód i niezwiązana z bohaterami sagi bezpośrednio albo wyszła by bliżej sagi i namieszała by na maxa przez co gwiezdne wojny straciły by sens a jeśli ktoś ma wątpliwości to odsyłam go do książek, komiksów i gier. Ale przypuszczam że serial też namiesza tak jak miesza to durne, dziecinne the clone wars. AMEN

ja chce star wars the clone wars 2 w kinach

Trylogia albo serial.

TCW jest całkowitą bzdurą. Nie było chyba jeszcze nicc co by tak niszczyło UNI.

TCW jest całkowitą bzdurą. Nie było chyba jeszcze nicc co by tak niszczyło UNI.

chazz_duran · 2012/09/08 11:30
Serial aktorski bo z III trylogii nic dobrego raczej by już nie wyszło...

A z serialu tak? Czytałeś w ogóle trylogie Zahn'a? Zdaje się że nie. Shab! Lepiej zacznij.

III trylogia? Jesteście pewni? Lepiej Indy'ego 5 zrobić!

Serial aktorski bo z III trylogii nic dobrego raczej by już nie wyszło...

Fox -> Lucas nie będzie żył wiecznie - w końcu wie o tym i z tego powodu znalazł sobie potencjalnych następców jak np. nowa szefowa Del Reya "reboot SW może być ciekawy" czy sam największy reżyser w animacji Dave Filoni - byliby by w stanie poprowadzić SW na nową drogę zgodnie z punktem widzenia wyznawców filonizmu - Ia! Ia! Ia! Filoni Fatang!

haha i OMG ... po co tyle głosów na nową trylogię skoro i tak ona nigdy nie powstanie co Lucas potwierdzał już nie jednokrotnie... >.<
ja to bym wreszcie obejrzał ten serial aktorski bądź tcw w kinie. Ale jestem szczególnie za serialem !

kinowa wersja the clone wars to by było
coś!!! i trzecia trylogia star wars też:)!!!

Trzeba przyznać, że seriale w ostatnich latach naprawdę zyskały na jakości. Aż powoli zaczynam kibicować serialowi aktorskiemu SW. Chociaż z drugiej strony, większość nowych projektów związanych z naszą ukochaną sagą okazuje się mniejszą lub większą klapą, więc dla bezpieczeństwa zaznaczyłem opcję "film o wróżkach".

Vergesso - czy ja wiem, czy dzieciarnia. Ludzie - w wieku 30 i więcej lat - mogą źle oceniać prequele i TCW, ale jak się pogada z nimi to właśnie najbardziej oczekują 3 trylogii. Ja sam tak mam :D, a na CVI właśnie to słyszałem. Lucas też, gdzie cały tłum krzyczał mu zrób 3 trylogię:D. Pewnie jesteś już za stary, ale jeszcze za młody :D.

Serial aktorski zdecydowanie, ew. jeszcze Indiana Jones 5, tylko z tym jest jeden problem - to PRZEDE WSZYSTKIM projekt Spielberga, więc dajmy tu spokój z wywyższaniem Lucasa :P

Ale że najwięcej odpowiedzi na trzecią trylogię...widać tutaj świetnie, że dzieciarnia zdominowała Bastion.

kinową wersią clone wars!!!

Tylko serial aktorski z całej listy się liczy. Trzecia trylogia? Ludzie, jaka trzecia trylogia? O czym? Kiedy? Włóżcie mózgi z powrotem pod czaszki.

Trzecia Trylogia musiała by się dziać po Fate of the Jedi - inaczej połowa kanonu legnie w gruzach (Lucas nie ma żadnego szacunku dla EU), dlatego ja jestem na nie jeśli o to chodzi.
Natomiast bardzo czekam na serial aktorski.

tylko że Lucas lada dzień nie będzie miał już nic do powiedzenia :P

Ludzie obudźcię się, trzecia trylogia nigdy nie powstanie, Lucas już dawno, jasno i wyraźnie ogłosił że skończy się na dwóch trylogiach. Ja chciałbym żeby w końcu zajeli się serialem aktorskim.

niech zrobią trzecią trylogie do chole...

Serial!!!

zagłosowałem na sequele Red Tailsów, czysto w celach trollingowych :D

Ja bym chciał aby zrobili trylogie o czasach sprzed trylogi o anakinie

dobrym, poważnym, dorosłym serialem ala najlepsze produkcje HBO

*

*

*

Hahahahahahah ahhahahahaha ahahahahahha


Przepraszam :P

Najlepiej by było gdyby w końcu zajęli się serialem aktorskim, bo jest zapowiadany już chyba od trzech lat, a ja już nie mogę się doczekać! Po serialu aktorskim fajnie by było gdyby zrobili trzecią trylogię. Niech Moc będzie z Wami.

Bardzo bym chciał, żeby zrobili 3. trylogię.

nie no trzecia trylogia to było by coś.

Zatrudnic Joss Whedona zeby sie zaja serialem aktorskim

Serialem aktorskim,bo już nie mogę się go doczekać.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:
Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.