Sonda

Którą serię komiksową Egmont powinien wydać jako następną w ramach albumów?
  Głosów
Invasion
36%254
Dawn of the Jedi
41%290
Knight Errant
11%74
inną
12%85
Łącznie głosów: 703

Komentarze (21)

Invasion chętnie bym zobaczył :)

reszta Tales of the Jedi, byłbym kontent

Invasion :P

Tales of the Jedi. Tym razem do końca :)

eeeeee, nie ma gier i filmów

Knight Errant ma podobno się już skończył, więc on powinien iść jako pierwszy na ruszt.

ja bym z chęcią chciał by egmont wydał
knight errand i dawn of the jedi ponieważ lubie komiksy, ksążki i gry o starej republice.

"Knight Errant" oraz "Lost Tribe of The Sith" - czyli komiksy powiązane z książkami, które u nas wychodzą/wyszły. Poza tym, mimo że słyszałam, że seria jest słaba, chciałabym przeczytać. "Jedi: The dark side", czy jak tam się to nazywało (seria o misji Qui-Gon Jinna i Xanatosa - na Telos)

zdecydowanie Invasion

Vergesso -> I dlatego głosowałem na opcję "inną" nawet pomimo tego że to niewiele by zmieniało - to że większość myśli inaczej nie powoduje że głos jest mniej ważny. Chociaż pewnie jakby wydali w PL komiksowy NJO to i tak pewnie bym kupił pomimo uważania że ta seria nie jest warta ładnie oprawionego zbiorczego wydania.

Marność jest taka, że wszystkie serie są w powijakach i żadna nie zapewni długiej egzystencji. Na pewno z powodu walorów artystycznych powinni odpuścić KE. Najbardziej chciałbym Invasion, ale bardziej rozwojowe jest DotJ, więc pewnie na tą serię padnie.

Piett -> I owszem, ja nie czytałem. Ale raz, że ciekawią mnie Yuuzki w komiksach, a dwa, że dwie pozostałe zapowiadają się nieciekawie, a zwłaszcza DotJ.
Więc nie wiem jakie jest Invasion, ale może się okazać, że to przysłowiowe "mniejsze zło".

Darth Kasa -> To oczywiste że to rzecz indywidualnego gustu - ale po prostu to było u mnie tak jak z Mrocznymi czasami - 1 tom był OK potem dużo gorzej i podobnie tu:).

Pierwszy tom Invasion czytałem i był niezły, więc ta seria interesuje mnie najbardziej.

Nie zdziwię się jak okaże się że wiele z tych co głosuje nie czytała Invasion - nie wiem jakie są dwie pozostałe, ale jest to bardzo kiepska seria nawet jak na historie o Yuzhaan Vongach.

Stare czasy Jedi jakoś mnie nie kręcą, Knight Errant już prędzej ale na przekór zagłosowałem inaczej niż reszta - lepiej wydać pojedyńcze historie związane z innymi seriami jak np. nadzwyczaj udane Ghost Prison, Wrong Side of the War i różne inne smaczki zapomniane na ten moment.

Dawn of the Jedi

Invasion zdecydowanie, nawet jeśli jest zawieszone.
O Knight Errant bywają różne opinie, często nieprzychylne, a DotJ może być kolejnym potworkiem od Ostrandera i Duursemy.

Ew. jeszcze Agent of the Empire bym zobaczył.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:
Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.