Sonda

Co sądzisz o przejęciu przez Electronic Arts produkcji gier?
  Głosów
Super, EA wydaje bardzo dobre gry
20%32
Mam nadzieję na więcej tytułów
48%78
Szkoda, nikt nie robił takich gier jak Lucas Arts
22%36
Nie obchodzi mnie to
10%17
Łącznie głosów: 163

Komentarze (15)

Lucas Arts też robiło słabe gry, więc EA będzie godnym następcą swojego poprzednika.

Revan_127 To chyba masz bardzo nikłe pojęcie o tym, ile "dobrego" zrobiło EA przez ostatnie lata. Nie będę wymieniał wszystkich projektów, które kończyły się klapami, wspomnę tylko zeszłoroczne SimCity.

Co do łatek, to mam nadzieję, że sobie żartujesz, bo płacenie pełnej kwoty za wybrakowany/uszkodzony produkt podchodzi pod sąd, a nie "darmową pomoc pomimo że nie musi". To jest ich zasrany obowiązek, żeby wydać przetestowany produkt, a nie najpierw kroić hajs za półprodukt, który często jest w fazie beta a nie release.

Szkoda, że nie mogą razem czegos stworzyc...

Myślę, że marka będzie ich zobowiązywała do zrobienia czegoś dobrego. To chyba leży w ich interesie żeby zrobić dobrą grę, żeby ludzie się nie zrazili już zupełnie.

Nie obchodzi mnie to, nie gram w gry komputerowe.

666sobol? Żal mi w ogóle takich komentarzy, EA w przeciągu ostatnich 5-10 lat wypuściło więcej bardzo dobrych gier, niż LA przez cały okres swojego istnienia. Choć nie podobają mi się do końca nowe porządki Disneya, to ta decyzja jest zdecydowanie najlepszą dla naszego uniwersum od bardzo bardzo dawna. Marzy mi się coś w stylu Mass Effect w uniwersum Star Wars. Byłoby zaje*iście. A jak wszyscy wiemy EA jest włąścicielem BioWare więc jest to możliwe. Oprócz tego, już zapowiedziany Battlefront? Extra! No i jeszcze nie potwierdzone ploty, że mogą pracować nad KOTOR III!!!

Co do łatek, to wydaje mi się, że lepiej, żeby już po wypuszczeniu gry i otrzymaniu zysków od graczy, kiedy studio nie jest już do niczego zobowiązane, pomagało poprzez poprawianie błędów które popełniło. Twoja gadka jest w ogóle bezpodstawna, narzekasz, że ktoś ci za darmo pomaga, pomimo, że tego robić wcale nie musi.

Jestem absolutnie zadowolony z tej decyzji i z całego serca ją wspieram. Jest to dobra decyzja, co widać nawet po sondażu, gdzie (w momencie gdy piszę tego posta) 73% osób (czyli prawie 3/4) podziela moją opinię.

EA już tyle zje*ało że trudno mi wierzyć, żeby wyszło z tego coś dobrego...

w ogóle nie ma już dobrych gier sam szajs i do tego trzeba jeszcze z 10 łatek pobierać nie ma i nie bedzie dobrych gier bo robią je ludzie bez ambicji

Jestem ciekawa jak to pójdzie EA, czas wszystko pokaże. Miejmy nadzieję, że nie zrypią tego.

Lubię EA, więc mi pasuje. Aczkolwiek ta polityka rozpierniczania starych porządków przez Disneya nie widzi mi się...

Nie spodziewam się niczego dobrego po EA. Są znani z taśmowej produkcji podobnych tytułów i braku ambicji. Marzę o dobrym RPG lub RTS. Dostaniemy najwyżej trochę kopiuj wklej strzelanek.

Po ostatnich latach działalności LA myślę, że zdecydowane szefostwo i góra szmalu w EA dobrze zrobi tym grom. O ile nie będą wypuszczać gier SW taśmowo, a historia z niedorobionym BF4 ich czegoś nauczyła - będzie dobrze.

Szkoda, nikt nie robił takich gier jak Lucas Arts. Na to zagłosowałem. EA robi jedną grę, w którą lubię grać, czyli Fifa, ale tam też jest mnóstwo błędów. Niech Moc będzie z Wami.

Szkoda, nikt nie robił takich gier jak Lucas Arts :(

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:
Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.