Sonda

Jakie gadżety kolekcjonujesz najchętniej?
  Głosów
Klocki LEGO
38%54
Figurki Hasbro
9%13
Figurki wysokojakościowe (np. Sideshow, Kotobukiya)
13%19
Modele
11%16
Puzzle
2%3
Repliki
3%5
Inne (wymień w komentarzach)
24%34
Łącznie głosów: 144

Komentarze (30)

Donmaślanoz14 --> bardzo słuszna uwaga, ale skoro zostało już uogólnione i z tego co zauważyłem większość z nas właśnie to zbiera... :)

Jak dla mnie komiksy i książki nie podlegają pod "gadżety", ale ok.

Plakaty i kalendarze, książki i komiksy. Figurki również, ale nie "masowo".

Figurki, puzzle, modele, repliki i plakaty :)

sam buduję (np. hełmy). Boba Fett już na wykończeniu, Republic Commando rozpoczęty, nowy szturmowiec z ep7 w planach. O mieczach świetlnych i innych przedmiotach nie wspomnę.

1. Lego 2. Komiksy 3. Książki

Hasbro 3 i 3/4- ok.480, pojazdy ok. 20, wysokojakościowe 14, inne..., zbieram od 10 lat.

jeśli chodzi o figurki to Hasbro , choć opornie mi to idzie :/ mam kilka figurek lego, troche książek i kilka komiksów :)

tak,tak wycinki z gazet, nie mylisz się. W latach osiemdziesiątych XX wieku kiedy weszła klasyczna trylogia do kin w sklepach nie było nic na temat Star Wars. Wtedy tylko gazety zamieszczały zdjęcia i artykuły. Jak ktoś miał znajomości w bibliotece dobrze zaopatrzonej w prasę to po czasie mógł wiele artykułów zdobyć. Na strzelnicach obwoźnych wesołych miasteczek można było dostać zdjęcia z SW, a jak ktoś miał znajomości w kinie to i plakat mógł zdobyć. Taki były czasy. Potem w latach dziewięćdziesiątych pojawiły się książki i komiksy, gry komputerowe i bardzo dużo publikacji w gazetach z grami komputerowymi. Kiedy SW weszło do kin w Polsce miałem wtedy 9 lat. Na IV epizodzie byłem jako dzieciak ponad 30 razy. Było to możliwe bo moja mama pracowała w kinie no i wchodziłem na film gratis. Stare dzieje. Fajnie powspominać.

Lego Modele i figurki to jest to coś

Wycinki z gazet? Serio? :P

Jeśli książki się liczą...

Komiksy GIGANT POLECA, z Kaczorem Donaldem w roli głównej

Najważniejsze to multimedia: filmy tematyczne na VCD, VHS, DVD, Blue-ray, potem gry na PC i konsole: PSP, PS Vita, PS one, PS2, PS3, X-box, Game Cube, Game boy, Game colour, następnie jedna z najliczniejszych kolekcja płyt CD i Vinyl z muzyką. Potem mamy książki, komiksy, albumy, dla dziec, do tego audiobooki. Wreszcie gazety, wycinki z gazet. No i zapomniałbym jeszcze o kartach i nalepkach.

Zdecydowanie modele - raz, że modele do klejenia i malowania AMT i Revella, do których wróciłem po paru latach, a dwa, że kolekcja DeAgostini Kultowych Statków i Pojazdów do której wciąż mam sentyment, a która została przedwcześnie zakończona.

Plakaty

Do czasu prywatnego bojkotu nowych produktów lubiłem zbierać głównie figurki ``wysokojakościowe`` jak i modele z naciskiem na te związane z tematyką Imperium.

Tylko klocki LEGO

Książki i komiksy dotychczas, ale teraz juz nic nie ma niestety.

Lego jest dla wszystkich :D

od kiedy "skolekcjonowałem" Aaylkę - reszta jest mi niepotrzebna ;P

Ubrania, bo książki i komiksy to raczej oczywista oczywistość:)

fighter pods

Wszystko po trochu

Nic z tych rzeczy, a już na pewno nie klocki Lego, to dobre dla dzieci.

To są przede wszystkim klocki LEGO, ale oprócz tego mam kilka figurek Hasbro, dwa miecze świetlne FX (Obi`ego i Maula), a w przyszłości chciałbym też kupować figurki od Sideshow. Niech Moc będzie z Wami.

Klocki Legp, figurki Hasbro, modele Revell, puzzle

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:
Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.