Sonda

Którą planetę Abrams powinien był wysadzić w pierwszych minutach filmu?
  Głosów
Tatooine
12%35
Coruscant
28%81
Hoth
2%6
Naboo
17%49
Dagobah
3%9
Geonosis
10%29
Bespin
1%4
Yavin
6%17
Kamino
5%15
inną
15%44
Łącznie głosów: 289

Komentarze (28)

D`Qar - kupsko jakich mało!

Nal Hutta!

Moraband, bo udaje Korriban.

Jar jara wysadzić. Mam przez niego koszmary. Ma ktoś C4 i teleporter do innej galaktyki? Sprzedam swojego mudżyna! Okazja życia!!

Felucię, bo tam poległa jedna z najcudniejszych Jedi. Kara musi być dla tej zdziczałej planety.

co to za ankieta w ogole? xd

Patrząc na bazę starkiller nie zdziwiłbym się gdyby w IX epizodzie była 3 gwiazda śmierci, 3 i 4 baza starkiller (2 byłaby już w òsmej) i 10 innych stacji bojowych, które niszczyłyby wszystkie planety i wrogie stacje. Na koniec ktoś trafiłby w gwiazdę, która rozwaliłaby ostatnie systemy.

Dagobah - bo tam przez lata ukrywał się zielony kurdupel Yoda, który zwalczał Imperium i skłaniał Luke do zamordowania Dartha Vadera... ;)

Naboo! Razem z jej podwodnymi mieszkańcami.

powinien wysadzić bespin lub geonosis

Ej, Jar Jar jest ambasadorem Naboo na Coruscant :D.

Moim zdaniem powinien był wysadzić Mandalore.

Ale on nie mógł wysadzić Yavina ani Naboo, skoro na tej pierwszej Rey odkrywa Moc, a na tej drugiej ukrywał się Luke Skywalker :/

Zamknąć sondę, w końcu widzieliśmy ten film i na początku żadna z powyższych planet nie została wysadzona. Może tylko Honsnian Prime, ale to nowa planeta i w dodatku w środku filmu.

Michalomatek >> Jedno nie wyklucza drugiego, ale ogólnie to jest to zależne od punktu widzenia. Z punktu widzenia przedstawionego uniwersum, to oczywiście tak, Coruscant jest najważniejszy bo to stolica Republiki, ale z punktu widzenia przedstawionej w prequelach historii, to wydaje mi się że ważniejsze jest Naboo, chociażby dlatego że najwięcej postaci z niej pochodzi, a TPM całe jest poświęcone problemowi na Naboo.

Naboo, bo tam jest Jar Jar

Brak opcji "wszystkie". :D A mówiąc już całkiem szczerze - chciałbym, by któraś z nich pojawiła się w ST. Jeżeli żadnej z nich nie będzie w nowych epizodach, to zostały "wysadzone" poza ekranem.

Naboo jest fajne, a tak to bym wysadził Coruscant

W EaW udało mi się tak prowadzić wojnę że celowo traciłem planety aby móc je niszczyć GŚ, udało mi się zniszczyć wszystkie dostępne planety.

Darth Zabrak - byłem pewny, że główną planetą prequeli był Coruscant. A z gunganami wystarczy zrobić to, co z geonosianami w komiksach marvela.

Którą wysadzić? Oczywiście że Naboo, czyli de facto gówną planetę prequeli, to by było takie symboliczne, wysadzić ją razem z tymi durnymi gunganami i zielonymi łączkami po których chodzą te przerośnięte kleszcze. Fuj :P.

"Inną".
Powinien to być Endor zarówno jako planeta, jak i wszystkim znany i lubiany księżyc o tej nazwie. Wychodzę z założenia, że Ewoki otrzymały coś do utrzymywania stałej komunikacji. :P

Zmieniam zdanie na Krogulusa Prime.

Vergesso - w komiksach Marvela życie zostaje tam wysterylizowane.

Geonosis - nie dość, że pustynna planeta(a takich nie lubię), to jeszcze żyją na niej o wiele za duże robale. Zresztą, grałem ostatnio w EaW, to między innymi tą planetkę właśnie zaorałem Drugą Gwiazdką Śmierci :P

-[spoiler]luke zginie a leia wyjdzie za poea

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:
Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.