Sonda

Jak Ci się podobała zajawka "Hana Solo"?
  Głosów
Była świetna!
23%26
Całkiem niezła
52%59
Wyszła średnio
17%19
Raczej słabo
7%8
Kompletna porażka!
1%1
Łącznie głosów: 113

Komentarze (8)

Wyszedł taki naturalny , nie jest specjalnie napompowany .
Do IMAX się na pewno udam .

Nie ma opcji dla tych, którzy nie oglądali z różnorakich powodów? Smuteg. W takim razie nie zaznaczę nic, bo nie powinno się kłamać.

Świetna wizualnie, świetna muzyka, czuć klimat. A Aldena i Donalda ocenię po seansie. Nie ma sensu teraz, kiedy zobaczyliśmy parę krótkich scen bez kontekstu.

Zajawka, jak dla mnie, jest świetna. A to dlaczego? A dlatego: fajne gęby aktorów, kilka niesamowicie mocnych ujeć, dramatyczna muzyka, prosty pomysł, czarny charakter rodem z Mad Maxa. Han to legenda. Lubię Ehrenreicha i myślę, że gość zasługuje na szansę. Film na pewno nie będzie totalną tragedią... kaszanką być może tak, ale i tak pójdę przekonać się na własne oczy :)

Cała Zajawka mi się podobała. W stylu Black Runner trochę, jedynie co mi się nie podobał to aktorzy - Lando jeszcze ujdzie ale totalnie nie podoba mi się aktor grający Hana.

aktor grający Solo jest świetny !!!

Całkiem niezła, podobała mi się muzyka, widoki i stylistyka wskazująca na to że podtrzymany zostanie klimat RO czyli brudne, niejednoznaczne, doroślejsze SW. Na to liczę, oby Howard nie zawiódł.

Estetyka i klimacik - jak najbardziej w porządku, ale główna postać filmu kłuje w oczy. Zatem zaznaczam "średnio".

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:
Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.