Sonda

W związku z rocznicą "Azylu dla grupy z Sondy" na forum, co sądzisz o samym Azylu i o ludziach tam piszących:
  Głosów
a co to jest ta sonda i azyl?
56%93
ja bym ich zamknął profilaktycznie, cholera wie co tam wypisują w tych długich postach
7%12
przeczytałem jednego posta i kompletnie zgłupiałem
5%8
to małe zielone ludziki planujące przejąć kontrolę nad światem, sonda to przykrywka
13%21
Są całkowicie pokręceni
3%5
Chyba im się nudzi
4%7
To fajny pomysł, też bym chciał, ale się wstydzę
1%2
Super ludzie, zaraz też coś dodam...
11%19
Łącznie głosów: 167

Komentarze (23)

Co to ten "azyl" ?????

eeeeeee...... pierwsze slysze o tym, niech mnie ktos oswieci [tylko nie po oczach ;) ]

a jak rope rozdaja to moge wstapic :))))

Eh, czytam te wszystkie wypowiedzi, a głos philomythusa w szczególności przypomniał mi w jakich czasam żyjemy... Jak nie wiadomo o co chodzi, to można śmiało strzelać, że albo o seks, albo o...(o)ROPĘ! :) Niech to, ci ludzie z sondy są całkowicie pokręcenie i tak właśnie zagłosowałem.

Gith 2003/05/16 15:15: czyli największej klęski Lucasa ...
:->

No i stalo sie! Dzis mamy 16 maja - Rocznice Swiatowej Premiery Star Wars Episode II Attack of the Clones! Hip Hip... HURRA!

NO i stało się dzis mamy 16 maja czyi dokładnie rok po otwarciu Sondy, a potem Azylu!!!!!!!!

A jeśli chodzi o wstąpienie do OROPA, to macie kolejnego członka. Nie mozna pozostawać obojętnym na takie sprawy, należy wziąć wszystko w nasze ręce. To przecież jest nasz obowiązek obywatelski!!!

Cieszę się - naprawdę się cieszę obywatelu Kyle, że nie jestem osmaotniony w swojej walce. A i myślę że z biegiem czasu zyskamy szeroką aprobatę społeczeństwa, które w końcu będzie musiało zaakceptować, że tylko OROPA może uratować sytuację. Proponuję zacząć od blokady sali przesłuchań w sprawie Rywingate - oni tam cały czas mają transmisjce na żywo, więc jakby co nie musielibyśmy czekać do wieczornych wiadomości aby siebie zobaczyć. No i odbiór wtedy powinien być duży. A jak jak już skończymy z pikietą w tamtym miejscu to przejść w pochodzie wzdłuż trasy Zakopane-Kraków, czyli wzdłuż tak zwanej Zakopianki, i w ten sposób zablokować organizajcę Zimowych Igrzysk - dzięki temu zyskamy światowy rozgłos, i może HRW lub AI się nami zainteresuje. Wszystko przed nami - do boju, ze sztandarami w rękach...

Zgadzam się całkowicie drogi Philomythusue. Widzę, że są tu jeszcze ludzie trzeźwo myślący, którym leży na sercu dobro fanów SW. Niniejszym, Philomitusie stajemy się założycielami OROPA. Proponuję przedyskutować czas i miejsce naszych pikiet. Proszę wpaść na kantynę. Wspólnie zastanowimy się jak przeciwdziałać tej karygodnej działalności Azylu dla Sondowiczów, obok której żadnej szanujący się obywatel nie powinien przechodzić spokojnie. Milczenie jest najgorszą rzeczą jaką mogli byśmy zrobić w tej sprawie. To było by nasze nieme przyzwolenie na te wszystkie bezeceństwa, które powypisywali tam przez ten cały rok.

To jak Kyle - robimy jakąś petycję za zamknięciem Azylu. Musimy działać, bo sytuacja może być poważna naprawdę - to co piszesz o Hitlerze jest tutaj szczególnie trafne, ale jakoś nik tego nei zauważa jeszcze. Dobrze że są jeszcze tacy rozsądni ludzie jak Ty Kyle - no to ja chybę napiszę status członkowski Obywatleskiego Ruchu Oborny Przed Azylem (OROPA) - nawet taki zły skrót nie wychodzi. Specjalnie staram się aby brzmiał on w miarę dźwięcznie i był prosty do zapamiętania, bo jak potem mają się o nas uczyć, to fajnie by było żeby nie mieli problemów zapamiętaniem - bo to może być straszna katorga. To jak Kyle - gdzie robimy pierwszą manifestację?

Neimo i Phil mają rację. Wyglądają niegroźnie ale o Hitlerze też tak się mówiło. Tylko dużo gadał a co z tego wyszło potem!? Lordzie Sidious, ja bym ich jednak zamknął zawczasu, dobrze Ci radzę.

mi osobiście brakuje w tej sądzie odpowiedzi bo choć jest ich wiele to jakoś zadna nie pasuje do mie, a Azyl jest spoko czytam regularnie Ich posty no i znam osobiście 4 sosby tam piszące :)

Thengel - nie wstydź się!

Gdybym ich nie znał to rówinież głosowałbym za zamknięciem...ale nie mogę się narażać bo mnie z miecza potraktują... Super ludzie... Zachęcam do przyłączenia się...

to Oni... ;) Oni są wszedzie ;)
Ale zaraz tam zajrzę...

Ja zagłosowałem że się wstydzę :)

Tak jak glos, małe zielona ludziki, oby tak dalej !!!! >(8)

ja tam zajrzałe raz czy dwa i zupełnie nie wiem o co im chodzi i o czym tam gadają?!? O co im chodzi?? To chyba jakaś Lepperiada... A tak na marginesie to serdeczne dzięki za zamieszczenie sondy Stranglerze!!:)

Ja co prawda nie bardzo wiem o co chodzi, ale byłem tam raz czy dwa i uważam że kilka osób jest naprawdę na poziomie - zagłosowałem więc na "Super ludzie" a teraz... biegnę coś dodać ;)

philomythus I Neimoidian: ale się Wam zebrało na poczucie humoru :-))))

Neimo - zgadzam się z Tobą chłopie. Ja też jestem za ich zamknięciem. Z takimi to nigdy nic nie wiadomo. A może to jacyś fanatycy - a wiadomo, że fanatyzm w każdym wydaniu jest zły. Chyba musi się im nudzić, że poświęcająś czas na takie bzdety. A tak swoją drogą towarzyszu Neimo, cóż za zbieżny sposób myślenia - czy my się kiedyś już aby nie spotkaliśmy?

Sonda, sonda ...? Nie słyszałem. Tak profilaktycznie zagłosowałem na ich zamknięcie w zakładzie. Kto wie kto to jest. Że chce im się tak pisać. Nie rozumiem takich ludzi.

ano jako, ze czasem tam sie udzielam zaglosowalem na "usuncie to..."... znaczy no... na ostatnie "jest super"

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:
Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.