Sonda

Twoja Ulubiona Frakcja w SW: Miniatures to:
  Głosów
Imperium
30%205
Rebelia
14%94
Republika
25%170
Separatyści
8%55
Yuuzhan Vong
8%55
Nowa Republika
8%55
Inna
8%52
Łącznie głosów: 686

Komentarze (40)

Czy wy wszyscy jestescie az tak zwaleni aby wydawac nawet 70 zł za kawałek plastiku, w dodatku niekoniecznie ładnego, czy wiernego oryginałowi?

mam małe pytanie? KTO WYMYŚLIŁ TYCH YUUZHAN!!!!!!!!!!.oni wogule nie pasują do sw chyba nikt ich nie lubi.nie sądzę aby lucas miałtakie głupie pomysły.ich nie morze być w nastęepnych częściach star wars..tak właściwie to dopiero niedawno się o nich dowiedziałem ale to wszystko jest baz sensu,nowa republika walczy z imperium a to nagle przylatują przybysze z innej galaktyki i odrazy dają wszystkim popalić.w dodatku wymyślają potwory do zbijania jedi.tom głupią fabułę napewno wymyślij jakiś idiota.ktory nie wie o co chodzi w starwars.

a niby z czego wywodzi się wasze wspaniałe imperium z republiki.poza tym republika ma lepsze pojazdy i klony.

Moim zdaniem odpada Rebela.
Ja gram Imper'em i nigdy nie przegrałem:
Yuuzhan Vong ,Rebelią,Separatystami i innymi.
Poza tym,Imper ma Cool jednostki nie tak jak Rebela czy Yuuzhan Vong.

Imperium rządzi i koniec

Imperium wymiata w każdej grze ;-)

Rebelia lub republika!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mam pytanie do osób, którzy grają Imperium. Czy na turnieju gracie AT-ST'em i Vader'em? Teraz kiedy wychodzi BH, Imperium nie będzie takie dobre. Chyba, że nowe jednostki Separatystów będą słabe. To raczej jest mało prawdopodobne. :-P

Separatyści górą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Yuuzhanie

Sory że dwa razy

Sory że dwa razy

Imperium wymaiatakało niszczycielami

nie gram w to :P I nie mam nic do Yuuzhan :D

IMPERIUM RZĄDZI

DARTH WŁOCHACZ i Mroczna Jedi--> patrzac na date waszej rejestracji zrozumialem dlaczego nie wiecie ocb... dokształcie sie prosze czytajac forum a pozniej zacznijcie sie odywac, go milk?! | Republica of course;]

gdyby nie jedi yuuzhanie by dokopali republice...

Separatyści!!! - Republika ma fajnych żołnierzy ale gupie pojazdy, Imperium jest cool, Rebel też - ale nawa republika i Yuuzhanie są głupi!!!

I to w ogóle jakieś dziwne. Jakaś rasa latająca w kosmos a nienawidząca techniki? No i co oni robili jak Imperium bawiło się z Rebelią? Wtedy był najlepszy czas na atak.

eeeee tam. i tak sojusz i NR wygrała wojnę.Lecz wciąż Yuuzhanie tam są.Coruscant jest podzielona na dwie części:Coruscant i Yuuzhan'tar.

P.S fak you yuuzhan vong(wyrżnąć fanów Yuuzhanów!!!!!!!!!!!!)

dzięki Mroczna Jedi P.S Gdyby Miś Push-upek ich ocenił nigdyby nie wrócili do naszej(SW) galaktyki(a tak wogóle ,czy któś się zainteresował jak nazywa się nasza(SW) galaktyka?)------(Miśa Push-upka można zobaczyć na 4funTV na kartonach[15.05 20.20].)

oczywiście że Rebelia, niema jak klasyka :)

Darth Włochacz>>> wreszcie ktoś myśli o nich to samo co ja. Jak pierwszy raz przeczytałam recenzję książek o nich to zniesmaczyło mnie na długo. Separatyści są najlepsi. Dooku i Sithowie górą!

Darth bercik może jesteś z naszych ale powinieneś poczytać trochę w encyklopedii Bastionu o Yuuzanach.Może wtedy stwierdzisz że oni nie są (cytuję)''th best''.Ciebie też się dotyczy Yun-Yuzanie jeden!

Yuuzhnie =g***** ,p............ ,p(piiiiiiiii).Są głupi jak but(taki zniszczony).Jak oni śmieją naszą(SW)galaktykę(prawdzie mówiąc moja wiara została zachwiana).Oby nasi wygrali.Przez nich zgneli przede wszystkich Chewbacca i Ani(Solo).Yuuzanie f.. y.. .Nie nawidzę ich.Ten kto ich wymyślił powinien być torturowanym w karze dożywocia w pleśniałym ,obleśnym ,prymitywnym kartonowym więzieniu pod dworcem(jeśli to Lucas to sorry ale dlaczego?).

kim są Yuuzha Vong(i tak wole imperium)?

Yuuzhanie :]

Imperium Sithow 4000 lat przed powstaniem Imperium galaktycznego ;)

na razie Republika... po CotF... heheheh :D

lONG LIVE IN EMPIRE !!!!!!!!!!!!

ja gram tylko w ROTS i separatyści są nawet fajni

Rupublika!!!!!!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:
Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.