Fandom

IMPERIUM CZYTA DZIECIOM CZ.3 - RAPORT

HoloProjekcja 10

Imperium Czyta Dzieciom cz.3


...3.03. 2007 o godzinie 15.00, w gorzowskiej księgarni "Daniel" rozpoczęła się kolejna podróż do ... odległej galaktyki.
... I tak oto na "Zemstę Sithów" kolej przyszła. W księgarni na fanów i słuchaczy czekali: Imperator, Rycerze Jedi , Sithowie, Dwóch Jawów, admirał Isard, mistrz Yoda oraz kilku przedstawicieli naszego stowarzyszenia przebranych za zwykłych "książkożerców", tak dla niepoznaki. Na wstępie, dzięki oficjalnym albumom i figurką firmy "Hasbro", została przedstawiona krótka historia rycerzy Jedi (w końcu to oni zostali zrobieni w Banthe i zniknęli z odległej galaktyki na kilkanaście lat). Później, to już tylko śledziliśmy losy Anakina S. który wkroczył na ścieżkę ciemnej strony Mocy. Cała opowieść zilustrowana była pięknymi, rysunkami Sith K., czyli Kasi.
Jeśli myślicie że poprzestaliśmy tylko na tym, to jesteście w dużym błędzie. Każdy ze słuchaczy, nie tylko mógł zapoznać się z "najszlachetniejszą" bronią galaktyki, ale również, choć na chwile, stać się Lordem Vaderem, przemierzając jego hełm. Mógł również przejść, przy pomocy labiryntu na ciemną stronę, narysować, krok po kroku, Lorda Vadera a także stworzyć jego lustrzane odbicie. Jednym słowem, szkoda że was tam nie było. Ale nic straconego, od czego są HoloFotoGrafie, prawda?


Udział wzięli:

YangObi - Anakin S.
Sizar - Jedi czytający
Pucek - Jedi obserwujący
Ewel - Jedi uśmiechnięty
Skrzat - Jedi Pływający
Kasia - jako Sith K.
Pieczyfko - Admirał Isard
Tarkin – HoloFotoGrafik
Cinek - Jawa pierwszy
Piterek - Jawa drugi
ZaxonSpox - "książkożerca" w cywilu
Zabor- "książkożerca" w koszulce
Imperator Jacewa - jako ważna persona
Kaczka - nowy nabytek


Raport oraz zdjęcia: Sizar

Tagi: Dagobah (10) Dla dzieci (157) Gorzów Wlkp. (16) Imprezy / eventy (33) Relacja (301)
Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.