TWÓJ KOKPIT
0

III RZESZOWSKIE SPOTKANIE FANÓW STAR WARS :: Fandom

Data: 23.09.2006
Miejsce: "Tawerna"

Program spotkania:
 • dyskusje,
 • gry.

  Na to spotkanie Moc przywiodła nowych fanów, a dokładniej to fanki, które jak się miało okazać zostały z nami na dobre:] A co do przebiegu samego spotkania to oddajmy głos części uczestników, którzy podzielili się z nami wrażeniami:

  Nen Yim:
  ”Żałuję, potwornie żałuję, że musiałam wyjść w trakcie tak fajnie się zapowiadającej dyskusji. (…) Idąc na to spotkanie, nie bardzo wiedziałam, czego się spodziewać. Czy ja, "świeżynka" w dziedzinie Gwiezdnych Wojen, się odnajdę. Ale nie było tak źle. Baaaaaardzo mi się podobało.:) :) :)”

  Max:
  ”Fajnie było, zwłaszcza te rozważania filozoficzne na temat Ciemnej i Jasnej strony. I śmiesznie, to trzeba przyznać.:D”

  Corral matrixik:
  ”No normalnie spoko spotkanie.(…) Do głowy by mi nie przyszło że można tak szydzić z SW xD”

  promil:
  ”Po burzliwych dyskusjach stwierdzono kilka nowych faktów i potwierdzono stare.
  - Luke jest jaki jest ponieważ był ofiarą molestowania seksualnego przez wujka i ciotkę, a wszystkiemu winna jego grzywka :)
  - Yoda wiedział gdzie się schować. Na Dagobah założył hodowlę zielska, a że nie miał z kim handlować, to chcąc nie chcąc sam wypalał ;)
  (…)
  - W sumie Jedi fajnie być. Pobierać się nie mogą, ale do miłości się ich zachęca, więc żyją jak marynarze, podróżują po świecie i używają dziko w każdym porcie ;)
  - Jar Jar jest świetnym natchnieniem dla nowych wymyślnych sposobów zabijania i tortur”


  Tori:
  ”Było gut. I co by tu jeszcze napisać, żeby nie robić powtórek... Dobra, nie chce mi się myśleć.:P”

  Kasis:
  „Dyskusje były... hmm.. no w sumie to nawet były:P (…) Było śmiesznie i sądzę, że nie najgorzej jeśli nawet momentami coś nam zgrzytało lub gadaliśmy o smerfach:P”

  A na koniec bonusowo nieobecny na spotkaniu Stewie:
  ”A mnie tym razem nie było:( Najbardziej szkoda mi dyskusji mojego pomysłu. Przekonałbym Was wszystkie lajciaki ;) do jedynie słusznego postrzegania Mocy, a tak co? Ale ja to jeszcze nadrobię.”

  I tą groźbą (do dziś nie zrealizowaną:P) zakończmy.


 • TAGI: Relacja (301) Rzeszów (32)
  Loading..