TWÓJ KOKPIT
0

Graduation Day :: Komiksy

Tytuł oryginalny: Graduation Day
Scenariusz: Chris Avellone
Rysunki: Stewart McKenny
Kolory: Ronda Pattison
Litery: Michael Heisler
Edytor: Jeremy Barlow
Oryginalne wyd.: Dark Horse Comics 2007
Polskie wydanie: brak

Wydano w zbiorze Clone Wars Adventures volume 10Recenzja Lorda Sidiousa:

Chyba w każdej regularnej serii znajdzie się opowieść, która świadczy o tym, iż twórcą zaczyna brakować pomysłów. Tak było chyba i tym razem.

Oto przed nami Dantooine i jakaś farmę pełna dzieciaków, którą zaczynają forsować droidy Separatystów. Cóż taki klimat może nawet i byłby fajny, bo to byłoby nawiązanie do Tartakovsky’ego, ale niestety farma okazuje się być Akademią Jedi, a dzieci padawanami. Ale i tak mogą załatwiać droidy za pomocą wszelkich możliwych sposobów – jak np. maszyny rolnicze czy bydło.

Ja odniosłem wrażenie, że tym razem zapomniano o dobrym pomyśle, chciano raczej pokazać, coś czego jeszcze nie było. Wątpię by odpowiednik kombajnu mógł bez problemu wjechać na czołg AAT i ścinać droidy tak jak ścina zboże. Myślę, że nie każdy pomysł i nie każde przegięcie wychodzi serii na dobre. Tym razem ewidentnie nie wyszło, zostawiając całą masę pytań otwartych, acz chyba w ten najbardziej negatywny sposób – jak to wszystko połączyć w całość.

Ocena końcowa
Ogólna ocena: 2/10
Klimat: 3/10
Rozmowy: 4/10
Opis świata SW: 2/10
Kolory: 10/10
Rysunki: 8/10

OCENY UŻYTKOWNIKÓW:
Aby wystawić ocenę musisz się zalogować
Wszystkie oceny
Średnia: 1,50
Liczba: 2

Użytkownik Ocena Data
Lord Sidious 2 2008-08-08 13:26:58
Vergesso 1 2018-03-10 21:58:52


TAGI: Chris Avellone (4) Dark Horse Comics (576) Jeremy Barlow (45) Michael Heisler (119) Ronda Pattison (7) Star Wars Adventures (29) Stewart McKenney (4)

KOMENTARZE (0)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..