TWÓJ KOKPIT
0

Old Scores :: Komiksy

Tytuł oryginalny: Old Scores
Scenariusz: Chris Avellone
Rysunki: The Fillbach Brothers
Kolory: Pamela Rambo
Litery: Michael Heisler
Edytor: Jeremy Barlow
Oryginalne wyd.: Dark Horse Comics 2007
Polskie wydanie: brak

Wydano w zbiorze Clone Wars Adventures volume 8Recenzja Lorda Sidiousa:

Seria CWA ciągle szuka nowych postaci, których jeszcze nie wykorzystała. Tym razem znów akcja i tym razem znów wymieszana z historyjką, ale główną bohaterką jest Aurra Sing i jej przeszłość.

Aurra Sing była niegdyś Jedi, potem pracowała dla Huttów, ale i jednych i drugich nie darzy specjalną sympatią. To przeszłość, do której nie ma sensu wracać. Ale gdy pojawia się zlecenie, nie warto go bezsensu odrzucać. Aurra pojawia się u pewnego Hutta, ale nie wie, że ten zamierza się zemścić na niej. Łowczyni nagród musi walczyć o życie, a jej trening Jedi z pewnością okaże się przydatny.

Prócz walki warto zwrócić tu jeszcze na jedną rzecz. A mianowicie sprytne miny, bomby które latają za swoim celem i nawołują go: „Jestem niegroźna”, „Przynoszę wiadomość” itp. To świetny pomysł, bo to coś, co z pewnością zostanie po tym komiksie na długo w pamięci.

Ta opowieść ukazuje nam jeszcze jedną rzecz. Otóż coraz częściej w serii znajdują się historyjki, które z Wojnami Klonów związane są tak luźno, że śmiało można by je wrzucić w inną erę. Kto wie, może tak właśnie będzie wyglądać przyszłość serii?

Ocena końcowa
Ogólna ocena: 7/10
Klimat: 7/10
Rozmowy: 8/10
Opis świata SW: 7/10
Kolory: 10/10
Rysunki: 8/10

OCENY UŻYTKOWNIKÓW:
Aby wystawić ocenę musisz się zalogować
Wszystkie oceny
Średnia: 6,00
Liczba: 2

Użytkownik Ocena Data
Lord Sidious 7 2008-08-09 09:24:11
Vergesso 5 2017-11-12 23:00:56


TAGI: Clone Wars Adventures (23) Dark Horse Comics (576)

KOMENTARZE (1)

  • Vergesso2017-11-13 22:23:40

    Komiks nawet ciekawy, ładnie zazębiający się z resztą EU, a do tego mamy pokazane, jak wyglądałaby Aurra Sing w serialu Tartakovsky`ego. Szkoda tylko, że ma się to nijak do Wojen Klonów. 5/10

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..