TWÓJ KOKPIT
0

Star Wars: Clone Wars Ultimate Sticker Book :: Książki


Oryginalny tytuł: Star Wars: Clone Wars Ultimate Sticker Book
Autor: Simon Beecroft
Projekt: Jon Hall
Redaktor: Jonathan Rinzler, Leeland Chee
Wydanie PL: ---
Wydanie USA: Dorling Kindersley Limited 2004
Przekład: ---
Stron: 8
Recenzja Lorda Sidiousa

Jest to jedna z nielicznych książeczek opartych na serialu Gendy’ego Tartakovsky’ego, choć słowo opartych może być tu trochę mylące. To typowy przewodnik z naklejkami, w dodatku pochodzący z 2004 roku, gdy jeszcze nie było trzeciej serii serialu.

Całość ma zaledwie osiem stron, nie licząc wkładki z naklejkami w środku. Jest to przeznaczone dla najmłodszych czytelników i fanów serii, ale z drugiej strony o tyle ciekawe, że wszystkie postaci występujące w serialu zostały opisane, krótko bo krótko, ale to i tak coś. Stwory walczące na arenie, droidy, okręty a nawet klony. W dodatku na każdą kolorową naklejkę jest miejsce, gdzie należy ją przykleić i tym samym stworzyć sobie malutki albumik przypominający trochę słowniki obrazkowe.

Owszem całość ma bardziej bawić, niż uczyć. Dla dzieciaków najważniejsze będzie nie tyle czytanie o tym, czym jest dany stworek, a samo oderwanie naklejki i przyklejenie jej we właściwe miejsce. To dobry pomysł na promowanie sagi wśród najmłodszych i jak widać, niejednokrotnie sprawdzony.


Ocena końcowa
Ogólna ocena: 8/10
Jakość rysunków na naklejkach: 10/10
Jakość informacji: 4/10

OCENY UŻYTKOWNIKÓW:
Aby wystawić ocenę musisz się zalogować
Wszystkie oceny
Średnia: 9,00
Liczba: 2

Użytkownik Ocena Data
Raham Kota 10 2010-02-12 09:46:57
Lord Sidious 8 2008-08-09 17:19:00


TAGI: Clone Wars (63) DK Publishing (Dorling Kindersley) (112) Jonathan W. Rinzler (12) Leland Chee (2) Simon Beecroft (26) Ultimate Sticker Book (6)

KOMENTARZE (1)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..