TWÓJ KOKPIT
0

Star Wars Clone Wars Funfax :: Książki


Autor: Praca zbiorcza
Oryginalny tytuł: Star Wars Clone Wars Funfax
Wydanie PL: brak
Wydanie USA: Dorling Kindersley Publishers Ltd 2008
Przekład: ---
Okładka: DK
Stron: 72
Cena: £5.99

Recenzja Lorda Sidiousa

Wśród pozycji związanych z nowymi Wojnami Klonów czeka nas wiele niespodzianek, jednych miłych, innych wręcz oszałamiających swoją pomysłowością, co tym razem licencjonobiorcy będą usiłowali nam wcisnąć. Tym razem jest to notes / organizer w formie skoroszytu, który także zawiera kilka innych, ciekawych elementów.

O ile podstawowa funkcja, czyli możliwość zapisania sobie adresów znajomych, kalendarzyk czy nawet miejsce na własne rysunki / notatki wygląda bardzo estetycznie, acz nie wychodzi poza ramy tego co oferuje nam konkurencja, w bardziej profesjonalnych notatnikach, o tyle warto zwrócić uwagę na dodatki. Nie dość, że znajdziemy tu zdjęcia postaci z krótkimi opisami, to dodatkowo znajdą się także różne zabawy, które mają właściciela rozweselić. Jakieś puzzle, krzyżówki i tym podobne rzeczy, wiadomo jest to produkt skierowany raczej do młodszego odbiorcy, który nie ma potrzeby zapisywania rzeczy naprawdę istotnych.

Oczywiście nie jest to pierwsza tego typu pozycja, warto przypomnieć sobie jak wyglądała poprzednia - Anakin Skywalker: A Jedi’s Journal, który co prawda usiłował przekonywać nas, że to dziennik Anakina, co powodowało, że funkcjonalnie się nie sprawdzał, bo szkoda było go niszczyć. Tu nie ma takiego problemu, gdyż twórcy zdecydowanie odżegnują się od oszukiwania, czym naprawdę jest produkt. To zwykły notes z elementami z Wojen Klonów, acz przeznaczony dla najmłodszego odbiorcy.


Ocena końcowa
Ogólna ocena: 5/10

OCENY UŻYTKOWNIKÓW:
Aby wystawić ocenę musisz się zalogować
Wszystkie oceny
Średnia: 5,00
Liczba: 1

Użytkownik Ocena Data
Lord Sidious 5 2008-08-19 22:41:18


TAGI: DK Publishing (Dorling Kindersley) (110) The Clone Wars (270)

KOMENTARZE (1)

  • Dave2009-06-05 14:32:20

    Funfax xDD

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..