TWÓJ KOKPIT
0

Star Wars: The Clone Wars Ultimate Sticker Book :: Książki


Oryginalny tytuł: Star Wars: The Clone Wars Ultimate Sticker Book
Autor: Heather Scott
Projekt: Jim Clark
Wydanie PL: ---
Wydanie USA: Dorling Kindersley Limited 2008
Przekład: ---
Stron: 8
Recenzja Lorda Sidiousa

Naklejane przewodniki dla najmłodszych wydawane przez DK od lat cieszą się niesłabnącą popularnością, mają swoich wiernych odbiorców, zupełnie jak ich słowniki obrazkowe. Nic dziwnego, że przy okazji nowych „Wojen Klonów” postanowiono wydać nowy przewodnik z naklejkami.

Niewiele on się różni od podobnej pozycji wydanej dla filmu Tartakovsky’ego przynajmniej jeśli chodzi o formę i jakość informacji. Za to jednak doskonale widać cztery lata różnicy po jakości poligrafii. Pominę, że tym razem mamy 80 naklejek (wcześniej było 60), to przede wszystkim strony wewnątrz jak i same naklejki są bardziej kolorowe, choć niestety jest tu jedna wada. Wcześniej na stronach przewodnikowych mieliśmy białe tło i miejsce na daną naklejkę a obok niej opis. Tu tła są przeróżne, przede wszystkim jakieś planety i kosmos, a to powoduje, że jak naklei się postać czy coś innego, co niestety ma białą obwódkę, nie wygląda to już tak ładnie, jak mogłoby wyglądać. Ale to oczywiście mały detal, który z pewnością nie będzie frapował dzieci.

To kolejna raczej zabawka niż książka i prawdę mówiąc dobrze, że takie rzeczy powstają, dzięki temu saga w swoim najnowszym wydaniu lepiej trafia do młodszego widza.


Ocena końcowa
Ogólna ocena: 8/10
Jakość rysunków na naklejkach: 10/10
Jakość informacji: 4/10

OCENY UŻYTKOWNIKÓW:
Aby wystawić ocenę musisz się zalogować
Wszystkie oceny
Średnia: 8,00
Liczba: 1

Użytkownik Ocena Data
Lord Sidious 8 2008-08-19 23:02:41


TAGI: DK Publishing (Dorling Kindersley) (118) Heather Scott (5) The Clone Wars (271) Ultimate Sticker Book (6)

KOMENTARZE (0)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..