TWÓJ KOKPIT
0

Battle at Teth :: Książki


Oryginalny tytuł: Star Wars: The Clone Wars: Battle at Teth
Autor: Kristen Mayer
Zdjęcia: Lucasfilm
Wydanie PL: ---
Wydanie USA: Grosset & Dunlap 2008
Przekład: ---
Stron: 48
Recenzja Lorda Sidiousa

Oto kolejny z produktów około filmowych, będący znów adaptacją jednego z wątków. Tym razem polem do popisu jest bitwa o Teth, co można było zgadnąć już po tytule. Czy jest to kolejny potworek, którym uraczyło nas nowe wydawnictwo w świecie SW? I tu mogę powiedzieć, że tym razem im coś w miarę wyszło, nie wiem tylko czy celowo, czy przez przypadek.

Książeczka jest przeznaczona dla dzieci, które już w miarę umieją czytać, potrafią składać literki, ale poziom trudności jest już ciut wyższy. Zdania bywają dłuższe, czasem nawet złożone, w dodatku zawierają czasami przecinki, ale i tak większość zajmuje obrazek, którego tekst jest opisem. Zazwyczaj pole tekstowe to najwyżej ¼ strony, co nie powinno specjalnie nikogo dziwić.

Całość jest zrobiona estetycznie, papier kredowy uwydatnia barwę na obrazkach, mało tego kolejny plus to fakt, że nie zmieściły się głupoty droidów.

Znów w tej pozycji ważny jest adresat, ale wizualnie jest ona na tyle przyjemna, że można się nią nacieszyć. Nie ze względu na treść, a dokładniej na sam obraz. Byłbym zadowolony gdyby inne pozycje Grosset & Dunlap miały taki poziom. Niestety nie mają.


Ocena końcowa
Ogólna ocena: 7/10
Jakość zdjęć: 9/10
Jakość informacji: 6/10

OCENY UŻYTKOWNIKÓW:
Aby wystawić ocenę musisz się zalogować
Wszystkie oceny
Średnia: 6,50
Liczba: 2

Użytkownik Ocena Data
Lord Sidious 7 2008-09-23 20:58:32
anakinskyadam 6 2009-01-31 20:47:57


TAGI: Grosset & Dunlap (40) Kirsten Mayer (3) The Clone Wars (270)

KOMENTARZE (0)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..