Bastion

Regulamin konkursu na najlepszy scenariusz rozgrywki Star Wars Miniatures

Regulamin konkursu na najlepszy scenariusz rozgrywki Star Wars Miniatures


§ 1. Regulamin określa zasady Konkursu na najlepsze opowiadanie, przeprowadzanego na łamach Bastionu Polskich Fanów Star Wars z okazji 7-lecia istnienia. Zgłoszenie do konkursu jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu.

§ 2. Konkurs na najlepsze opowiadanie organizowany przez Bastion Polskich Fanów Star Wars trwa od dnia 06-01-2009 do 20-01-2009.

§ 3. W konkursie może wziąć udział każda osoba spełniająca następujące warunki:
a) jest graczem Star Wars Miniatures, ale możemy odstąpić od tej reguły
b) posiada konto na stronie Bastionu Polskich Fanów Star Wars
c) prześle nam swoj scenariusz
d) nie jest redaktorem Bastionu Polskich Fanów Star Wars

§ 4. Zgodnie z art. 24 ust.1, pkt 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne i każdemu uczestnikowi konkursu przysługuje prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania, lub też usunięcia.

§ 5. Dane użytkownika (imię, nazwisko, adres) podane podczas rejestracji w konkursie zostaną użyte jedynie podczas publikacji wyników na Bastionie Polskich Fanów Star Wars (w domyślnej postaci imię „ksywka" nazwisko oraz miejscowość zamieszkania).

§ 6. Uczestnik konkursu zgadza się na opublikowanie swojego scenariusza na łamach Bastionu Polskich Fanów Star Wars.

§ 7. W konkursie NIE MOGĄ brać udziału scenariusze, które zostały już upublicznione w jakimkolwiek rodzaju mediów (włączając Bastion Polskich Fanów Star Wars, inne strony internetowe, w tym prywatne). Liczy się własna inwencja i pomysł.

§ 8. Uczestnik konkursu musi przesłać swój scenariusz w formacie .doc lub .txt. Jego długość powinna wynosić od 150 do 300 wyrazów. Tekst powinien także zawierać wyróżnienie na jakiej mapie rozgrywka ma zostać przeprowadzona. Wesprzeć się możecie listą. Należy też wpisać proponowane składy jakimi powinno się rozgrywać scenariusz. Gra może być przeznaczona od 2 do 4 osób.

§ 9. Przesłany scenariusz MUSI być osadzony w świecie Gwiezdnych Wojen. Praca powinna być napisana poprawną polszczyzną.

§ 10. Konkursowe scenariusze oceniane będą na dwóch platformach, których łączna ocena zadecyduje o zwycięstwie:
1) oryginalność scenariusza – jego walory oceni trzyosobowa komisja, w składzie: Lord Bart, Nestor oraz przedstawiciel sponsora nagród – firmy ISA
2) grywalność scenariusza – zaufana grupa fanów (nie biorąca udziału w konkursie oraz nie znająca autorów prac) rozegra każdy z nadesłanych scenariuszy i oceni jego walory taktyczne

§ 11. W konkursie jeden użytkownik może uczestniczyć tylko raz, poprzez przesłanie pracy na adres konkursowy: el_rey@wp.pl z tematem „Konkurs na scenariusz”. W treści mejla proszę wpisać swoje: dane kontaktowe, imię, nazwisko, ksywkę i dokładny adres. Scenariusz należy dodać w załączniku.

§ 12. Nagrody są przyznawane za pierwsze trzy miejsca. Kształtują się one następująco:
I miejsce – booster The Force Unleashed
II miejsce – booster The Clone Wars
III miejsce – booster Alliance & Empire
Dodatkowo najlepsze scenariusze zostaną opublikowane w dziale Bitewniaki na Bastionie Polskich Fanów Star Wars.

§ 13. Zdobywcy nagród zostaną powiadomieni o swojej wygranej w formie korespondencji e-mail. Lista zdobywców nagród zostanie ponadto opublikowana na Forum Bastionu Polskich Fanów Star Wars oraz na stronie głównej w postaci newsa.

§ 14. Nagrody zostaną przesłane najpóźniej w terminie dwóch tygodni od dnia opublikowania listy zwycięzców na łamach stron internetowych, na podane adresy zwycięzców. Wysyłką nagród zajmie się firma ISA – sponsor konkursu.

§ 15. Bastion Polskich Fanów Star Wars nie bierze odpowiedzialności za jakąkolwiek utratę danych podczas, lub po ich przesłaniu.

§ 16. Pamiętajcie, że jest to konkurs na scenariusz do gry Star Wars Miniatures. Wszelkie kampanie, lub lub scenariusze oparte na „wymyślonych” mapach nie zostaną uwzględnione.

& 17. Pamiętajcie, że najważniejsza jest zabawa! : - )Tagi: Konkurs (69) scenariusz SWM (11)
Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.