TWÓJ KOKPIT
0

Scum and Villiany :: RPG

"Naucz się jak zostać szmuglerem, albo jak zbudować kryminalistyczne imperium które może rywalizować z klanami Huttów. Zabierz swój statek na niebezpieczną Trasę na Kessel, albo ścigaj cele i zbieraj nagrody za ich głowy jak łowca nagród. Uważaj na długie ramie Imperialnej sprawiedliwości, albo dostaniesz bilet w jedną stronę do kopalni przyprawy.

Ta książka posiada dokładne informacje o życiu na krawędzi w świecie Gwiezdnych Wojen.

Oprócz informacji dla graczy podręcznik ten daje Mistrzom gry rozmaite wiadomości o łowcach nagród, syndykatach przestępczych, szmuglerach, piratach i kryminalistach pasujących do Gwiezdnych Wojen. Scum and Villainy posiada wszystko co trzeba, aby gracze nie czuli się wyobcowani w Kantynie Mos Eisley.

Scum and Villainy zawiera nowe zasady i infomracje o szmuglerach, łowcach nagród, przestępczych bossach i o każdej innej osobie wyjętej z pod prawa. "


Zawartość podręcznika:

Część 1 Opcje Postaci

Nowe rasy (Blood Carver, Clawdite, Falleen, Gand, Jawa, Ryn, Toydarian i Ubese). Nowe opcje talentów dla wszystkich klas początkowych, oraz całkowicie nowe drzewo dla klasy Szlachcic (Disgrace). Po za tym drzewka Brawling i Weapon Specialist dla Soldiera, oraz Fortune i Misfortune dla Scoundrela. Reszta klas również otrzymuje ulepszenia, jak Camouflage dla klasy Scout.

Umiejętności znalazły nowe zastosowanie. Jak Deception z Cheat (do gier hazardowych) i Mechanics, dla przykładu Booby trap.

27 nowych atutów. Dla rasy Clawdite dodano specjalne atuty odpowiadające za zmiany w ich wyglądzie. Mogą od teraz zmieniać wagę, wysokość i inne rozmiary by przypasować się do imitowanej rasy. Innym nowym atutem jest Superior Tech, który pozwala tworzyć ekwipunek z lepszymi bonusami niż wcześniej robiono to z pomocą atutu Tech Specialist. Inne podane atuty to Deadly Sniper, Burst of Speed, Resurgence i Collateral Damage.

Klasy Prestiżowe: Ace Pilot, Bounty Hunter, Crime Lord, Master Privateer i Gunslinger otrzymują dodatki do ich drzew talentów. Wprowadzono trzy nowe klasy:

Assassin (Który zawiera drzewko sniping/assassination I drzewko Genoharadan które zwiększa trudności demoralizacja I starch na przeciwnikach,

Charlatan który ma drzewko sztuczek, by zaskoczyć ewentualnych wrogów. Outlaw zawiera drzewko Outlaw które zawiera nowe opcje bojowe.

Część 2 - Outlaw Tech

Informacje o ulepszaniu ekwipunku, który opiera się na zapełnianiu miejsc w broni i innych rzeczach wybranymi przez gracza ulepszeniami, takimi jak celownik, pole maskujące, czy automatyczne ładowanie. Ulepszenia są podzielone na uniwersalne, przeznaczone dla broni i przeznaczone dla pancerzy. Jest także sporo nowych broni i pancerzy w które możemy zaopatrzyć postaci. Tutaj znajdziemy także dużo opcji ulepszania swojego statku. Jest podana lista możliwych do zmodernizowania systemów statku i tych których lepiej nie zmieniać. W ten sposób można ulepszyć swój statek jak Han Solo swojego Sokoła Millenium.

Część 3 - Kampanie Pograniczników

Długi dział jak prowadzić kampanie dla klasy Fringer i wszystkich BG bliskich takiej klasy. Pomysły na przygody, kampanie itp.

Część 4 - Elementy Pogranicznika

Opis postaci przestępczego półświatka (Zam Wessell, Tyber Zahn, Książę Xizor itp.), opis organizacji i archetypy.

Część 5 - Punkt Nadir

Wszystko co jest potrzebne by stworzyć przestępczy świat. Nowe rasy, postacie niezależne i wiele więcej.

Część 6 - Mini Przygody

Po prostu Mini Przygody dla zabicia czasu.

Część 7 - Upadła Gwiazda

Przygoda specjalnie przygotowana dla przestępczych postaci.

W wydanym podręczniku nie ma prawie żadnych informacji o Jedi. Jest tylko jeden dodatkowy talent dla Jedi Sentinel, ale po za tym nic.


OCENY UŻYTKOWNIKÓW:
Aby wystawić ocenę musisz się zalogować
Wszystkie oceny
Średnia: 0,00
Liczba: 0

Użytkownik Ocena Data


TAGI: Podręcznik RPG (26) Podręcznik RPG - opis (24) RPG D20 (33)

KOMENTARZE (0)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..