TWÓJ KOKPIT
0

Star Wars Miniatures - Akcja antywirusowa (Apophis_) :: Bitewniaki

Scenariusz brał udział w konkursie na najlepszy scenariusz rozgrywki Star Wars Miniatures z okazji 7-lecia Bastionu w 2009 roku. Praca Apophis’a_ zdobyła wyróżnienie.
Tryb gry: Capture the Flag

Zasady i cele:
Drużyna Republiki składająca się ze 125 pkt. rozpoczyna w polu "Landing Platform". Musi dostać się do sali tronowej ("Throne Room") strzeżonej przez drużynę Separatystów składającej się ze 150 pkt.
Republika ma 60 min. na wejście na pole z Coverem znajdujące się w sali tronowej i wycofanie się. Zadanie zostanie zaliczone, kiedy figurka atakujących utrzyma się na tym polu przez 1 rundę i wycofa do punktu startowego. W przypadku jej śmierci, należy powtórzyć manewr. Separatyści zwyciężą jeśli nie dopuszczą do zaliczenia misji przez Republikę.

Adnotacje:
W miejsce Republiki można użyć drużyny Rebelii, a w miejsce Separatystów Imperium.

Historia:
Specjaliści z Unii Technokratycznej stworzyli specjalny wirus komputerowy, który wysyłany poprzez Holonet może zaburzyć działanie układów sterujących okrętami Republiki. WAR wysyła do akcji specjalny oddział pod dowództwem rycerza Jedi, który ma zadanie wykraść kopię wirusu, dzięki któremu będzie można zabezpieczyć okręty przed katastrofą. Niestety, na okręcie znajduje się sam Dowódca Armii Droidów, Generał Grievous....

Proponowane składy:

Republika:
Ahsoka Tano TCW
ARC Trooper Sniper TCW
Captain Rex TCW
Bariss Offe TCW
Padme Amidala TCW

Separatyści:
General Grievous, Droid Army Commander TCW
IG-100 Magma Guard TCW
IG-100 Magma Guard TCW
IG-100 Magma Guard TCW
IG-100 Magma Guard TCW
Techno Union Warrior TCW
Techno Union Warrior TCW


TAGI: scenariusz SWM (11) Star Wars Miniatures (97)
Loading..