TWÓJ KOKPIT
0

Akademia Jedi na Yavinie IV :: Fandom

Po wielu latach walk z Resztkami Imperium, w dwudziestym roku po Bitwie o Yavin, Nowa Republika może odetchnąć z ulgą wraz z podpisaniem Traktatu Pellaeon–Gavrisom, który kończy wojnę domową na ugodzie. Poplecznicy Imperium nie wykazują żadnej wrogości względem nowego ustroju, czego dowodem jest powstawanie kontaktów handlowych między stronami dawnego konfliktu. Luke Skywalker, wciąż odbudowując Zakon Jedi po Czystce żeni się z Marą Jade, byłą Ręką Imperatora, a teraz Mistrzynią Jedi, tworząc nowy symbol czasów pokoju. Galaktyce dane jest powrócić do ładu, a Rycerzom z Yavin IV kontynuować odkrywanie tajemnic Mocy pod przywództwem Skywalkera.Lecz ci drudzy wciąż nie mają czasu cieszyć się wraz z resztą Galaktyki – spokój zostaje zakłócony przez nowe grupy przestępcze, które nie zamierzają dać Jedi chwili wytchnienia. Nieznany android dowodzi terrorystycznymi atakami w różnych punktach Galaktyki. Niepewność narasta, gdy porwany zostaje Mistrz Jedi, który zostaje z trudem uratowany. Rycerze Jedi z jednej z placówek szkoleniowych z tym większą ostrożnością szukają kolejnych wrażliwych na Moc istot, gdy z wydarzeniami wydają się być powiązani ich dawni uczniowie...

Znów grupa wybrańców ma trafić na Manaan, gdzie spotka się z nimi jeden z Jedi. Zabierze ich ze sobą na Yavin IV i wraz z innymi mistrzami Mocy będzie decydować o ich losie. Zebrani z różnych zakątków Wszechświata, o różnych historiach i predyspozycjach oczekują na podjęcie decyzji o swym losie. Każdy z nich może zostać kiedyś Mistrzem, lecz ilu przejdzie tą drogę? I czy Ty także będziesz wśród nich?

Tego nie wiesz, lecz nie możesz oderwać wzroku od datapadu, na którym przekazano Ci informacje, gdzie i do kogo masz się udać.

Akademia Jedi na Yavin IV otworzyła niedawno rekrutację i czeka na kandydatów. Nabór potrwa do 30 stycznia 2011. Jak poprzednio, możemy wymienić sporo zmian od ostatniej rekrutacji. Przede wszystkim - przenieśliśmy się na nowy serwer, na którym oprócz forum, znajduje się także całkowicie przebudowana strona, stanowiąca podstawowe źródło o wydarzeniach w Galaktyce. Zmieniliśmy również serwer gry, korzystając teraz z usług nowego serwisu, a system rozbudowy placówki idzie nadal naprzód, dzięki czemu uczniowie mogą korzystać z pomieszczeń użytkowych własnego pomysłu.
Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na wspomnianej stronie głównej i forum. Pomożemy rozwiać wszelkie wątpliwości w tym temacie .

Liczymy na wiele ciekawych podań!


Krótkie podsumowanie: Akademia Jedi na Yavin IV to organizacja zrzeszająca fanów Gwiezdnych Wojen i RP (role-playing z ang. odgrywanie ról). Działamy w grze Jedi Academy na modzie OJP Enhanced. Zajmujemy się drobiazgowym odtwarzaniem szkolenia Jedi, a także ich życia i działalności. Staramy się wprowadzać graczy w klimat tego uniwersum, pokazywać im, jak bardzo bogaty i różnorodny jest to świat i jak świetnie można się w nim bawić i spędzać czas. Mamy duże doświadczenie w tym, co robimy, a także odpowiednie środki: wykwalifikowaną kadrę, świetną atmosferę, autorskie systemy RPG, stały serwer oraz mnóstwo pomysłów i planów na przyszłość. Jeśli chcecie wziąć udział w tworzeniu Akademii Jeśli chcecie wziąć udział w tworzeniu Akademii Jedi na Yavin IV odwiedźcie nas na www.yavin4.glt.pl, a także na forum www.ordmentel.fora.pl i złóżcie podanie w ciągu najbliższej rekrutacji! Pozdrawiam, W razie jakichkolwiek pytań proszę zgłaszać się do Kal’Dara przez GG (5745554), X-Fire (kaldar007), maila (kaldar0@gmail.com) lub wiadomość prywatną przez wymienione wcześniej forum.

Niech Moc będzie z Wami!


TAGI: Akademia Jedi na Yavinie IV (1)
Loading..