Bastion

Regulamin wakacyjnego konkursu fotograficznego

Regulamin wakacyjnego konkursu fotograficznego Bastionu Polskich Fanów Star Wars

§ 1. Regulamin określa zasady wakacyjnego konkursu fotograficznego Bastionu Polskich Fanów Star Wars, przeprowadzanego na łamach Bastionu Polskich Fanów Star Wars. Zgłoszenie do konkursu jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu.

§ 2. Wakacyjny konkurs fotograficzny organizowany przez Bastion Polskich Fanów Star Wars trwa od dnia 04.08.2009 r. do 13.09.2009 r.

§ 3. W konkursie może wziąć udział każda osoba spełniająca następujące warunki:
a) posiada konto na stronie Bastionu Polskich Fanów Star Wars,
b) prześle nam swoją pracę konkursową (zdjęcie),
c) nie jest redaktorem ani moderatorem Bastionu Polskich Fanów Star Wars.

§ 4. Zgodnie z art. 24 ust.1, pkt 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne i każdemu uczestnikowi konkursu przysługuje prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania.

§ 5. Dane użytkownika (imię, nazwisko, ksywka) podane podczas rejestracji w konkursie zostaną użyte jedynie podczas publikacji wyników na Bastionie Polskich Fanów Star Wars (w domyślnej postaci: imię "ksywka" nazwisko). W przypadku gdy autor nie chce, by publikowano jego imię i nazwisko, należy zaznaczyć ten fakt przy zgłoszeniu pracy.

§ 6. Uczestnik konkursu zgadza się na opublikowanie swojego zdjęcia na łamach Bastionu Polskich Fanów Star Wars.

§ 7. Przesłane zdjęcie MUSI być powiązane z tematyką Gwiezdnych Wojen oraz wakacjami.

§ 8. Do konkursu NIE MOŻNA zgłaszać zdjęć, które zostały już upublicznione w jakimkolwiek rodzaju mediów (włączając Bastion Polskich Fanów Star Wars, inne strony internetowe, w tym prywatne etc.). Bardziej liczy się własna inwencja i pomysłowość niż znajomość programów graficznych.

§ 9. W pracy nie można wykorzystywać prac autorstwa innych osób bądź ich fragmentów.

§ 10. Uczestnik konkursu musi przesłać swoje zdjęcie w postaci pliku .jpg, .png. Jego wielkość nie powinna przekroczyć 1 MB. Prace, które nie będą przestrzegały granic limitu, będą natychmiast odrzucane.

§ 11. Konkursowe prace oceniane będą przez komisję redakcyjną. Pod uwagę będą brane takie kryteria jak: pomysł, wykonanie, oryginalność. Prace będą sprawdzane anonimowo (tzn., że podczas oceniania recenzent nie będzie wiedział, kto jest autorem danego zdjęcia).

§ 12. W konkursie jeden użytkownik może uczestniczyć tylko raz, poprzez przesłanie pracy na adres konkursowy: redakcja@gwiezdne-wojny.pl z tematem "Wakacyjny konkurs fotograficzny". W treści maila proszę wpisać swoje dane kontaktowe: imię, nazwisko, ksywkę (używaną na Bastionie). W przypadku wygranej, uczestnik konkursu zostanie poproszony o podanie adresu, na który ma zostać przesłana nagroda. Fotografię należy dołączyć w załączniku.

§ 13. Nagrody, których fundatorem jest sklep AGARD.pl zostaną przyznane za trzy najlepsze zdjęcia. Nagrodami są gry "LEGO Star Wars II: The Original Trilogy". Najlepsze zdjęcia zostaną dodatkowo opublikowane na Bastionie Polskich Fanów Star Wars.

§ 14. Zdobywcy nagród zostaną powiadomieni o swojej wygranej w formie korespondencji e-mail. Lista zdobywców nagród zostanie ponadto opublikowana na Forum Bastionu Polskich Fanów Star Wars oraz na stronie głównej w postaci newsa.

§ 15. Nagrody ufundowane przez sklep AGARD.pl zostaną wysłane najpóźniej w terminie dwóch tygodni od dnia opublikowania listy zwycięzców na łamach Bastionu, na podane adresy zwycięzców.

§ 16. Bastion Polskich Fanów Star Wars nie bierze odpowiedzialności za jakąkolwiek utratę danych podczas, lub po ich przesłaniu jak i również nie odpowiada za pracę dostawcy pocztowego.

§ 17. Redakcja Bastionu zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.

§ 18. Konkurs ma charakter prestiżowy, a jego celem jest zapewnienie zabawy ; )


Tagi: Konkurs (69) Wakacje (1) Zdjęcia (7)
Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.