TWÓJ KOKPIT
0

Star Wars CCG - Reflections II: Expanding the Galaxy :: Karcianki

Zestaw ten ukazał się w styczniu 2001 roku w postaci boosterów zawierających po 18 kart (w tym 1 kartę foil, 1 kartę combo oraz 1 kartę z Expanded Universe).

Tak jak poprzedni dodatek tego typu tak i ten zawiera karty z poprzednich dodatków oraz 100 rzadkich kart (od Premiere do Enhanced Jabba's Palace) w wersji foil oraz 54 całkiem nowe karty.

O dodatku:
W odróżnieniu od Reflections I, Reflections II zawiera także karty z nowymi postaciami, statkami itp. Co więcej firma Decipher postanowiła wprowadzić do gry trochę elementów z Expanded Universe. Tak więc znajdziemy tu bohaterów z takich książek jak Trylogia Thrawna Timothy'ego Zahna, „Cienie Imperium” Steve'a Perry'ego, serii o X-Wingach oraz „Ja, Jedi” Micheala A. Stackpole'a a także z komiksu „Karmazynowe Imperium”. Dzięki temu możemy cieszyć się takimi kartami jak np. Kir Kanos, Wielki Admirał Thrawn, Książe Xizor, Dash Rendar, Mirax Terik.

Jeśli jesteście ciekawi jak wyglądają wasi ulubieni pisarze książek osadzonych w uniwersum Gwiezdnych Wojen warto zwrócić szczególną uwagę na dwie karty. Wizerunki Timothy'ego Zahna oraz Micheala A. Stackpole'a stylizowanych na Talona Karrde oraz Corrana Horna można znaleźć na ilustracjach, które znalazły się na kartach w tym dodatku.

Karty Combo
Nowością jest także pojawienie się kart combo, czyli najprościej mówiąc połączenie dwóch kart w jedną. Można je łatwo rozpoznać po tytule, w którym pojawia się znak „&” oddzielający tytuły pierwotnych kart i czasem po dwóch różnych oddzielonych od siebie obrazkach. Wśród kart combo możemy znaleźć m.in. Artoo & Threepio, Ommni Box & It's Worse oraz Owen Lars & Beru Lars.

Wygląd boosterów:
Na opakowaniu Reflections II znajdziemy głównie wizerunki postaci z Expanded Universe, które możemy znaleźć na kartach w tym dodatku. Całość jest żywa, kolorowa i z całą pewnością cieszy oko. Opakowanie tego boostera można na pewno śmiało zaliczyć do najlepszych.

ogór


Poprzedni dodatek Lista dodatków Następny dodatek

OCENY UŻYTKOWNIKÓW:
Aby wystawić ocenę musisz się zalogować
Wszystkie oceny
Średnia: 6,00
Liczba: 3

Użytkownik Ocena Data
ogór 10 2010-03-06 12:13:49
eLukas77 7 2012-07-02 22:40:23
ObiWanKenobi3 1 2010-02-26 09:44:03


TAGI: SW CCG (39)

KOMENTARZE (0)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..