TWÓJ KOKPIT
0

Star Wars CCG - Reflections III :: Karcianki

Zestaw ten trafił do sprzedaży w2001 roku w postaci boosterów zawierających po 18 kart (każdy booster zawierał 4 karty premium i 1 kartę foil).

Dodatek Reflections III wprowadza 100 nowych kart (w tym między innymi „Boba Fett, Bounty Hunter”, „Leia, Rebel Princess i „Han, Chewie, And The Falcon”) i 100 starszych kart w wersji foil.

O dodatku:
W Reflections III pojawiło się kilka nowych rodzajów kart oraz zasad, znacznie zmieniających mechanikę gry w karciankę SW CCG.


Starting Effect
Rodzaj efektów, który zagrywany jest na stół zanim ktokolwiek wystawi jakiekolwiek karty na stół. Pozwala na zagranie pod swój spód kart typu „Defensive Shields”, dzięki czemu gracz może odpowiednio „ubezpieczyć” się przed różnymi poczynaniami przeciwnika podczas gry.

Defensive Shields
Są to karty zagrywane są na stół pod starting effect w celu zwiększenia wydajności naszej talii. Dzięki czemu nasza strategia może stać się bardziej efektywna. Zarówno efekt startowy jak i defensive shields nie wliczają się do puli kart naszego deck'u (tak więc gracz może posiadać talię 60 kart + starting effect i kilka defensive shields).

Lightsaber Combat
Jest to „mechanika”, która przy pomocy Objective'ów z Reflections III („We'll Handle This / Duel Of The Fates” dla Jasnej Strony oraz „Let Them Make The First Move / At Last We Will Have Revenge” dla Ciemnej Strony) pozwala rozgrywać pojedynki na miecze świetlne podobne do tego, którego mogliśmy oglądać w końcówe Mrocznego Widma.

Maintenance Cost
Koszt utrzymania karty (maintence cost) to mechanika, która pozwala zbalansować bardzo potężne karty, które pojawiły się w tym dodatku.

Wygląd boosterów:
Na opakowaniu Reflections III znajdziemy wizerunki sześciu bohaterów gwiezdnej sagi: Lando Calrissiana, Księżniczki Lei, młodego Obi-Wana Kenobiego, Hana Solo, Qui-Gon Jinna oraz Dartha Maula, wszystko w typowej dla dodatków Reflections formie.

ogór


Poprzedni dodatek Lista dodatków Następny dodatek

OCENY UŻYTKOWNIKÓW:
Aby wystawić ocenę musisz się zalogować
Wszystkie oceny
Średnia: 7,00
Liczba: 1

Użytkownik Ocena Data
eLukas77 7 2012-07-02 22:41:34


TAGI: SW CCG (39)

KOMENTARZE (0)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..