TWÓJ KOKPIT
0

Spotkania Wielkopolskich Fanów Star Wars – Przyjaciele :: Fandom

WstępSpotkaniaImprezyMapaUczestnicyPrzyjacieleGadżetyLiga Konkursowa ForumDo grona przyjaciół Spotkań Wielkopolskich Fanów Star Wars dołącza co jakiś czas znana osobistość ze świata Gwiezdnych Wojen. Oto lista naszych Przyjaciół i prezentów jakimi się wzajemnie obdarowaliśmy:


Na konwencie Polconie 2009 w Łodzi spotkaliśmy się z aktorami: Jeremym Bullochiem (Boba Fett) i Richardem LeParmentierem (admirał Motti). Obu panom podarowaliśmy nasze naszywki, w zamian otrzymaliśmy autografy. Na zdjęciu upamiętniającym tą chwilę widzimy (od lewej): Mini, HMM, Rajourney, Richard LeParmentier, Jeremy Bulloch, Zax, Nestor i Strider.


Kilka tygodni później na polskich obchodach z okazji 30-lecia sagi w naszym kraju zorganizowanych w Toruniu pod nazwą Star Force 2009. Spotkaliśmy tam Kenneta Colley’a odtwórcę roli admirała Pietta, dowódca Egzekutora otrzymał od nas naszywkę. Co oczywiście uwieczniliśmy na fotografii (od lewej): HMM, Mini, Burzol, Harpoon, Kennet Colley, Zax i Strider.
Rok później podczas drugiego Star Force’a w Bydgoszczy przedstawiciele naszej małej społeczności mieli okazję Dave’a Prowse’a – odtwórcę roli Darha Vadera! Pan Prowse był specjalnym gościem Star Force 2010. Nie omieszkaliśmy porozmawiać z nim chwilę i poczęstować go naszą koszulką. Wielu z nas zapamięta tą chwilę do końca życia! Na zdjęciu (od lewej): Kejosan, Nestor, Strider, Dave Prowse, Burzol, Zax i Mini.
Na Dni Fantastyki 2011, które odbyły się w czerwcu, organizatorzy konwentu oraz redakcja czasopisma Star Wars Magazyn zaprosili aż dwie gwiazdy: Femi Taylor (Oola z „Powrotu Jedi”) oraz Stephena Sansweeta – autora kilkunastu książek Star Wars o kolekcjonariach oraz łącznik między Lucasfilm a fanami sagi George’a Lucasa. Nasza wesoła gromadka w składzie: Death, Harpoon, Strider, Zax (dresiarz), Burzol, Lady Sandman i Nestor uwieczniła się na pamiątkowych fotosach z Femi i Stevem.


TAGI: fani (17) Wielkopolska (38)
Loading..