TWÓJ KOKPIT
0

Rebellion Era Campaign Guide :: RPG

Rebellion Era Campaign Guide to książka która zainteresuje każdego Mistrza Gry. Jak zawsze do długiej już listy talentów, dołączyły nowe dla każdej klasy, oprócz (nie wiadomo dlaczego)Scout
Dodano dwanaście nowych atutów, a także masę całkiem nowych featsów, dla wszystkich ras bazowych. Ma to związek z nowym elementem przy tworzeniu postaci. Chodzi o specjalne atuty i bonusy za przeszłość postaci, oraz jej pochodzenie, co z resztą już dawno powinno się ukazać w Sadze, patrząc na Dungeons and Dragons.
Osoby nie grające w RPG ucieszy przedruk moco-władnej grupy Kilian Rangers, która powraca wraz z Rebellion Era Campaign Guide.
Nowy podręcznik zawiera dwie nowe klasy prestiżowe. Improviser, czyli improwizator odnajdujący szybko rozwiązania podczas lotu; oraz Pathfinder, czyli osoba przypominająca w działaniu zwiadowcę i obieżyświata.
Następny rozdział poświęcony jest ekwipunkowi, a kolejny statkom, gdzie w większości dostajemy przedruki starych informacji.
Ciekawa informacja jest powiązana z działem Rebellion Era Campaigns. Ma on zawierać informacje jak prowadzić postaci po, uwaga, dwóch stronach barykady. Wizardzi wyraźnie odchodzą od dotychczasowego zmuszania graczy do pozostawania po jasnej stronie mocy.
Kolejny rozdział jest poświęcony Rebelii, gdzie oprócz ekwipunku i personelu znajdziemy opisy dawno nie widzianych postaci, typu Generał Airen Cracken, Nera Dantels, Carlist Rieekan, czy... Wicket W. Warick!
Następne dwa rozdziały poświęcone są Imperium (masa informacji o uzbrojeniu) i Organizacjom Przestępczym. W tym Konsorcjum Zanna, Gangsterom Jabby, Czarnemu Słońcu i Sektorowi Wspólnemu.

OCENY UŻYTKOWNIKÓW:
Aby wystawić ocenę musisz się zalogować
Wszystkie oceny
Średnia: 0,00
Liczba: 0

Użytkownik Ocena Data


TAGI: Podręcznik RPG - opis (24) RPG D20 (33)

KOMENTARZE (0)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..