TWÓJ KOKPIT
0

Regulamin konkursu rysunkowego ''Wojny klonów'' :: Bastion

Regulamin konkursu rysunkowego „Wojny klonów”


§ 1. Regulamin określa zasady Konkursu rysunkowego „Wojny klonów”, przeprowadzanego na łamach Bastionu Polskich Fanów Star Wars. Zgłoszenie do konkursu jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu.

§ 2. Konkurs rysunkowy „Wojny klonów” organizowany przez Bastion Polskich Fanów Star Wars trwa od dnia 13-10-2009 r. do 15-11-2009 r.

§ 3. W konkursie może wziąć udział każda osoba spełniająca następujące warunki:
a) posiada konto na stronie Bastionu Polskich Fanów Star Wars,
b) prześle nam swoją pracę,
c) nie jest redaktorem Bastionu Polskich Fanów Star Wars.

§ 4. Konkurs rozgrywany jest w dwóch kategoriach wiekowych:
a) dla uczestników do lat 12
b) dla uczestników od lat 13

§ 5. Zgodnie z art. 24 ust.1, pkt 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne i każdemu uczestnikowi konkursu przysługuje prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania.

§ 6. Dane użytkownika (imię, nazwisko, login na Bastionie) podane podczas rejestracji w konkursie zostaną użyte jedynie podczas publikacji wyników na Bastionie Polskich Fanów Star Wars (w domyślnej postaci: imię "ksywka" nazwisko). W przypadku gdy autor nie chce, by publikowano jego imię i nazwisko, należy zaznaczyć ten fakt przy zgłoszeniu pracy.

§ 7. Uczestnik konkursu zgadza się na opublikowanie swojej pracy na łamach Bastionu Polskich Fanów Star Wars.

§ 8. Tematyka przesłanego rysunku MUSI dotyczyć filmu i/lub serialu animowanego „Wojny klonów” („The Clone Wars”).

§ 9. Praca może być wykonana dowolną techniką, zarówno tradycyjną, jak i cyfrową.

§ 10. Do konkursu NIE MOŻNA zgłaszać prac, które zostały już upublicznione w jakimkolwiek rodzaju mediów (włączając Bastion Polskich Fanów Star Wars, inne strony internetowe, w tym prywatne). Liczy się własna inwencja i pomysł.

§ 11. W pracy nie można wykorzystywać prac autorstwa innych osób bądź ich fragmentów. Zabronione jest również wykorzystywanie w pracach zdjęć z filmów oraz seriali i screenów z gier. Dopuszczalne jest wykorzystywanie własnych zdjęć, np. do stworzenia tła fantartu.

§ 12. Uczestnik konkursu musi przesłać swoją pracę w formacie .jpg, .jpeg lub .gif. Jego wielkość nie powinna przekroczyć 1 MB. Prace, które nie będą przestrzegały granic limitu, będą natychmiast odrzucane. W przypadku prac wykonanych tradycyjnie należy przesłać skan lub ewentualnie zdjęcie rysunku.

§ 13. Konkursowe prace oceniane będą przez komisję redakcyjną. Pod uwagę będą brane takie kryteria jak: pomysł, wykonanie, oryginalność. Prace będą sprawdzane anonimowo (tzn., że podczas oceniania recenzent nie będzie wiedział, kto jest autorem danego rysunku).

§ 14. W konkursie jeden użytkownik może uczestniczyć tylko raz, poprzez przesłanie pracy na adres konkursowy: redakcja@gwiezdne-wojny.pl z tematem "Konkurs rysunkowy Wojny klonów". W treści maila proszę wpisać swoje dane kontaktowe: imię, nazwisko, login używany na Bastionie oraz w której kategorii wiekowej uczestnik bierze udział. W przypadku wygranej, uczestnik konkursu zostanie poproszony o podanie adresu, na który ma zostać przesłana nagroda. Prace należy dołączyć w załączniku.

§ 15. Nagrody, których fundatorami są Wydawnictwo Hachette oraz internetowy sklep z oprogramowaniem i grami AGARD.pl zostaną przyznane za trzy najlepsze prace w obu kategoriach.
Kształtują się one następująco:

Kategoria do lat 12:
I miejsce – książki: „Grievous Atakuje!”, „Zaginiony Legion”, „Ścieżka Jedi” i „The Clone Wars” oraz gra komputerowa „Lego Star Wars: The Original Trilogy”
II miejsce – książki: „Grievous Atakuje!”, „Zaginiony Legion”, „Ścieżka Jedi” i „The Clone Wars”
III miejsce – książki: „Grievous Atakuje!” i „Zaginiony Legion”

Kategoria od lat 13:
I miejsce – książki: „Grievous Atakuje!”, „Zaginiony Legion”, „Ścieżka Jedi” i „The Clone Wars” oraz gra komputerowa Knights of the Old Republic (PL)
II miejsce – książki: „Grievous Atakuje!”, „Zaginiony Legion”, „Ścieżka Jedi” i „The Clone Wars”
III miejsce – książki: „The Clone Wars” i „Ścieżka Jedi”
Dodatkowo najlepsze rysunki zostaną opublikowane na Bastionie Polskich Fanów Star Wars.

§ 16. Zdobywcy nagród zostaną powiadomieni o swojej wygranej w formie korespondencji e-mail. Lista zdobywców nagród zostanie ponadto opublikowana na Forum Bastionu Polskich Fanów Star Wars oraz na stronie głównej w postaci newsa.

§ 17. Nagrody ufundowane przez Wydawnictwo Hachette zostaną wysłane najpóźniej w terminie dwóch tygodni od dnia opublikowania listy zwycięzców na łamach Bastionu, na podane adresy zwycięzców.

§ 18. Bastion Polskich Fanów Star Wars nie bierze odpowiedzialności za jakąkolwiek utratę danych podczas, lub po ich przesłaniu, jak i również nie odpowiada za pracę dostawcy pocztowego.

§ 19. Redakcja Bastionu zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.

§ 20. Konkurs ma charakter prestiżowy, a jego celem jest zapewnienie zabawy ; )TAGI: Fanart (7) Konkurs (71) The Clone Wars (270)
Loading..